Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl - nowe informacje o odbiorze osobistym

117 postów w tym temacie

Przyznam się, że także uważam to za śmieszne.
Może zamiast ciągłego powiększania sieci Sferisów pozostawilibyście tamate koszta?
Odbiór osobisty za 4 zł nie ma junajmniejszego sensu.
Mam ogromną nadzieję, że opłata zostanie zniesiona. Jeśli nie - prawdopodobnie możecie się pożegnać z tysiącami klientów (w tym mną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poco robicie sondę w której umieszczacie miasto w którym nie ma sklepu Sferis, przecie jakby np. Nowy Sącz był na pierwszym miejscu to i tak by nie było tam odbioru bo brak sklepu. przecież Wejherowo miało 2 % Nowy Sącz tak samo i się decydujecie na ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie we Wro jeśli chodzi o sferis to tłoku nie widziałem :)
a najlepsze, że odbierałem gierki w godzinie, gdzie tuż obok w Arestcie (sklep komputerowy) zaczyna robić się tłoczno :) a w sferisie dwóch kolesi sobie siedzi i już :)
jednak, żeby robili problemy z wydaniem przesyłki to się nie spotkałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ou yea w Szczecinie nom to teraz mozna zaszaleć z zamówieniami ale, denerwuje mnie fakt że żądaja opłat 4 zł za odbiór to w takim razie co to za odbiór osobisty jak i tak musze dołożyc 4 zł jak nie patrzec to jedno dobre piwko będzie.. ;/ dołoże 9 zł i mam kuriera pff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

płacić za odbiór osobisty? toż to istna kpina z klientów.

nie wiem za kogo Sferis ma nas, Waszych klientów, że takie warunki stawia, ale ja nie zamierzam napychać im kieszeni za to, że przyjechałem osobiście odebrać jakąś grę.
ja podziękuję, gry wolę kupować w empiku zatem, bądź czekać aż mi je listonosz do domu dostarczy niż znosić fochy panów w Sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajnie, że w Słupsku już można odebrać paczkę osobiście...

... ale żeby do tego dopłacać? To mija się z ideą "odbioru osobistego". Mam nadzieję, że jak najszybciej wycofacie się z tego głupiego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście kiepski pomysł. A po za tym, to byłoby miło, gdyby zaistniała możliwość odbioru osobistego chociaż w 20 największych miastach Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć odbiór osobisty jest własnie dla ludzi, którym bardziej opłaca się samemu podjechać po paczkę, a wprowadzając opłate (chocby te 4zł) możecie przekonać część ludzi żeby poszła sobie kupić grę, np. do wyzej wymienionego empiku :/. Dzisiaj w Katowicach, w Silesia City Center odebrałem AvP3, nie było problemów ani opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ja nie mam takich możliwości :(. Jak nie ma to idę do Empika :). Ja jak nie ma możliwości mam do wyboru Tesco i Media Expert (zgadnijcie w jakich cenach:) ). Co do płacenia to głupota w dużych miastach. Oczywiście w tych małych to i tak się sprawdzi, bo zawsze to za przesyłkę 4 zł, a nie 15, ale w dużych to oleją, bo mają 15 innych sklepów gdzie to kupią w tej samej cenie bez czekania i wtedy kiedy się chce.

PS. A dlaczego przy odbiorze osobistym przedmiotów powyżej 500 zł przesyłka darmowa, jeśli wtedy najczęściej oferujecie darmowego kuriera hehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah opłata za odbiór osobisty o.O Jedynym celem zapłaty za odbiór będzie chyba wykpienie biednego sprzedawcy ^^. No teraz jasne strony YEAAHHH Szczecin będzie miał możliwość odbioru osobistego :D.
Chcę znać definicję słowa "wkrótce" jaką ilość lat/miesięcy to znaczy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę takiej polityki a pomiędzy ceną za odbiór osobisty lub przesyłkę kurierską będzie 3 zł różnicy. Ciekawe na jaki pomysł wpadną wtedy i komu się będzie chciało jechać do sklepu odebrać samemu skoro różnica cenowa będzie niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byłoby dla gramu gdyby zrezygnowali ze współpracy, bo jak widać po komentarzach obsługa w Sferisie pozostawia dużo do życzenia co źle się odbija na gram. Wcale się nie dziwie, że są takie głosy ponieważ do sieci tychże sklepów trafiają "kolesie kolesiów", chamskie, wieśniackie niewyedukowane prostaki, oczywiście zdarzają się wyjątki ale jakoś Sferis ma tendencję do tego. W Empiku czy Komputroniku nigdy czegoś takiego nie doznałem.

Druga sprawa to właśnie to - bilet + odbiór niejednokrotnie oscyluje w granicach 6-8 zł a za 12 mamy już pocztę.

Swoją drogą zastanawia mnie kiedy w końcu doczekamy się takich standardów jak na zachodzie czyli: free shipping everywhere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to zabawne, że toczymy pianę z ust o 4 zł, ale z drugiej to jakaś kpina. Osobiście jestem zadowolony z usług gram.pl, ponieważ nie miałem jeszcze takiego cyrku jaki mi się czasem zdarzał z empikiem, jednak to lekka przesada, żeby kazać sobie płacić jakąkolwiek cenę. za to, że sam odbiorę grę, a założę się, że większość z Was nie ma na przeciwko domu salonu sferis i musi jeszcze gdzieś dojeżdżać. Szczerze życzę gram.pl, aby ciągle się rozwijało itd., ale niech nie zapomina przy tym o swoich klientach. Ceny nie są tu tak konkurencyjne, jak może się to wydawać, i wiele osób, jak ja, może zamawiać tu gry z czystej sympatii. Równie dobrze mogę iść do saturna czy media markt, które też nie leżą daleko od mojego domu.
Konkluzja: zły ruch gram.pl, raczej nie przyciągnie nowych klientów, a może przyczynić się do straty niektórych starych. Mam nadzieję, że to zmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.s. Skoro tak to wygląda, zakończcie współpracę ze sferis:p. Niech się cieszą, że robicie im reklamę, kiedy przychodzimy po gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co poradzisz
poczuli, że na takim ruchu zarobią pieniądze i tak się sprawy potoczyły
4zł może to nie jest dużo
lecz w skali globalnej uzbiera się spora sumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będę specjalnie wybierał wysyłkę a nie odbiory, tak dla zasady... We Wrocławskim Sferisie faceci z obsługi akurat nieźli ale tłumów to tam nigdy nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować