Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dołącz do beta-testów gry Battlefield: Bad Company 2

26 postów w tym temacie

Ja już dostałem swój kod od gram.pl :) Gra jest fajna, jednak sporo różni się od MW2, co nie oznacza że jest gorsza. Gra jest po prostu inna. Wiem, że to jest beta i kilka rzeczy ulegnie zmianie, na co liczę. :) Chętnie kupię pełniaka i porównam z MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od dawna w betę Battlefielda Bad Company 2 i muszę przyznać że gra się miodnie. Miła odmiana od CS''a i innych tego typu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chce tworzyć tego konta na facebook a chce kodzik na bete to wpisz mi swój e-mail na moim gramsajcie zostały 2 kluczyki (było 6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 15:05, Redjevel napisał:

Jak ktoś nie chce tworzyć tego konta na facebook a chce kodzik na bete to wpisz mi swój
e-mail na moim gramsajcie zostały 2 kluczyki (było 6)


Kluczki u mnie się skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 15:42, kiczka116 napisał:

moż głupe pytanie ale chce się dowiedzieć czy jak mam np. ten kod to co ja z nim zrobić,
lub gdzie sięudać.:)

"Aby stać się szczęśliwym posiadaczem jednego z nich należy posiadać konto w serwisie społecznościowym Facebook i zaprosić trzech znajomych, a potem już tylko czekać na automatyczne wygenerowanie kodu. Potem już tylko wystarczy pobrać klienta gry, który waży 1,5 GB. Wszystkich zainteresowanych niezwłocznie odsyłamy pod ten adres."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"Aby stać się szczęśliwym posiadaczem jednego z nich należy posiadać konto w serwisie społecznościowym Facebook i zaprosić trzech znajomych, a potem już tylko czekać na automatyczne wygenerowanie kodu. Potem już tylko wystarczy pobrać klienta gry, który waży 1,5 GB. Wszystkich zainteresowanych niezwłocznie odsyłamy pod ten adres."


heee dzięki za pomoc

P.S nie przczytałem do konca newsa.;) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra, ale troche niedopracowana.
Wkurza koniecznosc wywalenia magazynka prosto w klate aby kogos zabic. Po headshocie tez nie zawsze padaja... za to jednym uderzeniem noza mamy instant death... Zdecydowanie do poprawy, a jak to zrobia to gra bedzie swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum battlefield.pl rozdałem ze 3 klucze, teraz widzę, że DICE robi ofensywę przez facebooka :D W sumie dobrze, że rozkręcają popularność gry, z jednej strony fajnie jak przybywa noobków na serwach bo można się pośmiać i porobić epickie akcje, a z drugiej nieogarnięte teamy wkurzają...a mi tam się dobrze gra w betę :D Byleby tylko optymalizacji dali w pełnej wersji więcej, bo mam niedosyt na fpsy...toż to nie crysis, a chodzi gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rozdawali klucze na cdaction - mnie to ominęło.
Kiedy rozdawali klucze na gramie - mnie to ominęło.
Dopiero teraz, tydzień przed końcem beta-testów, dorwałem swój key. Przynajmniej mam ferie, więc o czas na testowanie BC2 nie muszę się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować