Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2011 o 20:40, Harrolfo napisał:

Pomoże mi ktoś? :)
Jak zdobyć to trofeum?

Ja robiłem trochę inaczej niż @up. Na górne żel, a na dolne od końca batarang, batarang, L2+kwadrat(ps3),batarang. To wszystko w biegu wpadło za 3-4 razem.
PS Zmień skina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jak zdobyć te trofeum gdzie staje się na przycisk z znakiem zapytania i zapala się jedna zielona strzałka i na górze jest znak zapytania ale on się nie zapala. Oraz jak zdobyć achivment "minuta ciszy" trzeba złożyć hołd, rozumiem że nad miejscem tam gdzie zginęli rodzice Bruca Wayne. Składam ten hołd ale mi nie zalicza achivma. Oraz czy da się zmienić ze skinu takiego "poturbowanego" batmana na takiego "nowego" dopiero jak otrzymał strój na początku gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 21:03, kryst90 napisał:

Ja mam pytanie jak zdobyć te trofeum gdzie staje się na przycisk z znakiem zapytania
i zapala się jedna zielona strzałka i na górze jest znak zapytania ale on się nie zapala.

Ja od razu się domyśliłem. Musisz na ten przycisk spikować z odpowiednią prędkością.

Dnia 01.11.2011 o 21:03, kryst90 napisał:

Oraz jak zdobyć achivment "minuta ciszy"

Musisz przeczekać aż przeleci cała muzyka.
>Oraz czy da się zmienić ze skinu takiego "poturbowanego" batmana na takiego "nowego" dopiero jak otrzymał strój na początku gry ??
Nie wydaje mi się.

@Chrronnos - dzięki, jutro zobaczę, bo dziś wykonywałem Zemstę Riddlera. Są już trofea zdobyte za wykonanie odpowiedniej ilości tych wyzwań, więc jeszcze tylko zbieractwo trofeów i Nowa Gra +, a platyna będzie moja :)

@Commander_Shepard - dzięki Tobie też, za odpowiedź na AI również ;)
A co Ci się nie podoba w moim skinie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię teraz zagadki riddlera. Jestem właśnie w Hucie i zrobiłem już tam wszystkie zagadki i próbuję opuścić to miejsce. Dochodzę jednak do mostku koło bramy która jest zamknięta. Obok jest jakiś generator. Próbowałem uderzyć w niego baterangiem którego nieopodal pierw trafiłem w prąd, potem, jeszcze próbowałem jeszcze impulsem elektrycznym i wybuchowym żelem i dalej nic. A bez otwarcia tej bramy nie wyjdę z tego pomieszczenia. Mam nadzieję że jakoś zrozumiale to przedstawiłem. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem w misji,

Spoiler

w której trzeba odebrać lekarstwo od Jokera. Dochodzę do takich drzwi, które trzeba włączyć za pomocą bataranga. Tylko w właśnie w tym problem, że nie wiem jak. Sprawdzałem w trybie detektywa i celuję dokładnie w to co jest podświetlone.

Czy mógłby mi ktoś pomóc? Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 09:03, Jammin69 napisał:

Ja mam mały problem w misji,

Spoiler

w której trzeba odebrać lekarstwo od Jokera. Dochodzę
do takich drzwi, które trzeba włączyć za pomocą bataranga. Tylko w właśnie w tym problem,
że nie wiem jak. Sprawdzałem w trybie detektywa i celuję dokładnie w to co jest podświetlone.


Czy mógłby mi ktoś pomóc? Z góry dzięki ;)

Spoiler

Jesteś w hucie tak?I tuż przed tymi drzwiami musiałeś robić sobie z wody pokrywy lodu?Tez długo zastanawiałem się jak otworzyć drzwi ale tuż przed tobą są na górze dwa kable a pomiędzy nimi prąd.Musisz wlecieć tam batarangiem zawrócić i trafić w panel;]


Ja akurat niedawno skończyłem grę.Jest po prostu zaj***.Tak sie napaliłem na BF3 ale batek mi się chyba bardziej spodobał.Wczoraj zebrałem wszystkie skradzione rzeczy dla kobiety-kot i teraz zbieram zagadki i rozwiązuje zadania poboczne.Coś czuje że długo pogram, choćby dlatego że jest jeszcze nowa gra + i zemsty człowieka zagadki;]A i takie pytanko
Spoiler

ile potrzeba zagadek by uratować trzeciego, czwartego i piątego zakładnika Riddlera?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 09:51, Crummyadi087 napisał:

A i takie pytanko

Spoiler

ile potrzeba zagadek by uratować trzeciego, czwartego i piątego zakładnika Riddlera?


Bodajże 320,360,400.

Ostatniego jestem pewien na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się zdobyć platynę w tej grze. Wydaje mi się łatwiejsza niż B:AA ale i tak sporo czasu przy niej spędziłem a to plus :)
Zostały mi jeszcze wyzwania dla Kobiety Kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 10:15, Harrolfo napisał:

> A i takie pytanko

Spoiler

ile potrzeba zagadek by uratować trzeciego, czwartego i piątego
zakładnika Riddlera?


Bodajże 320,360,400.

Ostatniego jestem pewien na 100%.

Uuu to troszkę dużo;/Jestem w połowie do 320;]Ale cóż dozbieram;]Nie jest to nudne ale wręcz przyjemne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanko jak rozwalić ścianę(deski) które są 2 metry od ziemią?Nie mogę tam dosięgnąć żelem;/Jak to zrobić?Bym był wdzięczny bo tam za deskami są schowane zagadki i nie mam jak ich wziąć;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 17:40, Crummyadi087 napisał:

A jeszcze jedno pytanko jak rozwalić ścianę(deski) które są 2 metry od ziemią?Nie mogę
tam dosięgnąć żelem;/Jak to zrobić?Bym był wdzięczny bo tam za deskami są schowane zagadki
i nie mam jak ich wziąć;]


Przeleć przez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 17:54, Harrolfo napisał:

Przebij się przez nie - czyli po prostu szybuj na nie.

Dzięki wielkie;]Sam bym chyba na to nie wpadł;]
A i jeszcze muszę ci powiedzieć do trzeciego zakładnika zagadki jest potrzebne około150-170 zagadek bo właśnie go uwolniłem a zagadek nie ma więcej niż 170;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 18:57, kryst90 napisał:

Zaliczają się misje poboczne w fabule + do platyny ? Czy wystarczy zrobić fabułę + ??


Misje poboczne w ng+ są potrzebne do "Perfect Knight - Day 2" a bez tego nie będzie platyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile potrzeba zagadek żeby móc uratować 4 zakładnika ? Oraz jak zdobyć trofeum które jest na dachu i jest przycisk na który się staje wtedy zamyka się siatka w której jest 3 znaki zapytania które trzeba wysadzić nie da się żelem ponieważ żel wysadza w złej kolejności a znaki zapytania zapalają się w odpowiedniej kolejności oraz druga zagadka na zachód na mapie jest znowu przycisk na który się staje wtedy zapala się w siatce jeden znak zapytania i jak się go zestrzeli to potem drugi się zapala ale wtedy zamyka się klatka tutaj znaki zapytania są za wysoko żeby użyć żelu. Wie ktoś jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra małe pytanie do tych co grają na x360. Jak to wygląda z lotem na padzie??

Bo się boję że spartolą to na PC (a pad ktory mam to ten xbox pad for windows black z tąd to pytanie )- no szczerze nawet ja muszę przyznać że nieco na klawikordzie w AA podczas walki jest ciut niewywgodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 21:22, kryst90 napisał:

Ile potrzeba zagadek żeby móc uratować 4 zakładnika ?

Chyba z 320, może 340.

Dnia 03.11.2011 o 21:22, kryst90 napisał:

Oraz jak zdobyć trofeum które jest
na dachu i jest przycisk na który się staje wtedy zamyka się siatka w której jest 3 znaki
zapytania które trzeba wysadzić nie da się żelem ponieważ żel wysadza w złej kolejności

Możesz selektywnie wysadzić. Jak chcesz zdetonować konkretny żel, to naciskasz RS i zoomujesz na żel do wysadzenia.
>druga zagadka na zachód

Dnia 03.11.2011 o 21:22, kryst90 napisał:

na mapie jest znowu przycisk na który się staje wtedy zapala się w siatce jeden znak
zapytania i jak się go zestrzeli to potem drugi się zapala ale wtedy zamyka się klatka
tutaj znaki zapytania są za wysoko żeby użyć żelu. Wie ktoś jak to zrobić ?

Ja wiem :)
Szybki rzut batarangiem (L1 albo L2, nie pamiętam oznaczeń ;) i w trakcie szybkiego rzutu wypuszczasz zdalnie sterowany batarang. Oczywiście zwalniasz go w miarę potrzeb, aby najpierw włączył się ? uaktywniony pierwszym rzutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować