Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2011 o 22:19, DambialkoX napisał:

Z tego co mi wiadomo to Catwoman pojawi się w Arkham City.


Inaczej: czytam sobie ten wątek, i pojawiły się głosy, że w pudełkach z B:AC nie ma kodu na levele z Catwoman (czyli tego, co miało być, jeśli kupujesz grę z pierwszej ręki). W związku z czym nie wiem, czy ten dodatek (czy raczej część normalnej gry, która zostaje "wykastrowana", jeśli kupujesz z drugiej ręki) automatycznie odblokowuje się po zalogowaniu do GfWL, czy też czegoś tu zdecydowanie brakuje, i w grze na PC po prostu NIE MA tego elementu. Przyznam, że byłoby to dla mnie, delikatnie mówiąc, dziwne, jednak nie takie się już rzeczy działy w tej branży (vide brak zapowiadanego BF 1943 w BF3 w wersji PS3). Więc się lepiej dwa razy upewnić, ot, tak, na wszelki wypadek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, podkreślam: wydaje się, że gra już ma zaimplementowane w sobie te etapy. Jak grałem przez OnLive, grałem od razu Kobietą Kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 22:28, Harrolfo napisał:

Wydaje mi się, podkreślam: wydaje się, że gra już ma zaimplementowane w sobie
te etapy. Jak grałem przez OnLive, grałem od razu Kobietą Kot.


Hmmm, przez OnLive czyli? Może jestem nie na czasie, ale byłbym wdzięczny, gdybyś rozwinął.

Poza tym - jak inni? Jakieś info w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 22:13, Tenebrael napisał:

Zasadnicze pytanie: to jak z tą Catwoman? Jest czy nie ma? Pytam, bo wolę dmuchać na
zimne, niż obudzić się z ręką w nocniku.


Wystarczyło przeczytać kilka postów wstecz, żeby wiedzieć, że jest i jest przypisana do numeru seryjnego gry. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55630&pid=258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2011 o 22:35, Tenebrael napisał:


Hmmm, przez OnLive czyli? Może jestem nie na czasie, ale byłbym wdzięczny, gdybyś rozwinął.


http://www.onlive.com/
Rejestrujesz się, sciągasz i masz, możesz grać przez pół godzimy, tyle że w okienku i bez ustawień graficznych ( przynajmniej tak było przy WP Wojna na Północy ).
Ja w wersji na PS3 miałem kod na Catwoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 22:50, Wojman napisał:

Wystarczyło przeczytać kilka postów wstecz, żeby wiedzieć, że jest i jest przypisana
do numeru seryjnego gry. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55630&pid=258


I po co się tak spinać? Widziałem tego posta, jednak był to pojedynczy post jednej osoby. Stąd wolałem zasięgnąć info od szerszego grona. Tym bardziej, jak już napisałem, w świetle ostatniej akcji, jaką odstawiło EA przy konsolowym BF3. Ale jeżeli rzeczywiście jest (czytaj: jeśli jest to info w 100% pewne), to tylko się cieszę i czuję uspokojony :)

EDIT:

lis_23:

Thx za objaśnienie. Nigdy z tą usługą nie miałem do czynienia, stąd moja niewiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OnLive to platforma "a la" Steam.
Kupujesz przez nią gry, ale możesz też niektóre za darmo, przez 0,5h wypróbować.
Gra - jak już wspomniał lis_23 - nie obsługuje ustawień graficznych, ale nie gra się w okienku, a normalnie.
Nie pobierasz gry, jest uruchamiana na serwerze, a Ty grasz u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 23:08, Harrolfo napisał:

OnLive to platforma "a la" Steam.
Kupujesz przez nią gry, ale możesz też niektóre za darmo, przez 0,5h wypróbować.
Gra - jak już wspomniał lis_23 - nie obsługuje ustawień graficznych, ale nie gra
się w okienku, a normalnie.
Nie pobierasz gry, jest uruchamiana na serwerze, a Ty grasz u siebie.


Aha, czyli po prostu chmurka. To już wszystko jasne. Nie wiedziałem, że OnLive jest też w Polsce dostępny - bo my zwykle jesteśmy 10 lat za jaskiniowcami ;P Niemniej, teraz już wszystko jest jasne i klarowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok. pograłem parę godzinek.

Aby wszystko było jasne.

DLC z Catwoman jest.

Brakujący kod na DLC o którym możecie poczytać w niektórych postach to kody na dodatkowe wdzianka dla gacka.

Jak wcześniej pisałem, wysłałem maila do Muve z pytaniem o kod na DLC i zobaczę co mi odpiszą.

Ciekawe ale gra chodzi na moim kompie na bardzo wysokich ustawieniach w 1920 na 1080 i chodzi płynnie bez żadnych zaciachów. A mój komp do młodych nie należy E8400 3.5 Ghz GTX 285 1 GB i 4 GB Ramu wszystko okraszone Vistą sp2 64bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż nowy Batman wciągnął mnie tak samo jak stary Batman. ;) Troszeczkę pograłem, ale wiem, że trochę czasu spędzę z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 01:06, marko79 napisał:

Ciekawe ale gra chodzi na moim kompie na bardzo wysokich ustawieniach w 1920 na 1080
i chodzi płynnie bez żadnych zaciachów. A mój komp do młodych nie należy E8400 3.5 Ghz
GTX 285 1 GB i 4 GB Ramu wszystko okraszone Vistą sp2 64bit.

Przecież to UE3 a nie jakiś wymysł DICE nowy gacek bez physx to by nawet na integrze intela dobrze by działał druga sprawa jedynka dobrze działała a dwójka ma tylko nieco większy świat wrażenie ogromnego sprawia to że nie jest podzielony na te sekcje jak w AA XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od MUVE w sprawie DLC:

"Witam,

Pragnę poinformować, że kody na DLC do gry Batman: Arkham City będą
rozsyłane w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam,
muve.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy na Steam gra będzie dostępna / nie odblokowana/ -czyli, że będzie ją można pobrać wcześniej niż 25 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 11:06, thx11 napisał:

Orientuje się ktoś czy na Steam gra będzie dostępna / nie odblokowana/ -czyli, że będzie
ją można pobrać wcześniej niż 25 listopad


Pobrać przez Steam pewnie już się da, tylko uruchomić ją będzie można 25 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 11:07, Wojman napisał:

Pobrać przez Steam pewnie już się da, tylko uruchomić ją będzie można 25 listopada.

No właśnie się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2011 o 09:14, Numenpl napisał:

Przecież to UE3 a nie jakiś wymysł DICE nowy gacek bez physx to by nawet na integrze
intela dobrze by działał druga sprawa jedynka dobrze działała a dwójka ma tylko nieco
większy świat wrażenie ogromnego sprawia to że nie jest podzielony na te sekcje jak w
AA XD


physx mam włączone na poziomie normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować