Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły od Ubisoft co rok

12 postów w tym temacie

No tak. Teraz co roku będziemy dostawać niedopracowane śmiecie, ale przynajmniej będziemy mieli w co grać. W końcu liczy się ilość, a nie jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko super pięknie, ale wolałbym czekać 24 albo 30 miesięcy na grę, ale żeby wgniatała ona w ziemię, niż po roku dostawać klopsa.zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może chcą tak wcześnie gry wydawać aby zarobić bo mają jakieś straty?... Ale mi tam ten pomysł się podoba będzie chociaż w co grać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie czas nie zbawi,wolę poczekać te 2 lata i dostać porządny produkt,niż mielonego z mikrofalówki.Zobaczymy,jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech pierw wydadzą Beyond Good Evil 2 pierwsza część stworzyli 6 lat !.Więcej niż Splinter Cellana którego też czekam. Tak w ogóle ciekawe kiedy wydadzą BG 2. Byle wyszedł bo czekam na tą grę już tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD z roku na rok gorzej, oczywiście mówię, o częściach po czwórce. Nie mam nic przeciwko kolejnym AC, bo jedynka była świetna, a dwójka jeszcze lepsza, wspaniała po prostu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wolał bym dostawać mniej gier ale lepiej dopracowanych chyba że Ubi da taką poprzeczkę (w co wątpie) że chej i będą gry dopracowne dobrze ale wątpie w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować