Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

O co chodzi w wyzwaniu mówiącym o użyciu Impulsu w taki sposób, by rzucić uzbrojonego zbira na innego przeciwnika? Udało mi się strzelić tak, żeby jeden trzasnął drugiego tarczą w czoło, ale to nie o to chodzi najwidoczniej.

Już chyba znalazłem gdzieś w necie, "uzbrojony" w sensie że w "zbroi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 21:15, Harrolfo napisał:

Musisz trafić opancerzonego zbira tak, by poleciał na dowolnego innego.

Yup, dzięki, już zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zrzucić przeciwnika podczas wchodzenia po drabinie? Zrzuciłem skurczybyka batarangiem, to nie zaliczyło, a jak stanąłem na górze, by go trzepnąć jak już będzie na górze, to Batman go nie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 21:22, Madoc napisał:

Jak mam zrzucić przeciwnika podczas wchodzenia po drabinie? Zrzuciłem skurczybyka batarangiem,
to nie zaliczyło, a jak stanąłem na górze, by go trzepnąć jak już będzie na górze, to
Batman go nie trafia.

Nie pamiętam już bo dawno nie grałem ale chyba chodzi, żeby gościa kopnąć na dół wchodząc po drabinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 21:37, Madoc napisał:

Ale jak wchodząc mam go kopnąć?

wyrzutnia lin prawdopodobinie lub zrzucić go masz jak będzie już prawie u celu by go znokautować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem.
Misja: Dostań się do wieży cudów.
Mam zaskanować ten program z helikopterów. Zrobiłem co trzeba. Następnie mam sie dostac do tej wieży, lecz nie moge deszyfratorem zeskanować tych drzwi, bo ciagle mi mowi ze potrzebuje tego programu Strange''a. Ja juz go zdobylem z tego helikoptera..... Nie wiem co mam zrobić?! Pomoże ktos?

Metro jest zamkniete i nie ma innego sposobu zeby sie dostać do tej wieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 15:44, Piotrek_Piter napisał:

Mam zaskanować ten program z helikopterów. Zrobiłem co trzeba. Następnie mam sie dostac
do tej wieży, lecz nie moge deszyfratorem zeskanować tych drzwi, bo ciagle mi mowi ze
potrzebuje tego programu Strange''a. Ja juz go zdobylem z tego helikoptera.....

A to nie jest tak, że trzeba ten program zeskanować z kilku helikopterów? Nie pamiętam już za bardzo tego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 18:58, Harrolfo napisał:

Jedyne rozwiązanie jest takie, że zdobyłeś zły kod. Nie wystarczy zeskanować pierwszy
lepszy helikopter.


Próbowałem skanować kolejne, ale już nie mogę.


Zeskanowałem, złapałem się go i wgrało ten program do deszyfratora. Pokazała się wiadomosc ze mam wejsc do tej wiezy, a nie moge, bo nie moge złamac kodu na tych drzwiach. jest czerwone przekreslone kółeczko i b-man mowi ze musi zdobyc program Strange'a....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 20:03, Harrolfo napisał:

Wszedłeś do wieży przez to miejsce?
http://screenshot.xfire.com/s/123784227-4.jpg
Pobliski balkon.

Jak jest komunikat, że musisz zdobyć program Strange''a, to może nie wydobyłeś go z helikoptera,
który zeskanowałeś?
Skąd gra?



Zeskanowałem 2 helikoptery i w nich nie było tego programu. Znalazlem 3-ci i w nim znalazlo. Wiec sie go złapałem, b-man z niego wyciagnał. Pokazala sie wiadomosc o aktualizacji misji tzn. ze mam sie dostac do wiezy cudów. Poszedłem na zaznaczone na mapie miejsce, stało tam dwóch snajperów. Zabiłem ich, i wyciagnalem deszyfrator. Ale nie moge zhakować tego urzadzenia bo jest przekreslone czerwonym kółeczkiem. B-man, mówi, że mam zdobyc program, ale przeciez przed chwila wyciagnał go z helikoptera. Nie moge skanować kolejnych i wszystkie do mnie strzelają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że trzeba dokupić ulepszenie deszyfratora na te fale TRYGERA, ale mogę się mylić. Osobiście z grą nie miałem żadnych problemów...

Hm... w poradniku napisane jest, że zaraz po zabiciu snajperów masz boxa, którego hakujesz. Dziwne więc, że gra Ci nie pozwala na zaliczenie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mój problem ze zrzuceniem bandziora z drabiny: potwierdzam, najlepiej to zrobić wyrzutnią lin, gdy łobuz jest już prawie na szczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - gdy próbuję zalogować się do GfWL, żeby zagrać w Batmana, to nie mogę tego zrobić, bo GfWL stwierdza, że mój region nie jest obsługiwany. Nie ma znaczenia czy ustawię sobie Polskę, UK czy USA zawsze jest to samo. O co może chodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc, nie czytałem poprzednich postów, ale domyślam się, że chodzi o medal w "Koniec trasy (ekstremalne)". Natychmiast po rozpoczęciu gry udaj się do gargulca przy lewej ścianie (z perspektywy twojego startu) całej hali. Poznasz go po tym, że zbir będzie go już na starcie skanował, ale jeżeli masz ulepszenie, że cię nie widzą skanerem, dopóki się nie ruszasz, nie stanowi to problemu. Z tego gargulca "spójrz" w stronę najbliższej drabiny i już czekaj z nacelowanym impulsem elektrycznym. Zbir, który będzie tam wchodził, będzie opancerzony...

O co chodzi? Za jednym zamachem zdobędziesz aż 2 medale już na starcie! Przecież zrzuciłeś równocześnie i impulsem, i z drabiny. xd


Przy okazji ja też mam pewne pytanie: jaką kombinację klawiszy trzeba zrobić, aly wywołać taki ruch, jak na tym filmiku w 1:12?
http://www.youtube.com/watch?v=DXGR4juLR2U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować