Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co wiemy o Call of Duty 7?

19 postów w tym temacie

Osobiście jestem maniakiem CoD`a i bez wachania oddam 100 zł za singla :) Żadna gra wojenna mnie tak nie wciągneła :P Z drugiej strony dziwne bo myślałem ze 7 robi Treyarch a infinity zrobi MW3 dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 14:54, Citkowsky napisał:

Kuba? Mniam:)

Co do Wietnamu to do tej pory chyba żadna gra osadzona w tych realiach nie spełniła wymagań
graczy:)


Mi tam się podobał swego czasu BF:Vietnam, ale to być może dlatego, że konkurencyjne produkcje o tej tematyce nie były nigdy zbyt dobre. BF to jednak głównie multi, także miło będzie dostać porządną gierkę z dobrym singlem, która pozwoli nam poczuć zapach napalmu o poranku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Od kilku lat firmy Infinity Ward i Treyarch naprzemiennie tworzą kolejne odsłony Call of Duty po to, by zachować dwuletni cykl produkcji. Za stworzenie „siódemki” odpowiada pierwsze z wymienionych studiów deweloperskich podczas, gdy drugie zajmuje się przygotowaniem DLC do Call of Duty: Modern Warfare 2."
Czy tylko ja tu dostrzegam sprzeczność? ;)

Co do CoD7: myślę, że będzie to "lepszy" średniak taki jak CoD:WaW. Grało się całkiem przyjemnie, ale rewelacji nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuba? Odrazu mi się kojarzą rozbrykani murzyni z kałaszami, favele i ciasne dróżki. W MW2 była to tylko namiastka, ale klimat bardzo mi się podobał. Nie obraziłbym się gdyby to zrobili w 7, a wietnam to jakoś tak mi nie przypadł do gustu. Pewnie będzie podobne do WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD5 - dla mnie prawie rewelacja, troche słabo zoptymalizowana, ale gra sie super.
CoD6 - dla mnie porażka, niby fajnie się gra, ale "nie moje czasy" no i nie zapłace za cos co moge przejsc w jeden dzien.
CoD7 - Kuba, Wietnam? Fantastycznie, must-have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 15:50, ParkerPC napisał:

"Sukces zestawów map do Call of Duty: Modern Warfare 2 pozwolił firmie Activision na
dodatkowy zarobek."
Jakie niby mapy?


W DLC na x-pudełko, były chyba jakieś. A przynajmniej mają być mapy z pierwszego MW jako exlusive dla powyższej konsoli w najnowszym DLC, nie wiem czy juz wyszedł, ale miał być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vietnam - Super! Treyarch - nieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! Jestem prawie pewny, że tą część CODA też spieprzą mimo, że pomysł jest dobry. COD World at war Treyarcha to jakieś nieporozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimaty około-Wietnamowe już były, twórcy musieli by stworzyć coś naprawdę rewelacyjnego by szczęki nam opadły. Co do Kuby - może być ciekawie, bo to chyba zaraz po Korei płn najbardziej broniące filmowania siebie/realizowania jakichkolwiek materiałów na temat tego kraju państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować