Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spellforce 2: Faith in Destiny - szczegóły

24 postów w tym temacie

Zgadzam się że 1 część była lepsza jednak 2 też warta zagrania i chętnie zagram w dodatek jest to dość wyjątkowa gra jak na te czasy gdyż nie przejdzie się jej w parę dni lub parę godzin na szczęście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek 4 lata po premierze? Hmmm... Takie rzeczy to tylko w WoWie i Simsach:D
BTW: Spellforce 2 był fajny, ale do końcówki nie dotarłem a teraz nie chce mi się grać od początku;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 14:11, Blackgoat napisał:

Dodatek 4 lata po premierze? Hmmm... Takie rzeczy to tylko w WoWie i Simsach:D
BTW: Spellforce 2 był fajny, ale do końcówki nie dotarłem a teraz nie chce mi się grać
od początku;P.


Simsach? Przecież do Simsów dodatki wychodzą max po kilku miesiącach.
A co do tematu do dodatku na pewno nie zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakaś inf na gramie :)
Na forum jowooda można już sobie co nieco poczytać.
Dodatek pewnie kupię, lubię bardzo te serię, tym bardziej drugą, która pachnie władcą pierścieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 12:08, grand10pelu napisał:

Ja osobiście wolałem pierwszą część niż drugą, więc ten dodatek zapewne sobie odpuszczę.


Ja pewnie też ;) W jedynce pozwalałem sobie na niszczenie bazy wroga jednym bohaterem(!), w dwójce bez armii niestety się nie obejdzie...Kiepsko wyliczone proporcje rts-rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 17:10, Woo-Cash napisał:

Ja pewnie też ;) W jedynce pozwalałem sobie na niszczenie bazy wroga jednym bohaterem(!),
w dwójce bez armii niestety się nie obejdzie...Kiepsko wyliczone proporcje rts-rpg.

To raczej świadczy o dobrze wyważonych proporcjach:), ale wolałem większy nacisk na RPG tak jak w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 15:21, Renzov napisał:

> Dodatek 4 lata po premierze? Hmmm... Takie rzeczy to tylko w WoWie i Simsach:D
> BTW: Spellforce 2 był fajny, ale do końcówki nie dotarłem a teraz nie chce mi się
grać
> od początku;P.

Simsach? Przecież do Simsów dodatki wychodzą max po kilku miesiącach.
A co do tematu do dodatku na pewno nie zakupię.

Nie o to mi chodziło;). Ostatni dodatek, ten z czarami, do pierwszej części Simsów to ile lat po premierze wyszedł, a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także się zgadzam, że pierwsza część byłą lepsza od dwójki ;-) Ale mimo wszystko, jeżeli ten dodatek ukaże się w Polsce to postaram się w niego zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tą grę bardzo lubię i nie mogę się doczekać na wydanie jej-mam nadzieję że po polsku. Mówiąc szczerze to zakochałem się w tej grze ale od 2 części i dlatego czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka nie była lepsza od dwójki. Tutaj postawiono przede wszystkim na grywalność: mniej zbierania surowców, więcej przygód. Jednostki wojskowe też są lepiej wyważone: każdy typ jest inny i niepowtarzalny, a nie to samo upchnięte w różnych skinach, jak w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 16:03, WROBEL40 napisał:

Czy mógł by mi kto jest producentem spellforca 2 faith in destiny bo czytałem ze Phenomic
wydawcą EA a tu że Jowood.


Pruducentem jest Phenomic, wydawcą światowym EA, a w Polsce FonoGAME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować