Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Cóz moja EK też ciagle czeka na dostepność towaru i coś czuje że nie dostanę jej jutro. Zwykła wersja już jest dostępna i pewnie bedzie wysłana dziś. Ech czlowiek chce EK daje za to sporo kasy i musi czekać. Ale może mnie gram milo zaskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 13:35, yupik86 napisał:

Cóz moja EK też ciagle czeka na dostepność towaru i coś czuje że nie dostanę jej jutro.
Zwykła wersja już jest dostępna i pewnie bedzie wysłana dziś. Ech czlowiek chce EK daje
za to sporo kasy i musi czekać. Ale może mnie gram milo zaskoczy:)


Zwykła wersja zamówiona w sklepie gram była wysyłana już wczoraj. Ja zamówiłem nowego Batka właśnie w sklepie gram w poniedziałek i dzisiaj o 10 kurier był już u mnie w domu z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 13:41, KrzysztofT napisał:

Zwykła wersja zamówiona w sklepie gram była wysyłana już wczoraj. Ja zamówiłem nowego
Batka właśnie w sklepie gram w poniedziałek i dzisiaj o 10 kurier był już u mnie w domu
z grą.


Tak tez myslalem. wszyscy beda grac a ja bede czekał. Pewnie wina Cenegi jak znam zycie ale to i tak nie do konca dla mnie zrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 14:12, yupik86 napisał:

Tak tez myslalem. wszyscy beda grac a ja bede czekał. Pewnie wina Cenegi jak znam zycie
ale to i tak nie do konca dla mnie zrozumiale.


Ostatnio z każdym wałem na pre-orderach gram zwala winę na wszystkich dookoła strugając świętych.
Ostatnie moje 3-4 zamówienia, wszystkie z niemałym poślizgiem, rekompensaty żadnej [nie żebym był pijawką która na takowa liczy, ale uczciwa firma mająca jaja na miejscu ponosi odpowiedzialność za swoje wpadki, bodaj głupi mail z przeprosinami by wysłali]

Ale czekamy - do 18 mają czas, nie ma co się przedwcześnie na to konkretne zamówienie burzyć [chociaż też mam wrażenie, że dupa z grania w weekend]

P.S.
Tnij cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2011 o 14:23, Pietro87 napisał:

Ale czekamy - do 18 mają czas, nie ma co się przedwcześnie na to konkretne zamówienie
burzyć [chociaż też mam wrażenie, że dupa z grania w weekend]


No zgadza się nie ma co robić zamieszania póki wszytko jest jeszcze możliwe. Tyle że dziwne jest to że zwykła wersje dostali wczoraj i rozesłali a kolekcjonerki już nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko wskazuje na to, że zła passa wpadek gramu z pre-orderami jednak zostanie przerwana, u mnie komunikat pakowane i przygotowane do wysyłki, czyli jednak dziś wyjdzie, co się równa temu, że na jutro powinno być u mnie w domu [była by to 4ta lub nawet 5ta przesyłka która by się wyłożyła, na szczęście jednak wszystko wskazuje na wariant optymistyczny =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arkham City na PC to po prostu wzór optymalizacji. Na moim złomie, którego procesor jest nieco słabszy od tego wymaganego na minimalnych, gra śmiga na high nawet ze średnim AA. Oczywiście bez Physixa. Tak się powinno optymalizować gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część też była wzorowa, na pojedynczym GTXie 260 grałem na full physie i nigdy nie spadłem niżej 30 klatek, nawet na misjach ze Strachem na Wróble [byłem w ciężkim szoku]
A bez physa, gdzie gra tez wyglądała bosko grałem na full w pełnych stałych 60 klatkach.

Podobnie Dead Island - tez rewelacyjna optymalizacja. Zgadzam się - wszyscy powinni tak optymalizować swoje produkcje jak Rocksteady i Techland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 16:25, kaczek93 napisał:

Arkham City na PC to po prostu wzór optymalizacji. Na moim złomie, którego procesor jest
nieco słabszy od tego wymaganego na minimalnych, gra śmiga na high nawet ze średnim AA.
Oczywiście bez Physixa. Tak się powinno optymalizować gry.

Oj, tu się zgodzę, gdyby tak Rockstar albo ludzie odpowiedzialni za Saints Row :The Third tak przenosili swoje gry na PC...u mnie wszystko na High, mimo że według wymagań powinienem liczyć co najwyżej na medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 16:32, KofeinowyPablo napisał:

Oj, tu się zgodzę, gdyby tak Rockstar albo ludzie odpowiedzialni za Saints Row :The Third
tak przenosili swoje gry na PC...u mnie wszystko na High, mimo że według wymagań powinienem
liczyć co najwyżej na medium.

To SR3 też ma tak dobrą optymalizację? Bo różne zdania chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 16:52, kaczek93 napisał:

To SR3 też ma tak dobrą optymalizację? Bo różne zdania chodzą.



U mnie SR 3 śmiga aż miło na wysokich ustawieniach ;) Co do Batmana to gram na najwyższych+ physix na normalnym i gra przycina tylko podczas zbyt szybkiego latania po mieście :D

A i mam pytanie, ile dostaliście kodów DLC? Bo ja zamawiałem dwa pre ordery a kody mam trzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem jaki mam sprzęt, a i tak gra potrafi się ciąć jak emo na wiosnę :P Więc nie wiem jak to jest z tą optymalizacją :P

Swoją drogą wie ktoś gdzie wprowadzić kod na DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm. dostałem kod na dlc wprowadziłem go na GFWL i kupa... kiedy odpalam GFWL w oknie "pobrane" nic się nie wyświetla, ale na stronie internetowej widać że dodatek jest na koncie i wszystko jest ok.

Oczywiście w grze nie mam dodatkowego wdzianka dla gacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 17:12, W_Wallace napisał:

Swoją drogą wie ktoś gdzie wprowadzić kod na DLC?


Wpisać go musisz w usłudze Games for Windows Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie. Jako że gra instalowała się dość długo a musiałem wyjść w połowie to zostawiłem instalację do dokończenia bratu. Czy gra się gdzieś rejestrowała? Bo gram na koncie offline a z tego co pamiętam w Bulletstorma który też był z Gfwl nie można było grać bez logowania się i przypisania gry do konta. A tutaj kiedy wyświetla mi ekran logowania domyślnego profilu "Player1" to po prostu wyłączam gfwl poprzez naciśnięcie esc i gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewidywana data dostawy: 25.11.2011 - 28.11.2011

Czyli jednak gram się zaasekurował i pewnie dupa blada, przesyłka kurierem 24h... na cholerę mi to jeśli prawdopodobnie dostanę paczkę w poniedziałek [czyli kompletnie mi będzie wtedy zbędna, bo pogram w takim układzie w najlepszym wypadku w kolejny weekend] i z całego picu z 24 godzinna dostawą i terminami dostarczenia zostaje wielka ściema...
Ale nic to - czekamy do jutra na rozwój wydarzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 17:12, W_Wallace napisał:

Ja już pisałem jaki mam sprzęt, a i tak gra potrafi się ciąć jak emo na wiosnę :P Więc
nie wiem jak to jest z tą optymalizacją :P

A czy czasem Physx nie masz odpalonego i V-sync - podobne jaja były z AA do wydania patcha co z tego co czytam w AC się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować