Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2010 o 22:56, Witcher1990 napisał:

W1 miał wyjść na wiosnę, później latem, nastepnie któregoś września i jak się skończyło
wszyscy wiemy.


Najbardziej w pamięć zapadła mi EK wysyłana przez gram.pl, ale wszyscy wybaczyli ten drobny błąd.

Drugi wiedźmin może nawet wyjść później - byle by lepiej dopracowany i dopieszczony, mam już dosyć gier wydawanych szybko, w efekcie pełnych bugów i niedoróbek - źle zoptymalizowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że jednak wydadza go w pierwszej połowie 2011, gdyż jak wszyscy widzimy CPR zaczeło juz robić kampanie, wypuszczać trailery, gameplaye i pokazywac swoje dzieło na licznych targach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 07:32, xkarionx napisał:

Mi się wydaje że jednak wydadza go w pierwszej połowie 2011, gdyż jak
wszyscy widzimy CPR zaczeło juz robić kampanie,


Jaką kampanię? O czym Ty piszesz w ogóle? Przecież zaczęła się beta (lub zacznie wkrótce). To oznacza, że można ukończyć główny wątek i większość pobocznych questów. Teraz zaczyna się żmudne szlifowanie.


Zapomniałem dodać w poprzednim moim poście, że to dopiero pierwsza część DD #2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 13:47, Vojtas napisał:

Przecież zaczęła się beta (lub zacznie wkrótce).

Zaczęła się na początku września.

Jak na razie wszystko wydaje się iść zgodnie z planem. Ja nie obawiam się o premierę, obecnie wyznaczoną na przełom marca i kwietnia 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*patrzy na rozpiskę z datami matur*
No proszę, idealny moment, zdecydowanie dobra decyzja CDPR, akurat gdy przyjdzie wolność ;P
Nie wiem jak Wy, ja się premiery jakoś mogę doczekać, ale związane to z tym, co ją poprzedzi. Zobaczymy jak świat zawojują, będzie czas jeszcze na ponowne ukończenie Wiesława Pierwszego, coby przygotować właściwy zapis.
A póki co - czwartek już pojutrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest na co czekać po zimie. Może zabiorę się za pierwszą część przygód Geralta, aby wczuć się w klimat :P Dla mnie to numerek jeden przyszłego roku, jak i zapewne większości polskich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

... popiersie? Do zawieszenia medalionu?
Kto wie, może polska kolekcjonerka wyglądać będzie ciut inaczej, ale taka forma też jest dobra. Tylko główny gadżet zastanawia, koło Lenina(/Chopina, kogo kto chce) mamy sobie położyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:38, Liqid napisał:

Kto wie, może polska kolekcjonerka wyglądać będzie ciut inaczej


Sądząc po banerze na http://www.cdprojekt.pl/ to będzie ta sama CE (identyczne opakowania). Aczkolwiek dowiemy się w czwartek :-) Ale z ceną to poszaleli, 130 zielonych oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:45, Morfieusz napisał:

> Kto wie, może polska kolekcjonerka wyglądać będzie ciut inaczej

Sądząc po banerze na http://www.cdprojekt.pl/ to będzie ta sama CE (identyczne opakowania).
Aczkolwiek dowiemy się w czwartek :-) Ale z ceną to poszaleli, 130 zielonych oO


Moim zdaniem bedzie inna zawartość i cena niech bedzie dobra bo cena to w USA jest ogromnie wysoka a gra nie jest przecież jakas strasznie popularna i tak kasować graczy nie powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:47, karolekx23x napisał:

Moim zdaniem bedzie inna zawartość i cena niech bedzie dobra bo cena to w USA jest ogromnie
wysoka a gra nie jest przecież jakas strasznie popularna i tak kasować graczy nie powinni.


Kolekcjonerka jest limitowana - nie zagrzeje miejsca na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:31, Vojtas napisał:

Zawartość kolekcjonerki:

No no, ładnie to wygląda : P. Podoba mi się, zwłaszcza ta głowa. Ciekawy jestem czy polska edycja też tak będzie wyglądać. Jeśli tak to nie mam nic przeciwko :). Teraz tylko czekać na start pre-orderów w sklepach, trzeba łyknąć jeden egzemplarz zanim wszystko zejdzie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować