Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BAFTA ogłosiła nominacje

33 postów w tym temacie

Hmmm, w kategoriach Akcja, Osiągnięcie artystyczne, Najlepsza gra, Rozgrywka, Mulitplayer, Oryginalna ścieżka dźwiękowa, Wykorzystanie dźwięku, Wykorzystanie sieci, Nagroda GAME wygra oczywiście Modern Warfare 2* :)

* Nie, nie jestem fanem tej gry. Jednak patrząc na to, co było przy Falloucie 3, po prostu wiem, że MW2 zgarnie większość nagród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Uncharted 2 zdobyło przynajmniej te 7 nagród (wykorzystanie sieci i multi mogłoby być troszeczkę lepsze), bo to jest NAPRAWDĘ GENIALNA gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Layton lub M&L, te gry powinny w kategorii gier konsolowych zgarnąć nagrodę, pokazują jak używając prostej grafiki można stworzyć grę wyjątkowa, moim faworytem jest oczywiście Layton. Najlepsza gra logiczna w jaką grałem i wciąż co tydzień pojawiją się nowe zagadki do ściągniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja: U2: AT (co do tego nikt nie wątpliwości)

Osiągnięcie artystyczne: U2: AT (cokolwiek pod tym hasłem się kryję, pewnie U2 wygra)

Najlepsza gra: CoD: MW2 (osobiście wybrałbym Dragon Age, którego nie wiem czemu w tym zestawie nie ma, no ale jak już tak jest dla mnie U2: AT powinien być zwycięzcą, ale ludzie, którzy kierują się cyferkami postawią na CoDa, który wygra)

Gra rodzinna i towarzyska: New Super Mario Bros Wii (nowy Marian wygra, wystarczy spojrzeć na kupowane sztuki w rynkach japońskim, brytyjskim, czy amerykańskim)

Rozgrywka: U2: AT (duży dylemat, żadnej z tych gier nie można odmówić fantastycznej zabawy, stawiam jednak na U2)

Konsole przenośne: Mario and Luigi: Bowser''s Inside Story (osobiście przyznałbym nagrodę Gran Turismo, jest naprawdę świetne, ale żółtki odpowiednią ilość swoich gierek kupiły i właśnie MaL wygra)

Multiplayer: CoD: MW2 (mimo braku dedykowanych serwerów, mimo tego wypięcia tyłka na graczy nie można powiedzieć, że multiplayer jest w tej grze zły; nie jestem zwolennikiem CoDa 6, ale bądźmy realistami, to będzie zwycięzca tej kategorii)

Oryginalna ścieżka dźwiękowa: U2: AT (wirtuozeria podkładu muzycznego, voila!)

Gra sportowa: FIFA 10 (bardzo, ale to bardzo kibicuje świetnemu CMR: DiRT2, ale statuetkę na pewno zgarnie FIFA, bo nie jest produkcją złą, pytam się też - gdzie PES?)

Fabuła: Dragon Age: Początek (epicka, nie naciągana, wciągająca, to co każdy RPG musi mieć, by być dobrą grą, głównym rywalem pewnie będzie U2)

Strategia: Plants vs Zombies (żaden z wymienionych tytułów nie zasługuje na grę roku poza właśnie Plants vs Zombies, Empire: Total War jest za średni, by zgarnąć tą nagrodę)

Wykorzystanie dźwięku: U2: AT (taki sam komentarz jak w Oryginalna Ścieżka Dźwiękowa)

Wykorzystanie sieci: CoD: MW2 (cóż...)

Nagroda "Ones To Watch" (Warte obserwowania) w porozumieniu z Dare to Be Digital: --------

Nagroda GAME (rozstrzygnie głosowanie graczy): CoD: MW2 (w tej grze widzę zwycięzcę, choć bardzo się na niej zawiodłem, niestety, zbyt wielu graczy kocha CoDa jaki on by nie był; zamieszać może Batman; pytam gdzie Dragon Age?)


Co myślicie o moich spekulacjach, z czym się nie zgadzacie, a z czym tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 16:57, Vojtas napisał:

Łał, nawet jedna przygodówka jest nominowana! Broken Sword!

SHOCK!


Co nie zmienia faktu, że szacowna Akademia zauważa na ogół tylko tytuły sprzedające się dobrze & z odpowiednim zapleczem marketingowym. Motto BATA: "chrzanić dobry gust, co w tym roku się dobrze sprzedawało?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich możliwych kategoriach - wybieram Arkham Asylum. Ta gra po prostu miażdży konkurencję klimatem i grywalnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z BAFTA robią sobie jaja... Jeżeli w kategorii "Rozgrywka" chodzi o wyłonienie najszybszej, tudzież najkrótszej owej rozgrywki w grach to niekwestionowanym liderem jest CoD:MW2 - gra tak szybka jętka jednodniówka po przeobrażeniu w dorosłego owada może ją przed śmiercią spokojnie ukończyć :D. No cóż, to tylko moje subiektywne zdanie.

p.s. http://ulubiency.wp.pl/gid,11141174,kat,88994,title,Najkrocej-zyjace-zwierzeta,galeriazdjecie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio najlepszy był Fallout 3, więc niestety teraz wygra również niezasłużenie Call of Duty : MW2..marketning ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować