Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens vs Predator - recenzja

162 postów w tym temacie

Ja i tak kupie i sprawdze, najwyżej wymienie sobie za 30 pln na coś innego później. Niemniej martwią takie oceny. Niemniej zobaczymy :) Demo było wyjątkowo kiepskie.

Dnia 15.02.2010 o 18:30, Econochrist napisał:


PS: Jak na Rebellion, to gra wyszła im i tak niebo lepiej jak Shellshock 2.


No, jakby im AvP wyszło jak Shellshock 2, to.....

20100215184020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sylwass ja nie mówię o zawartości technicznej, ja mówię o optymalizacji samej gry
czy ta notka na starcie dema jest aż tak małymi literkami napisana, że nikt jej nie czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 18:50, Spychi88 napisał:

@Sylwass ja nie mówię o zawartości technicznej, ja mówię o optymalizacji samej gry
czy ta notka na starcie dema jest aż tak małymi literkami napisana, że nikt jej nie czyta?


Przestań, już mnie brzuch boli ze smiechu ;) najwyraźniej nie wiesz, co oznacza okrojenie z efektów specjalnych i naszprycowanie gry gorszymi teksturami, niż w wersji pełnej. Myśl człowieku, myśl. Demo AvP było paskudne i zwyczajnie kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aope muszę się nie zgodzić.
Demo wygląda tandetnie? Nie sądzę. Owszem, ma miejscami tekstury niższej rozdzielczości.
Powiem więcej, z czystym sumieniem, że w akcji gra wygląda nieporównywalnie lepiej
niż na screenach (choćby tych z recenzji) które to owszem, wyglądają paskudnie.
A co do tego napisu przed menu głównym "techniczne Demo"
i czy pełna gra będzie wyglądać lepiej od Dema, to nie wiem.
Powiem szczerze, że jak będzie tak jak w Demie to się też ucieszę.
Będzie lepiej, banan będzie większy :)

Co do samego gameplaya?
Ja gram w to z kumplami praktycznie co dziennie.
I zabawy jest przy tym tyle co nie miara.

Chcesz to zagramy kiedyś w przyszłości, aope
Mój nick na STEAM, Econochrist [AOV]
Zapisz gdzieś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 19:04, Econochrist napisał:

Chcesz to zagramy kiedyś w przyszłości, aope
Mój nick na STEAM, Econochrist [AOV]
Zapisz gdzieś. :)


W AvP niekoniecznie, ale w CS: Source, jesli masz, z chęcią :) Nicka Econochrist [AOV] w Steamie nie znalazłem, dodałem Econochrist (eirik.hagen), ale nie wiem, czy to Ty :/ Dodaj mnie, login jak tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest również steam id
numer konta steam, gdy wchodzisz przez "znajomi" i mój panel sterowania, u góry jest link do twojego konta i pomiędzy wierszami jest numer steam id, równie dobrze można podać cały link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysokie wymagania? na wysokich detalach gra sie tnie? odpalilem demo na 2 prockach z karta graficzną geforce 8800ultra i 3GB ramu
- pentium D 930 wiadomo że stary ale spokojnie dal sobie rade na 1024/768 mialem rowne 60fps czego wiecej trzeba? na 1280/1024 troche gorzej 43/39 gra chodzila bez choćby 1 zacięcia.
-i moim procku q9550 rowne 60 fps
przy dx11 nie sądze że bedzie taki spadek fpsów spokojnie da sie pograć

-osobiście lubie grać predatorem w multi zamaskowany czeka z dzialkiem i wykańcza jednak najbardziej denerwującymi przeciwnikami są aliensy latwo nimi ogarnąc i samymi szybkimi killami mozna 1 miejsce bez problemu uzyskac ,marinse jest strasznie ciemno, ta latarka dużo nie daje jednak gdy ktos opanuje tez sie latwo na 1 miejsce wgramolic;) wedlu mnie postacie są zbalansowane ze smaczkiem czekam na full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@poland1990: eeee, 15 calowy monitor i tak niska rozdzielczość? Proponuję od razu sprawdzić w 640x480, będzie 200 kl/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno - map jest 8, w jakiejś wersji kolekcjonerskiej mają być 4 dodatkowe (nie wiem dokładnie jaka to EK), ale słyszałem, że mają one później zostać udostępnione wszystkim - nie wiem, czy to na 100% pewne, ale prawdopodobne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ja tylko podalem ze przy takiej rozdzielcxzosci na slabym procku jest rowne 60 fps czytaj ze zrozumieniem no chyba ze cie w szkole nie nauczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 19:59, poland1990 napisał:

nie ja tylko podalem ze przy takiej rozdzielcxzosci na slabym procku jest rowne 60 fps
czytaj ze zrozumieniem no chyba ze cie w szkole nie nauczyli


Kto teraz używa 1024x768? przecież to relikt przeszłości, archaizm sprzed kilku ładnych lat. Co mnie obchodzi, jak to działa na archaicznym monitorze? Kiepsko działa na panoramicznych, nowych, gdzie rozdzielczość jest wyższa i których używa większość graczy. Równie dobrze moge to uruchomić w 640x480 i krzyczeć, że działa płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 20:01, aope napisał:

Kto teraz używa 1024x768? przecież to relikt przeszłości, archaizm sprzed kilku ładnych
lat. Co mnie obchodzi, jak to działa na archaicznym monitorze? Kiepsko działa na panoramicznych,
nowych, gdzie rozdzielczość jest wyższa i których używa większość graczy. Równie dobrze
moge to uruchomić w 640x480 i krzyczeć, że działa płynnie.

Sam gram na 1024x768 i znam kilka osób też grających na takiej rozdzielczości więc się nie odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 20:06, Los_Emilos napisał:

Sam gram na 1024x768 i znam kilka osób też grających na takiej rozdzielczości więc się
nie odzywaj.


Przykro mi. Czyli obraz 15 calowych monitorków, kwadratów w 1024x768 jeszcze nie zniknął i pod tym względem tez odstajemy od reszty Europy, przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz aope nie każdy zarabia 10 tysiecy co miesiąc to co bylo rok temu dobre dzis już przezytek zreszta komputery idą tak do przodu z taką szybkoscią że nie warto co miech kupować noweg sprzetu by doświdczyć lepszych wrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 18:31, Spychi88 napisał:

Jeszcze raz pytam jakie demo miało lepszą optymalizację niż produkt finalny? no kuźwa
żadne!

O przepraszam, demko Gothic 3 miało lepszą optymalizację ;]

Dla mnie ta gra to i tak jest must-have, po tym co widziałem w programie Fresh Air na Hyperze jestem zajarany tą grą, poczekam tylko aż spadnie z ceną i zakupię wersję na X360. Uwielbiam to uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak jakieś nie rzetelne studio bierze się za legendę... ;/
jako wielki fan serii "Alien", bardzo lubiący serie "Predator" i maniak gry "AvP 2" stwierdzam iż ta gra nie dorasta do pięt żadnej z tej serii... niestety. A miałem takie nadzieje...

Czy ONI nie zrozumieją że dobrych rzeczy się nie ulepsza??!! czy nie mogli po prostu dać "AvP 2" z nową grafiką i kampanią??

Żenada jednym słowem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować