Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2011 o 21:55, Harrolfo napisał:

> I czy trzeba zdobyć wszystkie trofea do platyny czy nie ?
Do platyny są - jak zawsze - wymagane wszystkie trofea oprócz tych z DLC (oznaczonych
"indeksem" + w katalogu trofeów). Czyli w Batmanie musisz zdobyć wszystkie trofea oprócz
tych, w których się steruje Catwoman, Nightwingiem i Robinem.


Trochę kiepsko. Zdobyć wszystkie, bo nie które są trudne do zdobycia. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 14:21, Harrolfo napisał:

To już mam, chodzi mi o te typu zniszczenie kamer, szybowanie, itp.


Na 100% nie wiem czy trzeba... ja to miałem z samej gry i potem zbierałem już tylko ukryte znaki "?" :)

Commander_Shepard --> kampania Zagadki jest dosyć prosta i idzie dosyć płynnie. Przede mną kampania Zagadki dla Kobiety-Kota... przekonam się czy będzie trudniej niż dla nietoperza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was mam kolejne pytanko, w "zemście zagadki" są wyzwania łowcy i w jednej z nich(chyba drugiej)żeby zdobyć jeden znak zapytania trzeba zabić kolesia wysadzając słabą ścianę(czy jakoś tak ale na pewno ze ścianą) i ja wysadzając ścianę tylko go kładę na ziemię i nic nie wpada;/Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zabić, bo Batman nie zabija ;)
Masz wysadzić ścianę pryskając żelem nie od tej strony, od której przeciwnik przechodzi, ale od drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 12:05, Harrolfo napisał:

Na pewno nie zabić, bo Batman nie zabija ;)
Masz wysadzić ścianę pryskając żelem nie od tej strony, od której przeciwnik przechodzi,
ale od drugiej.

Hmm okey spróbuje ;]I co do zabijania to sobie teraz o tym przypomniałem ale i tak jak kogoś"ogłoszę" to jego status zmienia sie na martwy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.
Możesz ich szukać zarówno w Kontynuacji, jak i Nowej Grze Plus (która między innymi zachowuje zebrane/rozwiązane trofea/zagadki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:53, Harrolfo napisał:

Platynka zdobyta :)

Teraz tylko zdobyć trofea Catwoman - najnudniejsza bohaterka, jak dla mnie - i czekać
na Robin DLC :)


Znajdźki szybko lecą? Bo niektóre wydają mi się mega skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:13, Harrolfo napisał:

Znajdźki, czyli trofea, tak?
Jak znasz metodę, to szybko.


Właśnie nie znam. Są niektóre za siatką i... no nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mam pytanko do paru znajdziek;
1.Jest znak zapytania, obok niego stoi ta platforma ze znakiem zapytania, i jak na to wstanę to na ścianie jest linia świecących , to na niej jedna się zapala i dalej nic;/I na samej gorze jest wielkiiiii znak zapytania w którego da się rzucić batarangiem.
2.Jest 6 znaków zapytania pod mostem i są porozdzielane po trzy i jak wrzucę w jedna"trójkę" a następnie w drugą "trojkę" to ta pierwsza sie gasi.WTF?!
3.Znów 6 znaków rozdzielone siatką dwa na dole a reszta na dole.I muszę je wszystkie zapalić lub zgasić ale jak w nie rzucam to po jakimś czasie gasną.Jak to zrobić.
JA teraz robię wszystkie zemsty człowieka zagadki a później znów fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:53, Crummyadi087 napisał:

1.Jest znak zapytania, obok niego stoi ta platforma ze znakiem zapytania, i jak na to
wstanę to na ścianie jest linia świecących , to na niej jedna się zapala i dalej nic;/I
na samej gorze jest wielkiiiii znak zapytania w którego da się rzucić batarangiem.

Możesz dać screen? Bo podobnych do tej zagadek jest całe mnóstwo.

Dnia 08.11.2011 o 19:53, Crummyadi087 napisał:

2.Jest 6 znaków zapytania pod mostem i są porozdzielane po trzy i jak wrzucę w jedna"trójkę"
a następnie w drugą "trojkę" to ta pierwsza sie gasi.WTF?!

Ponownie - przyda się screen.

Dnia 08.11.2011 o 19:53, Crummyadi087 napisał:

3.Znów 6 znaków rozdzielone siatką dwa na dole a reszta na dole.I muszę je wszystkie
zapalić lub zgasić ale jak w nie rzucam to po jakimś czasie gasną.Jak to zrobić.

Dół eksplodującym żelem. Stajesz na górze, na budynku za plecami Batmana patrząc na zestaw 6 ?. Detonujesz żel, 3 szybkie batarangi na górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam wielką prośbę ! Mam misje w muzeum gdzie trzeba freeza z rak pingwina zabrac. Jestem w pomieszczeniu gdzie miesci sie 3 zakladnikow i gdzie jest stroj freeza. Rozwalilem juz wszystkich (oprocz zakladnikow oczywiscie) i nie moge sie dostac do tego kombinezonu ! Jak to zrobić ? Widziałem na youtubie ze po rozmowie z jednym z policjantow powinien batman sam sie dostac ale u mnie sie nie da. Bardzo prosze o pomoc.

Najgorsze jest to ze nie da sie wrocic np pare save-ow wczesniej czy tez rozpoczac misje od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to musisz pójść do pomieszczenia gdzie jest Pingwin. Tam okaże się że najpierw

Spoiler

musisz iść do Freeze''a abyś był w stanie zbliżyć się do Pingwina. Dopiero po uwolnieniu Freeze''a dowiesz się że masz iść po pewien element z jego pancerza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować