Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2011 o 21:24, karolekx23x napisał:

> PS. Ja lubię bawić się w optymalizowanie systemu i grzebanie w ustawieniach gry,
więc
> liczę na zabawę na najwyższych ustawieniach

Na najwyzszych to nie chwalac sie pogram, bardziej obawiam sie o płynność w grze.



Zależy czym jest dla ciebie płynna gra, bo jeżeli myślisz o 50+ FPS to raczej zapomnij, ale myślę, że stałe 30 FPS dałoby się wyciągnąć. Jednak nie będę gdybał, bo nie mam podstaw stwierdzenia, że będzie tak czy tak...zobaczymy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 21:16, kotfilon napisał:

i nie wiemy jak to będzie z Wieśkiem..
Swoją drogą przydało by się demo Wiedźmina...


Twórcy już zdaje się niejednokrotnie twierdzili, że gra powinna ruszyć nawet na starszych komputerach, więc przypuszczam, że optymalizacja powinna być w miarę dobra. No chyba, że to jednak nie ma nic wspólnego. A demko rzeczywiście by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 23:37, Essau napisał:

Miejmy nadzieje,ze nie bedzie takich lokacji jak plonąca Wyzima, gdzie niemal na kazdym
sprzecie gra przycinała.


A czy taka lokacja nie będzie już w prologu gry?

dużo nowych screenów:

http://www.skillpoint.se/text/the-witcher-2-stor-bildspecial

w tym dłoń Geralta która utkwiła w piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem na forum Wiedźmina o próg levelowy pancerza oddziałów Roacha. Wcześniej dowiedziałem się, że będzie w ekwipunku od początku gry.

Teraz czytam odpowiedź: "Skoro będzie od początku, to śmiało możemy go od początku używać:)".

FAIL! A ma to być jedna z najlepszych kurtek w grze! Nawet jeśli to DLC będę miał, to sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 17:25, sinir napisał:

FAIL! A ma to być jedna z najlepszych kurtek w grze! Nawet jeśli to DLC
będę miał, to sobie odpuszczę.

Zaraz zaraz, miało być to jako dodatkowy quest a ten pancerz nagrodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 21:52, Ecko09 napisał:

Z tego co pamiętam to w dwójce ma być import save''ów?


Tak bedzie mozna uzyc savey z pierwszej czesci gry. Dostaniemy zloto, jakies przedmioty i wybory moralne z pierwszej czesci. Dopisze to do FAQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 21:54, Wojman napisał:

Dostaniemy zloto, jakies przedmioty i wybory moralne z pierwszej czesci. Dopisze to do FAQ.

Część złota tylko (Tomasz Gop powiedział, że nie całość, bo nie chcą psuć balansu - ja np. pod koniec gry miałem ponad 12 000 orenów :) ), oba końcowe miecze i zbroję Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy było coś wspominane o doświadczeniu przechodzącym z jedynki? Raczej wątpię, by było inaczej, niż zaczynanie od poziomu 1, ale czy jeśli wcześniej rozwinęło się postać odpowiednio dobrze i zainwestowało w określone cechy - jakikolwiek wpływ ma to na część drugą?

Swoją drogą jak przechodzą także miecze, to trza się zastanowić, czy lepiej wziąć Księżycowe Ostrze, czy Aerondighta ;) I jeśli ma się znaleźć coś bardziej wypasionego, niż Sihill, to nic dziwnego, że wymyślają jakieś zamrażające miecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 23:10, Harrolfo napisał:

Na PS3 site jest spora dawka screenów => http://www.ps3site.pl/megagaleria-z-wiedzmin-2-140-obrazkow/69196/#more-69196
Powiem krótko - nice...


Kurczę,coś za bardzo " świeci się " ta grafika,zwłaszcza postaci ... mamy też elementy otoczenia które wyglądają jak ciemne bryły ( wierze,itp. ) - mam nadzieję że na żywo będzie się to lepiej prezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze savy z jedynki którymi mógłby się podzielić przed premierą dwójki? Otóż, mam Vistę i jedynka wysiada całkowicie przy próbie opuszczenia domu Triss w Wyzimie Handlowej. A chciałbym mieć jako takie "podjęte decyzje" w dwójce. Z pewnością przydałoby się ludziom coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować