Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: The Calling w marcu

11 postów w tym temacie

fajnie, mam nadzieję, że będzie trochę lepsza od "Utraconego Tronu"; bo ile był dobry, to zabrakło w nim tego czegoś. Niby Dark fantasy, a jednak troche naiwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Słyszałem, że ''Utracony tron'' był raczej średnią jeśli nie kiepską lekturą. Czy może ktoś powiedzieć coś więcej? Do czego można by porównać tamtą książkę?

Bo tak się zastanawiam nad zakupem a skoro za miesiąc będzie kolejny to to może bym wciągnął oba za jednym zamachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część rewelacją nie była, ale całkiem zjadliwym kawałkiem fantasy jak najbardziej. Poczytamy - zobaczymy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem czały pierwszy tom i jest to kawał dobrej lektury - nie ma rewelacji, ale jest fajnie. Jednak najbardziej uderzył mnie fakt, że zakończenie książki jest beznadziejne. I nie mam tutaj na myśli fabuły, a fakt, że po przeczytaniu ostatniego rozdziału (przed epilogiem) odnosiłem wrażenie, że ktoś wyrwał jakieś 100 stron opowieści! Najważniejszy wątek został po prostu nie dokończony i dowiadujemy się o nim w epilogu, że dana np. bitwa się odbyła i wygraliśmy/przegraliśmy (żeby nie spojlerować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować