Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Międzyportalowe rozgrywki Aliens vs Predator - rejestracja trwa

31 postów w tym temacie

A co z team''em gram.pl ? Czyżby GC się pospieszył zanadto i zrobił o jeden krok za dużo :P ?

http://www.esl.eu/pl/avp/team/4843314/

Swoją drogą, to co jest w news''ie koliduje z tym co jest napisane na ESL

"Zapisy trwają od 15.02.2010 (poniedziałek) od 19.02.2010 (piątek). Przebieramy nogami i nie chcemy czekać aż do piątku na zamknięcie zapisów, dlatego też już jutro (16.02), na podstawie pierwszych zgłoszeń, ogłosimy pierwsze grupy, które rozegrają swoje mecze w środę (17.02). Bądźcie gotowi!"

Czyli co właściwie jest prawdą? Mecze się kiedy zaczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na steamie musi byc dokładnie tak nick jak na filmiku w punkcie IV? Musi być to ESL itd ?
I jeszcze jedno, ja podałem, że mam na steamie nick Poland_Crash ale w grach mam Crash_PL to muszę grać nickiem Poland_Crash?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra czekam na meila potwierdzajacego i jestem oficjalnie zapisany:)

A wie ktoś z was jak będzie wygladała sama gra?Tzn. jak będzie wyglądał wybór klasy?Bo jak dostanę Predatora to pozamiatane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop, ale czy to, ze info o dodatkowych skinach zniklo z opisu AvP w sklepie normalnej edycji oznacza, ze wiecej kodow juz nie ma czy ze po prostu gram.pl jednak ich nie bedzie rozdawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do uzytkownikow ktorzy juz zamawiali wczesniej inne gry przed premiera na gram.pl.
Ja zamowilem AvP i chcialbym wiedziec kiedy moge sie go spodziewac w ten piatek czy raczej poniedzialek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legion zależy kiedy wpłaciłeś przelew jeżeli do godziny 14 to najprawdopodobniej dzisiaj by się zaksięgowały jeżeli nie to jutro dopiero pojedzie paczka. Spodziewaj się paczki w piątek, ale zależy też od kuriera i w jakiej odległości mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o aktualizację newsa o informację zawartą w tym newsie:
http://www.esl.eu/pl/avp/news/114949/

A wystarczy właściwie to info:
"Informujemy, że pierwsze mecze zostaną rozegrane w sobotę, 20 lutego 2010, a dokładne informacje pojawią się w piątek. Przypominamy również, że zapisywać można się właśnie do piątku."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta recenzja jest niedokładna piszą że marins to najgorsza klasa a tak naprawdę w demie tylko on bije predator niby znika ale i tak go widać delikatnie więc nim nie opłaca się grać zostaje aliens i marins do gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 11:52, Vallandir napisał:

hmm... tylko, ze Predator ma jeszcze plazma canon dysk i jest najlepszy w close combacie
;p
Niewidzialnosc to tylko taki dodatkowy smaczek ;]


Najlepszy w close-combat pod warunkiem, że się używa w walce zabawek. W starciu ostrza vs alien - alien ma przewagę. Ah ten balans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować