Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD Catalyst 10.2 już dostępne

8 postów w tym temacie

"Colin McRae: DiRT 2 – do 8 procent na kartach Radeon HD 5970, HD 5800 i HD 5700"

Hehe, 8% na takich kartach, tylko ciekawe na jakiej rozdziałce :) Jeżeli na 1920x1080 z pełnymi detalami, to już co nie co jest, jeżeli na niższych to raczej małe udogodnienie... Mi ta gierka śmiga na HD3850 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 11:14, Azvar napisał:

"Colin McRae: DiRT 2 – do 8 procent na kartach Radeon HD 5970, HD 5800 i HD
5700"


Hehe, 8% na takich kartach, tylko ciekawe na jakiej rozdziałce :) Jeżeli na 1920x1080
z pełnymi detalami, to już co nie co jest, jeżeli na niższych to raczej małe udogodnienie...
Mi ta gierka śmiga na HD3850 :)


Wiesz, tu raczej chodzi o DX11... Twoja karta to jeszcze DX9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja, niemniej jednak uważam, że od 5700 w górę DiRT z nowymi sterownikami czy bez i tak powinien śmigać, więc te 8% to chyba wcisnęli tam na siłę "żeby coś było, że niby poprawiliśmy" :) Chyba, że to się tyczy rozdziałek Full HD+, o czym jednak nie informują. Z pewnością wielu chętniej by tam widziało gry takie jak Crysis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Czułem się nieco zażenowany nie mogąc zainstalować najnowszych sterowników na laptopie, bo instalator nie wykrywał kompatybilnego sprzętu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w newsie pominięto informację, że przyszłomiesięczne Catalysty 10.3 z obsługą Mobility Radeonów nie będą miały wsparcia dla laptopów firm Sony, Samsung i Toshiba. Te trzy firmy po prostu się na to nie zgodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować