Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2015 o 02:26, In_The_End napisał:

Poradzicie coś bo najwyraźniej wydałem bez potrzeby kasę, a może mój komputer ma problemy:P


Wyłącz na początek antywirusa bo możliwe, że on kasuje pliki bo uznaje je za zagrożenie.
Poza tym podaj jaki masz system i jaką wersję gry próbujesz uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOTYE i windows 8.1 , AMD Radeon R9 200, i5-490 3,30GHZ

Działa mi :) zrobiłem tak jak napisałeś, wyłączyłem antiwirusa(Avira) i poszło. Uruchomiałem offline(zaraz sprawdzę z internetem)

Nadal nie rozumiem czemu tak się działo. Największa obecnie bolączko to chwilowe spadki fpsów do zera i to często. Zacina się obraz, urywa głos postaci choć muzyka w tle leci... i tak od 0 fps do 60 fps które jest przez 98% czasu :/

ps: dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem, podobny do początkowego. Gra mnie wywala przy wczytywaniu lokacji związanych z fabułą... chce znaleźć Jokera, wchodzę do komina i bum. Wcześniejszej kilkanaście razy próbowałem wyjść z pokoju z Bane''m lecz za każdym razem mnie wywalało po rozmowie z nim. W końcu wszedłem i wyszedłem nie rozmawiając bo inaczej się nie dało :/
Co teraz jest nie tak :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z grą. Kupiłem pudełkową wersję jeszcze jak system GFWL działał. Teraz przy próbie uruchomienia gry następuje błąd weryfikacji. Nie mam pojęcia co zrobić w tej sprawie, z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2016 o 15:06, Vytotas napisał:

Witam, mam problem z grą. Kupiłem pudełkową wersję jeszcze jak system GFWL działał. Teraz
przy próbie uruchomienia gry następuje błąd weryfikacji. Nie mam pojęcia co zrobić w
tej sprawie, z góry dziękuje za pomoc.

Jeśli masz steama to jest możliwość zarejestrowania gry poprzez Steam. Będziesz musiał ściągnąć całość przez internet, instalacja z płyty przestanie być możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2016 o 15:06, Vytotas napisał:

Witam, mam problem z grą. Kupiłem pudełkową wersję jeszcze jak system GFWL działał. Teraz
przy próbie uruchomienia gry następuje błąd weryfikacji. Nie mam pojęcia co zrobić w
tej sprawie, z góry dziękuje za pomoc.

Jeśli masz steama to jest możliwość zarejestrowania gry poprzez Steam. Będziesz musiał ściągnąć całość przez internet, instalacja z płyty przestanie być możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do znalezienia każdego trofeum Riddlera muszę łapać i przesłuchiwać tych "zielonych" zbiegów? Znalazłem guide, gdzie są zaznaczone trofea i zagadki np. w siedzibie GCPD, wchodzę, a tam nie ma nic. To się z czasem odblokuje?

Fabułę już skończyłem i brakuje mi do zrobienia tylko złapanie Riddlera, muszę znaleźć wszystkie 243 trofea, aby było 100% i odblokowało się nowe zakończenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2016 o 14:39, maniekk napisał:

Fabułę już skończyłem i brakuje mi do zrobienia tylko złapanie Riddlera, muszę znaleźć
wszystkie 243 trofea, aby było 100% i odblokowało się nowe zakończenie?

Chodzi ci o Arkham Knight chyba. I tak, musisz zrobić wszystko z ekranu misji, żeby odblokować pełne zakończenie.

I co rozumiesz przez to, że nic nie ma w GCPD? Kilka zagadek tam było na pewno, z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2016 o 16:59, Madoc napisał:

> Fabułę już skończyłem i brakuje mi do zrobienia tylko złapanie Riddlera, muszę znaleźć

> wszystkie 243 trofea, aby było 100% i odblokowało się nowe zakończenie?
Chodzi ci o Arkham Knight chyba. I tak, musisz zrobić wszystko z ekranu misji, żeby odblokować
pełne zakończenie.

I co rozumiesz przez to, że nic nie ma w GCPD? Kilka zagadek tam było na pewno, z tego
co pamiętam.


Tak myślałem, że będę musiał zebrać wszystkie trofea i zagadki, pech po prostu. Co rozumiem przez to, że nie widzę znajdziek? Znalazłem mapę z lokalizacjami i kurczę, na mapie jest, a w pomieszczeniu nie ma. Zastanawiam się, czy muszę przesłuchać tych "zielonych" informatorów aby się pojawiły, lub będą pojawiać się na bieżąco? Chyba, że wszystkie trofea i zagadki są dostępne od razu? Ostatecznie może też być tak, że mapka się myli, co jest całkiem możliwe.

@Ecko09
Moja pomyłka, miałem napisać w temacie o Arkham Knight, ale jak na złość, tylko w tym ktoś mi odpisał :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2016 o 20:45, maniekk napisał:

Tak myślałem, że będę musiał zebrać wszystkie trofea i zagadki, pech po prostu. Co rozumiem
przez to, że nie widzę znajdziek? Znalazłem mapę z lokalizacjami i kurczę, na mapie jest,
a w pomieszczeniu nie ma. Zastanawiam się, czy muszę przesłuchać tych "zielonych" informatorów
aby się pojawiły, lub będą pojawiać się na bieżąco? Chyba, że wszystkie trofea i zagadki
są dostępne od razu? Ostatecznie może też być tak, że mapka się myli, co jest całkiem
możliwe.

Ja znalazłem wszystkie znajdźki opierając się wyłącznie na informatorach. To może trochę bezużyteczna rada, ale musisz się po prostu dobrze rozglądać - czasem jest tak, że zagadka jest zaznaczona na mapie, ale nadal dosyć ciężko ją znaleźć, szczególnie w mieście, gdzie może być na trudnej do określenia wysokości. Niektóre zagadki są dostępne dopiero po pewnych wydarzeniach w fabule, ale skoro piszesz, że już ukończyłeś przygodę, to powinny być wszystkie. Może to jakiś bug, ale wątpię, bo z żadnym się w sumie nie spotkałem grając. Radzę po prostu popolować na informatorów i sprawdzić, czy otrzymane lokalizacje pokryją się z tą mapką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować