Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Zdecydowanie warto wziąć GOTY.
Masz więcej map do trybów wyzwań, dodatkowe postaci do tych trybów (Nightwinga i Robina), stroje (zarówno do kampanii, jak i wyzwań - Batman ma chyba z 10 kostiumów, Kobieta Kot, Nightwing, Robin po 3) oraz, co najważniejsze, Zemstę Harley Quinn - fabularne DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Szanownych Gramowiczów, otóż mam małą wątpliwość związaną z GFWL.
Mam teraz tak, że GFWL jest w trybie offline i każda gra powiązana z tym systemem działa bez dostępu do sieci. Zainstalowałem tak Arkham Asylum, RE 5, OP: Red River i hulały bez konieczności włączania internetu.
Mam, nie ukrywam wielką ochotę na ukończenie Arkham City i nie wiem czy internet trzeba uruchamiać tylko raz, przy rejestracji gry, czy też dostęp do internetu jest konieczny bez przerwy, tak jak w Assassin''s Creed 2, tudzież w GTA 4 lub Crysis Warhead.

To jak, pogram w nowego Batmana w trybie offline i bez konieczności ściągania gigabajtów łatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 23:03, abbott123 napisał:

Witam serdecznie Szanownych Gramowiczów, otóż mam małą wątpliwość związaną z GFWL.
Mam teraz tak, że GFWL jest w trybie offline i każda gra powiązana z tym systemem działa
bez dostępu do sieci. Zainstalowałem tak Arkham Asylum, RE 5, OP: Red River i hulały
bez konieczności włączania internetu.
Mam, nie ukrywam wielką ochotę na ukończenie Arkham City i nie wiem czy internet trzeba
uruchamiać tylko raz, przy rejestracji gry, czy też dostęp do internetu jest konieczny
bez przerwy, tak jak w Assassin''s Creed 2, tudzież w GTA 4 lub Crysis Warhead.

To jak, pogram w nowego Batmana w trybie offline i bez konieczności ściągania gigabajtów
łatek?

Z tego co widziałem to żeby odczytać swoje zapisane stany gry trzeba wpierw się zalogować do gfwl i odczytać swój profil w grze ;/ Inaczej nic się nie będzie zapisywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 04:07, MisticGohan_MODED napisał:

> Witam serdecznie Szanownych Gramowiczów, otóż mam małą wątpliwość związaną z GFWL.

> Mam teraz tak, że GFWL jest w trybie offline i każda gra powiązana z tym systemem
działa
> bez dostępu do sieci. Zainstalowałem tak Arkham Asylum, RE 5, OP: Red River i hulały

> bez konieczności włączania internetu.
> Mam, nie ukrywam wielką ochotę na ukończenie Arkham City i nie wiem czy internet
trzeba
> uruchamiać tylko raz, przy rejestracji gry, czy też dostęp do internetu jest konieczny

> bez przerwy, tak jak w Assassin''s Creed 2, tudzież w GTA 4 lub Crysis Warhead.

>
> To jak, pogram w nowego Batmana w trybie offline i bez konieczności ściągania gigabajtów

> łatek?
Z tego co widziałem to żeby odczytać swoje zapisane stany gry trzeba wpierw się zalogować
do gfwl i odczytać swój profil w grze ;/ Inaczej nic się nie będzie zapisywało.

Tylko jest taka sytuacja, że jak włączam Arkham Asylum albo RE 5 to pojawia się okienko "Zalogowany jako (mój nick)", tyle, że w trybie offline. Z tego wynika, że mam chyba założone konto offline, czy na takim można grać w Arkham City ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 21:01, abbott123 napisał:

> >


Pograj kilkanaście min i zobacz czy sie zapisze i potem zaczniesz od tego momentu czy nie będzie zapisywać gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 21:09, Ecko09 napisał:

> > >

Pograj kilkanaście min i zobacz czy sie zapisze i potem zaczniesz od tego momentu czy
nie będzie zapisywać gry ;p

Yyyyy... Problem w tym że jeszcze nie mam AC właśnie zastanawiam się czy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 21:15, abbott123 napisał:

> > > >
>
> Pograj kilkanaście min i zobacz czy sie zapisze i potem zaczniesz od tego momentu
czy
> nie będzie zapisywać gry ;p
Yyyyy... Problem w tym że jeszcze nie mam AC właśnie zastanawiam się czy kupić.


A no chyba, że tak. Teoretycznie powinno się dać zapisywać w trybie offline, ale w praktyce to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2013 o 21:19, Ecko09 napisał:

A no chyba, że tak. Teoretycznie powinno się dać zapisywać w trybie offline, ale w praktyce
to nie wiem.

Dzięki, i tak kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 21:35, abbott123 napisał:

Aha, jeszcze jedna sprawa, czy Steam także jest konieczny, gdy kupię pudełkową wersję,
czy tylko GFWL?


GFWL tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki, właśnie czytałem, że jakiś koleś nie mógł zalogować się na swoje konto, więc grał offline, udało się bez problemów, nawet 3 osiągnięcia zdobył. No i tak odbiegając trochę od tematu, to mam dylemat - Batman czy Assassin''s Creed 3. Chyba jednak wybiorę Batmana, tańszy, myślę, że ma mniej bugów, a jak poczytałem o strasznych lagach w Asasynie, to Batman wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość poważny problem - gra w zasadzie nie chodzi.

Tzn. po rozpoczęciu gry, obejrzeć sobie mogę tylko pierwszy filmik, w momencie (gdy się kończy?) - zbliżenie na tyłek kobiety kota, pojawia się zarazem informacja o zapisywaniu gry. Tyle, po chwili czarny ekran, gra zawieszona, pozostaje ubić proces. I tak w kółko.

Reinstalka - nic nie daje.

Ktoś mi może wytłumaczy, cóz to za dziwna przypadłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 00:06, vonArnold napisał:

zbliżenie na tyłek kobiety kota


Najważniejszy element gry działa jak należy, a ty narzekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 00:21, Feallan napisał:

Najważniejszy element gry działa jak należy, a ty narzekasz?


A może lepiej byłoby zobaczyć w akcji? Samo zbliżenie na pupę i rękę sięgając po bicz to troszkę mało. :D


Natomiast natknąłem się na informację, że często, gra wieszała się jakiejś tam scence z Jokerem, co można bylo naprawić poprzez wywalenie plików od tej cutscenki. Nie próbowałem, ale byłby to jakiś absurd, wszystkie cutscenki wyrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 00:50, Feallan napisał:

A to nie raczej jakiś problem z GfWL? Z tego, co zrozumiałem wywala po próbie zapisu
gry.


Na to wygląda, grę wiesza w momencie gdy robi w czasie tego filmku zapis. Cięzko mi powiedzieć, czy zachodzi związek, czy tylko przypadek. Ale raczej to pierwsze, skoro notorycznie.
Pyt tylko, co zatem z gfwl? On się sam aktualizował parę razy, więc teoretycznie powinnien być odpowiednio skonfigurowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 00:50, Feallan napisał:

A to nie raczej jakiś problem z GfWL? Z tego, co zrozumiałem wywala po próbie zapisu
gry.


Okazało się, że winowajco jest PsyhX, czy jak to tam się pisze, wystarczyło wyłączyc, by gra zaczęła działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wersję goty i po przejściu gry wyświetlił mi się komunikat, którego nie zdążyłem przeczytać. Jak można wybrać stroje Batmana? Jak to się robi i jakie warunki muszą zostać spełnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 23:42, Essau napisał:

Posiadam wersję goty i po przejściu gry wyświetlił mi się komunikat, którego nie zdążyłem
przeczytać. Jak można wybrać stroje Batmana? Jak to się robi i jakie warunki muszą zostać
spełnione?

W normalnej grze strój wybrać można po przejściu fabuły. Z menu głownego wczytujesz swój zapis z normalnej gry i potem powinno się pojawić menu z wyborem strojów.

W grze+ (odblokowane po przejściu gry) można chyba to zrobić na samym początku.
Jak nie - to po zdobyciu stroju, zapisie i ponownym wczytaniu.

W Zemście Harley Quinn strój wybiera się na samym początku.

W trybach z wyzwaniami i kampaniami wybierasz postać i strój na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować