Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2012 o 10:12, Harrolfo napisał:

Musiał zaskoczyć, coś źle widocznie zrobiłeś.
Napisz jak próbujesz.


Spoko nieaktualne, nie skopiowało mi jednej linijki i dlatego nie zaskakiwał.

Za to miałbym inne pytanko, zrobiłem już wszystkie zagadki Riddlera, oprócz niektórych wyzwań Batmana.
Jak wykonać"wystrzel 5 razy linę bez dotykania ziemi"( bo co bym nie robił to nie zaskakuje,nawet bez wzmacniacza),"wykorzystaj impuls elektryczny by popchnąć uzbrojonego przeciwnika na innego"(po trafieniu impulsem przeciwników nie odrzuca), "jadąc n a wyrzutni lin zastosuj atak nokautujący na przeciwniku" i "wykonaj cios nokautujący", jakoś nie wiem ja to wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 10:51, darkwind21 napisał:

Jak wykonać"wystrzel 5 razy linę bez dotykania ziemi"( bo co bym nie robił to nie zaskakuje,nawet
bez wzmacniacza)

Nie chodzi o bat-szpon tylko o tą "rolkę" co wystrzeliwuje linę (bodajże pod 8 jest).

Dnia 03.02.2012 o 10:51, darkwind21 napisał:

"wykorzystaj impuls elektryczny by popchnąć uzbrojonego przeciwnika
na innego"(po trafieniu impulsem przeciwników nie odrzuca),

O ile dobrze kojarzę wyzwanie (gram po angielsku) to chodzi o strzelenie w kogoś z młotkiem / rurą (najlepiej sprawdzają się w tej roli jednoręczni bracia Abramovici) żeby walnęli kogoś obok, będąc pod napięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 10:51, darkwind21 napisał:

Spoko nieaktualne, nie skopiowało mi jednej linijki i dlatego nie zaskakiwał.

No, wiedziałem, że coś źle robisz ;)

Dnia 03.02.2012 o 10:51, darkwind21 napisał:

Jak wykonać"wystrzel 5 razy linę bez dotykania ziemi"( bo co bym nie robił to nie zaskakuje,nawet
bez wzmacniacza)

Chodzi o tę wyrzutnię liny, którą daje Ci Robin. Wystrzeliwujesz ją, a w trakcie lotu naciskasz PPM, wybierasz nowy cel, LPM. Tak 5 razy.
,"wykorzystaj impuls elektryczny by popchnąć uzbrojonego przeciwnika

Dnia 03.02.2012 o 10:51, darkwind21 napisał:

na innego"(po trafieniu impulsem przeciwników nie odrzuca),

Musisz RECem trafić ciężko uzbrojonego przeciwnika i popchnąć go na innego, już normalnego na przykład.
"jadąc n a wyrzutni lin zastosuj atak nokautujący na przeciwniku"
8 w stronę przeciwnika, jak będzie opcja w rogu ekranu - PPM i nokaut z liny.

Dnia 03.02.2012 o 10:51, darkwind21 napisał:

i "wykonaj cios nokautujący", jakoś nie wiem ja to wykonać.

Albo E, albo Ctrl+LPM na leżącym przeciwniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy: odinstalowałem AC i zainstalowałem na nowo, ale najwyraźniej usunięcie gry powoduje również usunięcie zapisanych gier. Czy można przywrócić autosave? Niestety nie mam punktu przywracania systemu sprzed usunięcia. Czy GFWL nie zapisuje gier w chmurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Savy są w folderze WB Games w dokumentach. Chyba że przy deinstalacji usunięto też Savy.

Dnia 18.02.2012 o 15:20, Nalfein napisał:

Potrzebuję pomocy: odinstalowałem AC i zainstalowałem na nowo, ale najwyraźniej usunięcie
gry powoduje również usunięcie zapisanych gier. Czy można przywrócić autosave? Niestety
nie mam punktu przywracania systemu sprzed usunięcia. Czy GFWL nie zapisuje gier w chmurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...Mam problem z obejściem jednego miejsca w muzeum,mianowicie prad jest na kratach i patrzylem juz podpowiedzi,ze trzeba wyrzucic bataranga samonaprowadzacza przez ten prąd i nakierowac na włącznik po drugiej stronie ,i robie tak jak z opisem,ale niestety prąd sie nie wyłącza i nie mam jak przejsc na balkon.... HELP !!!!!!Fabule juz przeszzedlem tylko teraz ziberam sobie zagadki Ridllera i chce sie dostać ponownie do pomieszczenia gdzie jest rekin bo tam znajduje sie zagadka....moze ktoś pomóc ....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie ma wyrazu jak "bataranga" - tego się nie odmienia, jest po prostu batarang.
Po drugie - pisz składniej, bo ciężko idzie odczytanie, o co Ci chodziło.
Po trzecie - spróbuj wejść od strony Iceberg Lounge. Jeżeli nie zadziała, rzuć batarang zdalnie sterowany nawet nie przez źródło prądu, ale chyba w lewe skrzydło, do przełącznika. Warto włączyć wcześniej tryb detektywa i sprawdzić, czy widać kable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjasnienie,ale co tu pisać składniej napisałem tak jak to wygląda z mojego punktu widzenia...ale przechodząc do problemu siedze w tym muzeum juz 30 minut i nic,nie mam pojęcia jak ten prąd obejść.Byłem też w Iceberg Loung ale czy w ogóle isnieje przejście z tamtej strony do Muzem ??hmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 22:09, Harrolfo napisał:

Po pierwsze - nie ma wyrazu jak "bataranga" - tego się nie odmienia, jest po prostu batarang.
Po drugie - pisz składniej, bo ciężko idzie odczytanie, o co Ci chodziło.
Po trzecie - spróbuj wejść od strony Iceberg Lounge. Jeżeli nie zadziała, rzuć batarang
zdalnie sterowany nawet nie przez źródło prądu, ale chyba w lewe skrzydło, do przełącznika.
Warto włączyć wcześniej tryb detektywa i sprawdzić, czy widać kable.



Harrolfo masz jakiś pomysł ????? bo zostały mi tylko te dwa trofea do przejścia i nie mam pojęcia jak do nich sie dostać ....albo ktoś inny może pomóc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o składnię postów - polskie znaki, jeden wykrzyknik/znak zapytania, itp.

Możesz zrobić screen głównych elementów pomieszczenia?
To jest każdej z 3 bram na przykład?

Sam już otworzyłem te bramy i nie wiem, jak to wygląda u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By dostać się na balkon musisz prześliznąć się pod kratą, stojąc naprzeciw balkonu to jest ta lewa, o ile dobrze pamiętam. Dalej jest inne przejście na balkon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 23:45, Fatal-X napisał:

By dostać się na balkon musisz prześliznąć się pod kratą, stojąc naprzeciw balkonu to
jest ta lewa, o ile dobrze pamiętam. Dalej jest inne przejście na balkon.



Masakra sam nie wierze,że to taka prościzna była a zajęło mi to tyle czasu ....ale dziękuje bardzo za podpowiedz ..POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 23:45, Harrolfo napisał:

Chodziło mi o składnię postów - polskie znaki, jeden wykrzyknik/znak zapytania, itp.

Możesz zrobić screen głównych elementów pomieszczenia?
To jest każdej z 3 bram na przykład?

Sam już otworzyłem te bramy i nie wiem, jak to wygląda u Ciebie.



Już jestem na balkonie ;)...dziekuje za chęci ....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry.Mam kolejne pytanie,znalazłem już wszystkie trofea i zagadki,pokonałem Riddlera i dotarałem to człowieka,który odpowiedzialny jest za "Kradzież Tożsamości" niejaki pan Thomas Elliot, nie walczyłem z nim ale zadanie zostało zaliczone....i teraz patrze na mape i nie ma żadnych zadań,tyle co pozostał mi trening rzeczywistości rozszerzonej,ale jakos nie mam ochoty jego przechodzic...i nie ma juz nic nie ma do zrobienia ..więc moje pytanie ...CO TERAZ ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewien problem z Batmanem. Kiedy chce włączyć Luncher gry, pojawia się błąd i komunikat odnośnie Net Frameworka... Przez to nie mogę skonfigurować ustawień gry. Drugi problem to ten iż po formatowaniu gra mi nie czyta savów. Mam wszystkie skopiowane i chyba odpowiednio wklejone. (moje dokumenty/ wb games/ i te foldery.
Co miałbym zrobić aby gra mi poprawnie działała oraz aby czytała savy?
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować