Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapoznaj się z niesamowitym polskim wydaniem Machinarium!

20 postów w tym temacie

Cały zestaw jak na taką grę i w takiej cenie prezentuje się świetnie. Od dawna zamierzałem kupić grę na Steamie, ale skoro jest takie wydanie, to raczej się skuszę na tą wersję. Jedyne co mi się nie podoba to wygląd pudełka, ale to da się przeboleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę już posiadam ze Steamu bo myślałem, że nie będzie pudełkowej wersji...ale wydanie jest ciekawe i możliwe, że się skuszę jeszcze raz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50zł za takie fajne wydanie ? Widać, że gry nie muszą być drogie ale to jeden z niewielu przypadków bo gra jest zrobiona przez niezależne studio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 zł to bardzo mało , patrząc na inne gry które wychodzą za ponad 100 zł . Jeśli gra się uda to i kto będzie chciał pograć to dużej kasy nie wyda .
A szczerze ze takowa gra powstanie dowiedziałem sie kilka minut temu , brak owej reklamy robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachodnie wydanie nie ma metalowego boxa ale za to ma drukowany poradnik i mini album z artworkami. Mam dylemat czy PL-ka czy anglik z zavvi.com za 12 funciaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 21:13, karolekx23x napisał:

50 zł to bardzo mało , patrząc na inne gry które wychodzą za ponad 100 zł . Jeśli gra
się uda to i kto będzie chciał pograć to dużej kasy nie wyda .
A szczerze ze takowa gra powstanie dowiedziałem sie kilka minut temu , brak owej reklamy
robi swoje.

Ta gra już powstała , teraz będzie polskie wydanie tu możesz zagrać w demo
http://www.joemonster.org/brand/?link=http://machinarium.net/demo/machweb.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam. Mimo, że mam obie produkcje tego studia w wersji ''wirtualnej'', to i tak się skuszę na wersję pudełkową - mogłoby swoją drogą wyjść jakieś bardziej "wypasione" EK, bo za ten tytuł jestem skłonny dać każde pieniądze ;-) Najlepsza gra w jaką grałem od bardzo długiego czasu, a dość trudno mnie zadowolić... :P
Polecam każdemu, bo ten tytuł jest wprost magiczny, ma to "coś". A że czasem trzeba trochę pogłówkować... Cóż, to chyba plusik, nie?
Jedyną wadą jest to, że gra jest krótka, ale ja na przykład już ją przeszedłem 2x i pewnie będą kolejne ^ ^

Ps. Po co tutaj wersja polska? :P Przecież tam nawet nie ma bardzo co tłumaczyć... :P

Pozdrowienia.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 21:40, Mohair napisał:

Ps. Po co tutaj wersja polska? :P Przecież tam nawet nie ma bardzo co tłumaczyć... :P


No, jest menu główne i kilka wskazówek w tutorialu (czyli na pierwszej planszy) :) Za to jest to jeden z nielicznych przypadków (do głowy przychodzi mi tylko Another World 50th Anniversary), kiedy polonizacja będzie absolutnie bezbłędna i NIKT nie będzie na nią narzekał :)

Absolutny must have - a że w takiej edycji, to i więcej niż te 50 zł bym nie poskąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Czyli znów się pośpieszyłem z zakupem ze Steama :)
Mówi się trudno a to cacuszko i tak chyba zagości na mojej półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 13:07, PJ_MW napisał:

Bardzo ładne wydanie, ale 50 zł to jednak za drogo...


Chyba kpisz... Tyle kosztuje wersja wirtualna, a nawet jest droższa o te parę złotych...
Ja nie ogarniam - gra świetna, w bardzo dobrym wydaniu, przetłumaczona... To za ile ma być sprzedawana? Pewnie i przy połowie tej ceny byś rzucał komentarzami, że "za drogo"...
Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 17:29, Mohair napisał:

> Bardzo ładne wydanie, ale 50 zł to jednak za drogo...

Chyba kpisz... Tyle kosztuje wersja wirtualna, a nawet jest droższa o te parę złotych...
Ja nie ogarniam - gra świetna, w bardzo dobrym wydaniu, przetłumaczona... To za ile ma
być sprzedawana? Pewnie i przy połowie tej ceny byś rzucał komentarzami, że "za drogo"...

Smutne.


Przepraszam, że Cię uraziłem moim komentarzem, jest mi na prawdę bardzo przykro... Mam nadzieję, że twórcy zrobią kiedyś podobną akcję jak autorzy World of Goo(można było kupić grę przez stronę i w miejscu ceny można było wpisać ile się chciało). Jeszcze raz przepraszam, widzę, że bardzo emocjonalnie podchodzisz do wszystkich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydanie jest naprawdę fajne, jednak 50 zł za grę we flashu na kilka godzin to drogo.
mogliby chociaz tam dorzucic Samorosta 1 i 2 i pozostałe minigierki Amanity
nie cierpię składanych plakatów - ale wiem, że tuba przy grze to spory kłopot.

gierkę polecam z całego serca - jest boska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować