Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2011 o 11:13, Czempion9 napisał:

Witaj w klubie.


To by jednak niezbyt fajnie wygladalo bedac na konferencji otwierac laptopa i ogladac streama z Facebooka. :) Niestety dzisiaj nie bardzo dam radę coś napisać więcej o grze i wrażeniach (a grałem pod kątem nie walki, ale sprawdzeniu pi przez drzwi polskiej wersji i probie zlapania bledow, dwa mi sie udalo), chyba że w pociągu będą w miarę komforowe warunki (tzn. bedzie miejsce siedzace w przedziale, ale tez nie tak na styk, ze 4 osoby kolo siebie). Jesli macie jakies pytania - postaram sie odpowiedziec w miare mozliwosci (ale jak mowie jesli bedzie bardzo dobrze to z pociagu, a jesli nie to najwczesniej jutro i to po odespaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 19:55, donard napisał:

Nie załapałem sie na początek konfy, jak wygląda sprawa z DLC?


Jak zarejestrujesz gre to bedziesz mial dostep do darmowych DLC (a takze innych wersji jezykowych gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff Geralt skacze jak małpa, ma zamrażający miecz, latają jakieś pioruny wszędzie pełno krwi i flaków... Dla mnie jest tego za dużo, a ten miecz i prąd to już przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 17:18, lis_23 napisał:

Pytałem się o ten mój procek i płytę główną tam gdzie kupiłem PC i raczej wszystko jest
ok,po prostu nie są wypisane wszystkie obsługiwane procesory a i jest jakaś aktualizacja
biosu która usprawnia działanie Phenomów X3.
Ja to się jednak martwię jak ta gra będzie u mnie wyglądać i jak działać,skoro: " Na
dwóch rdzeniach produkcja będzie chodzić nieźle, chociaż na czterech zobaczymy wyraźną
różnicę. Pełnię możliwości gra rozwinie na sześciu rdzeniach. "
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=58466

To ładne ci kity wciskają ciesz się że w ogóle ci działa - nie raz miałem do czynienia z takim przypadkami(nawet na forum support się o tym pisze). To się zazwyczaj kończy uszkodzeniem procka lub płyty głównej albo w najgorszym przypadku obydwie rzeczy potrafią się zepsuć. Co do aktualizacji nie ma takiej co poprawia obsługę PI X3 do tej płyty głównej bo ta ich praktycznie nie obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 23:32, Numenpl napisał:

To ładne ci kity wciskają ciesz się że w ogóle ci działa - nie raz miałem do czynienia
z takim przypadkami(nawet na forum support się o tym pisze). To się zazwyczaj kończy
uszkodzeniem procka lub płyty głównej albo w najgorszym przypadku obydwie rzeczy potrafią
się zepsuć. Co do aktualizacji nie ma takiej co poprawia obsługę PI X3 do tej płyty głównej
bo ta ich praktycznie nie obsługuje.


Cóż,gość sprawdzał przy mnie tę płytę,zresztą,to on składał mi kompa i gdyby coś było nie tak to chyba by już dawno wyszło? - na początku miałem problemy ze względu na wadliwą kość pamięci RAM
gość mówił że gdyby płyta nie obsługiwała tego procka to nie byłby on wypisany tutaj:
zresztą,prawdopodobnie w poniedziałek oddam kompa na przeczyszczenie i naprawienie parę błędów ( ja nie znam się na kwestiach technicznych a trzeba się na premierę " Wieska " przygotować ;) ) i wtedy zobaczymy jak to z tą płytą jest.

20110414234629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie krzycz, bo nikt nie lubi gdy sie na niego krzyczy. Uruchomic i dzialac gra sie powinna, ale ustawienia grafiki moga byc gorsze niz w przypadku stacjonarnego komputera o tych samych wymaganiach. Zreszta nazwa "Sony Vaio" nic nie mowi jaki dokladnie jest to sprzet, bo jesli dobrze kojarze to jest cala rodzina komputerow tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ta naiwność ludzka - błędy mogą po czasie dopiero wyjść. Podam ci przykład z Support Asustek''a.
Koleś miał tą samą płytę główną co ja czyli M3A78-T i wsadził 6 rdzeniowego Phenoma II zanim wyszła wersja biosu który ten procek obsługuje. Czyli de facto zrobił to co ten twój tak zwany ekspert to znaczy wsadził procek do płyty co go nie obsługuje. Niby fajnie wszystko działa tylko że do czasu kiedy to na 5 dni przed wydaniem odpowiedniej wersji BIOS płyta oraz procek kopnęły w kalendarz. Inny koleś na M3A78-EM to samo zrobił tyle że chodziło o PII x4 955 w momencie instalacji płyta nie obsługiwała go na szczęście tylko procek poszedł w cholerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się polska prezentacja bardzo spodobała. Zwłaszcza gameplay, rzeczywiście trochę dużo tych pierdół jak zamrażający miecz czy błyskawice, ale mnie nie zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 12:04, Damianuss1 napisał:

Mi się polska prezentacja bardzo spodobała. Zwłaszcza gameplay, rzeczywiście trochę dużo
tych pierdół jak zamrażający miecz czy błyskawice, ale mnie nie zniechęca.

Zgadzam się :P ale bede raczej chodzil z normalnymi mieczami. Mi w gameplayu najbardziej sie spodobalo kiedy Geralt premowil :) Chociaż to jest ten sam glos co w jedynce brzmi jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 16:57, donard napisał:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=58488 konsolowcy, check dys ałt


Liczę na to, że port na konsole pojawi się w okolicach ''okołogwiazdkowych'' bądź na początku przyszłego roku ;)
Byłoby miło ze strony CDP gdyby wypuścili w podobnych edycjach co wersja pecetowa (vide zawartość Edycji Kolekcjonerskiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się prezentacja podobała. Jedynie nie przekonuje mnie ciągle walka. Za dużo skakania, latania itp. Trochę chaotyczne to jest. Oczopląsu można dostać od tego wszystkiego. Owszem walka dynamiczna, ale chyba aż za bardzo. Zobaczy się w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO wersje konsolowe pojawia się po dobrej sprzedaży wersji PCtowej. Jeśli na PC sprzeda sie poniżej oczekiwań to pewnie odpuszcza sobie konsole(w co wątpię :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 17:52, Neo85 napisał:

Mnie się prezentacja podobała. Jedynie nie przekonuje mnie ciągle walka. Za dużo skakania,
latania itp. Trochę chaotyczne to jest. Oczopląsu można dostać od tego wszystkiego. Owszem
walka dynamiczna, ale chyba aż za bardzo. Zobaczy się w praniu.


Wszystko pieknie tylko walka całkiem inaczej wyglada niz w pierwszej czesci. W pierwszej była mało skomplikowana, łatwo było klikac myszka teraz wydaje sie bardziej skomplikowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować