Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC do Resident Evil 5 już jest na XBLM

12 postów w tym temacie

5 godzin ? w RE5 jest osiągnięcie które aby wykonać trzeba przejść całą grę w mniej niż 5 godzin :)

Wieczorem się rzucę na ten dodatek bo już od dawna czekam na to. Pora odświeżyć RE5. Mam nadzieję że nie będę żałował że się nie wymieniłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że coś ruszy się w tym kierunku na PC.
Mój brat ma wszystkie części, więc dodatków też by nie przepuścił. No i oczywiście ja bym na tym skorzystał przy wizycie u niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 18:30, The_Nemezis napisał:

Jakie niby osiągniecie? Za przejście gry poniżej 5h dostaniesz rakietnicę z nieskończoną
amunicją i tyle^^


tak. ale jest osiągnięcie żeby ulepszyć WSZYSTKIE bronie. Czy nieskończona bazuka w to się nie wlicza ? no w każdym razie mi się udało przejść w mniej niż 5h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5h?? Śmiech na sali, nie wiem skąd taką informację wziął autor newsa. Ja grając z moim bratem przeszedłem właśnie w tej chwili ten dodatek. Na podsumowaniu ujrzałem czas 1h 18minut! Graliśmy na poziomie normalnym, zwiedzając każdy kąt wszystkich pomieszczeń. Jeśli chodzi o poziom trudności to nie będzie prawie żadnej różnicy w graniu pomiędzy normalnym, a trudnym (nie chcę spoilerować, więc nie będę wyjaśniał dlaczego).
Jakby się uprzeć to jest on do przejścia w ok. 20 do 30minut. I raczej nie przesadzam pisząc to :/
Trochę szkoda mi punktów wydanych na ten dodatek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też właśnie przeszedłem :) 1h19min :) ale nie żałuję kasy... fajny klimat dodatku. naprawdę miły kawałek poziomu. Szkoda że taki krótki :( ale jeszcze mersanaris zostaje i nowe postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom. gra niby krótka ale ja w RE5 mam już na liczniku gry prawie 70 godzin :) co-op to potęga. Dodatek dodaje trochę nowych postaci do trybu mercenaries więc będzie zabawa :) single to dopiero początek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować