Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dobra, bo oglądam te screeny i cóż... Nadchodzą wątpliwości czy mój komp wiedźminowi da radę.

Intel Core 2 Quad 2.44GHz
4GB Ramu ale 400MHz (zamierzam kupić lepsze, najlepsze jakie da się wcisnąć do mojej płyty)
GeForce 250GTS 1GB

Poleci na full w 1080p?
Macie kontakt z kimś kto grał w tę prasówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 20:58, Sipso2008 napisał:

Poleci na full w 1080p?
Macie kontakt z kimś kto grał w tę prasówkę?


Wersja dla prasy działa na detalach high(jest jeszcze very high ale na tej wersji nie działa stabilnie) w 1080p na takim kompie: Intel Core i5 750, 4 GB pamięci RAM, Radeon 5850 1GB, Windows 7 64-bit i czasami się przycina (podobno spowodowane jest to tym że gra ma problemy z Win7 ale CDPRed to naprawi).
Twój komp jest słabszy od tego powyżej więc Wiedźmin2 nie będzie chodzić na full detalach (very high) w 1080p z przyzwoitą ilością fps, ale jak zmienisz ten ram i podkręcisz procka to myślę że pograsz na średnich (to są jedynie moje domysły, jak nawet na średnich W2 nie będzie chodził przyzwoicie to proszę nie mieć do mnie pretensji ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 21:12, Sipso2008 napisał:

Kurcze, no... do tego kompa trudno jest już cokolwiek dokupić... Dzięki tak czy siak
za pomoc.


O a jakie są szanse na wydanie Wiedźmaka 2 na konsole? Nie mówili, że nie, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 21:23, Sipso2008 napisał:

O a jakie są szanse na wydanie Wiedźmaka 2 na konsole? Nie mówili, że nie, ale...


Jeden z założycieli CDProjekt mówił w wywiadzie że w tym roku wyjdą 2 projekty czy jakoś tak (jeden to Wiedźmin2 na PC). Myślę że w czerwcu REDzi zapowiedzą Wieśka na jedną (prawdopodobnie Xbox360) lub od razu na dwie konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 21:34, Archi155 napisał:

Myślę że w czerwcu REDzi zapowiedzą Wieśka na jedną (prawdopodobnie
Xbox360) lub od razu na dwie konsole.

Bardzo prawdopodobne, zważywszy na to, że miejsce na E3 mają już dawno zaklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No interfejs widać wyraźnie, że pod pada, nawet w rekomendowanych jest. Ale kiedy? Jak na święta to odpada bo ME3 :D Kurde, mogliby powiedzieć, ludzie to i tak kupią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 23:29, sinir napisał:

"Kurtkę wyposażono również w zestaw niezbędnych schowków i kieszeni gwarantujących
szybki dostęp do eliksirów
, petard oraz olejów poprawiających możliwości bojowe użytkownika
zbroi."
Czyli prawdopodobnie będzie można sobie podczepić jakąś ilość buteleczek pod pancerz.
I to ma sens.

"Eliksiry warzymy i pijemy tylko w trybie medytacji, po wyjściu z niego, przez czas wyświetlany na małym znaczniku, jesteśmy pod wpływem magicznej substancji. Wniosek jest jeden – do trudniejszych potyczek trzeba się dobrze przygotować." -GOL ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 15:38, Kakax napisał:

Ruszy mi Wiesio chociaż na miminalnych?
Core 2Duo 1,80ghz

Już to wyklucza taką możliwość.
W przypiętym poście z wymagań minimalnych => "Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2 Ghz lub AMD Athlon 64 X2 5000+"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sipso2008 - no fakt faktem w teori twój komp to powinien dać radę ale ta twoja pamięć RAM 4GB Spoks ale 400 mhz i nie podałeś jakie timing bo to najważniejsze. No i jeszcze kwestia systemu no z tym Win7 to się spodziewałem takich cyrków. 1650x1080 to pójdzie może na high ale czy full detale 1920x1080 to mam jak reszta wątpliwości

Kakax - procek niby poniżej minimalnych ale kto wie RAM spoks tylko timingi by się przydały jeżeli czego na pewno nie spełniasz to grafika HD 3650 min to gf8800 lub HD3850

Ja natomiast nie martwię się tym i celuję w high detale na 1650x1080 komp w podpisie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na co ja mogę liczyć:

Phenom X3 8650 2,30 GHz
Patriot 2x2 GB RAM 800 MHz
Radeon HD 4870 512
Windows Vista 64 bit Service Pack 2

pójdzie mi w Full HD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz lepszą kartę niż ja i to sporo lepszą , RAM spoks tylko ten procek Phenom x3 8650 2,30 Ghz może być problemem jeżeli gra jedzie mocno na procku i to na pamięci podręcznej a tej ten procek ma 2MB L3 i taktach no i sprawa taktowania 2,3 ghz ale grunt że 3 rdzenie przez co obstawiam:

1650x1080 High
1920x1080 med detale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy na moją płytę główną ( Asus M3A78-EH ) wszedłby taki procek?:
Phenom II X4 940 BE C2 3000 MHz 4 × 512 KB 6 MB 1800 MHz 15x 0.875-1.5 V 125 W Socket AM2+
i czy byłby on istotnie lepszy od obecnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną irytującą mnie rzecz w animacji naszego Wiedźmina. W momencie kiedy zmieniamy kierunek podczas biegu brak jakiegoś takiego płynnego przejścia, jest sztywna animacja zmiany pozycji, która chyba nie posiada żadnej strefy czasowej. Po prostu pyk i już jesteśmy obróceni o 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 20:58, Damianuss1 napisał:

Zauważyłem pewną irytującą mnie rzecz w animacji naszego Wiedźmina. W momencie kiedy
zmieniamy kierunek podczas biegu brak jakiegoś takiego płynnego przejścia, jest sztywna
animacja zmiany pozycji, która chyba nie posiada żadnej strefy czasowej. Po prostu pyk
i już jesteśmy obróceni o 180 stopni.


Ta... jak w gta sa. Irytująco to wygląda, zwłaszcza podczas walki, sprawia, że jest jeszcze mniej płynna... Może poprawią. Na padzie pewnie tego tak nie widać.

EDit: Wiadomo na jakich kompach gra Polygamia w wiedźmaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować