Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2011 o 13:12, mlynar911 napisał:

A to savy z części pierwszej będą działać w dwójce czy co? ;p


Przechodza niektore przedmioty, jakies zloto oraz decyzje podjete w pierwszwej czesci beda mialy wplyw na wydarzenia w drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 16:32, Wojman napisał:

Przechodza niektore przedmioty, jakies zloto oraz decyzje podjete w pierwszwej czesci
beda mialy wplyw na wydarzenia w drugiej.

Oooo no to musze swoj stary save odkopac i dokonczyc wiedzminka bo pierwszym razem nie wykonałem paru questow tak mi fabula poleciła do przodu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2011 o 16:32, Wojman napisał:

Przechodza niektore przedmioty, jakies zloto oraz decyzje podjete w pierwszwej czesci
beda mialy wplyw na wydarzenia w drugiej.


Czyli jak ktoś nie zegra sava będzie tak zwana przypominaj-ka typu wspomnienia... no i wtedy do wyboru np. zabiłem [Tego] lub [Tego] ... No bo co innego by wymyślili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2011 o 16:47, Redjevel napisał:

Czyli jak ktoś nie zegra sava będzie tak zwana przypominaj-ka typu wspomnienia... no
i wtedy do wyboru np. zabiłem [Tego] lub [Tego] ... No bo co innego by wymyślili?


Jeśli nie wczytasz save''a z W1 to w dwójce przy zaczynaniu gry podejmiesz parę decyzji które można było podjąć w Wiedźminie i miały by wpływ na fabułę Wiedźmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pytanie głównie do CDP. Zakupiłem w Empiku płytę z muzą, która podobno nie znajdzie się w oryginalnym soundtracku. Jeśli to prawda, to czy ktoś może podać tytuły tychże utworów? Bo w pudełku nic takowego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 14:50, Karanthir666 napisał:

Tutaj pytanie głównie do CDP. Zakupiłem w Empiku płytę z muzą, która podobno nie znajdzie
się w oryginalnym soundtracku. Jeśli to prawda, to czy ktoś może podać tytuły tychże
utworów? Bo w pudełku nic takowego nie znalazłem.


Te utwory nie mają tytułów, a przynajmniej ich jeszcze nie ujawniono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 14:50, Karanthir666 napisał:

Tutaj pytanie głównie do CDP. Zakupiłem w Empiku płytę z muzą, która podobno nie znajdzie
się w oryginalnym soundtracku. Jeśli to prawda, to czy ktoś może podać tytuły tychże
utworów? Bo w pudełku nic takowego nie znalazłem.


Osobiscie zadalem to pytanie Konsulowi CDP RED. Odpisal mi, ze lista jest na pudelku i mozna sobie recznie wpisac do odtwarzacza. Napisalem wiec maila, bo na moim tez czegos takiego nie ma, do tej pory nie dostalem odpowiedzi. Wyslam wiec maila jeszcze raz, tym razem na wszystkie dostepne adresy poczty elektronicznej CDP RED, moze laskawie w koncu odpisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 21:31, nov_pl napisał:

> Nowa okładka = fuu.. Wolałbym starszą wersję ;/
Mi się podoba :)


Jak kto woli ;P Wiem, że Geralt młody nie jest, ale za bardzo go postarzyli na tej okładce, mam nadzieję że w grze inaczej będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak jest bardziej hardkorowo. A hardkorowo ma być! To w założeniu miała być poważna gra z szarą, brudną (jak twarz Geralta) historią, a nie kolorowy, napompowany Dragon Age 2 czy inne ustrojstwo. Szczególnie ta blizna na ryju bohatera mi się podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 21:40, sinir napisał:


Tak jest bardziej hardkorowo. A hardkorowo ma być! To w założeniu miała być poważna gra
z szarą, brudną (jak twarz Geralta) historią, a nie kolorowy, napompowany Dragon Age
2 czy inne ustrojstwo. Szczególnie ta blizna na ryju bohatera mi się podoba. :)

A nie jest przypadkiem za głęboka? I za świeża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 21:40, sinir napisał:


Tak jest bardziej hardkorowo. A hardkorowo ma być! To w założeniu miała być poważna gra
z szarą, brudną (jak twarz Geralta) historią, a nie kolorowy, napompowany Dragon Age
2 czy inne ustrojstwo. Szczególnie ta blizna na ryju bohatera mi się podoba. :)


Zgadzam się. Geralt wygląda hardkorowo. Jest brzydki i zły. Geralt ma być brzydki i zły.
Nie jestem pewien czy w grze nie zmienią, to co widziałem na thewitcher.com wskazuje na to, że chyba jednak i w grze będzie tak wyglądał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 23:48, nov_pl napisał:

Geralt wygląda hardkorowo. Jest brzydki i zły. Geralt ma być brzydki i zły.


True, a te wszystkie reakcje typu "ale on paskudny", "Geralt brzydko wygląda!" tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że twórcy dobrze się spisali z artem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 22:09, szypek26 napisał:

W grze nic się nie zmienia - twarz ta sama od Gamesomu ''10. Grzebali tylko przy okładce.

Oczywiście, że zmienili również w grze.
Tutaj masz z Gamescom 2010:
http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=3366&i=16
Tutaj nową:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,9355521,Zobacz_Wiedzmina_2_w_akcji__wraz_z_komentarzem_tworcow.html?bo=1#opinions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 00:46, orzech4 napisał:

True, a te wszystkie reakcje typu "ale on paskudny", "Geralt brzydko wygląda!" tylko
utwierdzają mnie w przekonaniu, że twórcy dobrze się spisali z artem. :)


Haha, prawda :)
No i mam nadzieję, że właśnie tak będzie wyglądał w grze.
Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 09:57, Jeggred napisał:

Oczywiście, że zmienili również w grze.

Figa, panie. Figa ;p

Dnia 06.04.2011 o 09:57, Jeggred napisał:

To nie GC. Ten screen (mocno przerobiony w photoshopie, dodajmy) po raz pierwszy ukazał się publicznie 23 marca 2010 na łamach Gamespotu, o tutaj: http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher2/news.html?sid=6254071&mode=previews&tag=stitialclk%3Bgamespace

Nowa twarz od GC ''10 się nie zmieniła, oczywiście oprócz drobnego grzebania przy połyskliwości oczu, kolorze włosów czy teksturze skóry. Wiem co mówię, spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 14:21, szypek26 napisał:

Nowa twarz od GC ''10 się nie zmieniła, oczywiście oprócz drobnego grzebania przy połyskliwości
oczu, kolorze włosów czy teksturze skóry. Wiem co mówię, spokojnie.

I został usprawniony system mimiki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować