Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Wersje prasowe IMO mają już te wszystkie filtry itd.
Gra za parę dni idzie do tłoczni więc czasu na poprawki jest malutko. Ciekawe kiedy RED ogłosi, że mają już "gold mastera" gry bo jestem ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 10:08, Ostrowiak napisał:

Durr, pitu pitu o trudności walki a Tomek Gop kazał weteranom odpalić od razu trudny.

Trudny, zatem! Przynajmniej będzie wyzwanie i motywacja.


Ja spróbuję od razu na hardcore. Jak padnę z final bossem to co najwyżej kilka rzeczy wyfrunie z mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, jestem bardzo ciekawy jakie DLC do TW2 będzie dołączone 10 maja do CDAction, wydaje mi się, że będzie to paczka finisherów... A ocena 10/10 w CDA to chyba tylko formalność ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A kto wam powiedział, że obydwoje nie żyją?:) Być może, owszem, umarli - ale coś się stało, i.. hmm. Zmartwychwstali? Sapkowski nie mówi dosłownie że oni umierają - być może Ciri przeniosła ich do innego wymiaru. Kto wie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciri przeniosła ich do innego wymiaru jak Geralt konał, czyli jeszcze żyjącego. Najwyraźniej udało im się go odratować, skoro wrócił do normalnego świata. Wydaję mi się, że Yenn pojawi się w Wiedźminie, jak nie teraz to w następnej części. Na Ciri jednak bym nie liczył.

PS. niepotrzebny spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera zbliża się wielkimi krokami a tutaj, nie mamy nawet informacji o drodze płytki do tłoczni. Dobrze, że kolejne materiały nie straszą pre-betą.

Dziwne, ale kto zrozumie, na czym ten świat stoi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że na stronie Wiedźmina 2 jedna postać jeszcze nie została odkryta. Może to być jakiś główny zły, może to być jakiś as w rękawie, może być Yen - albo to wszystko w jednym. Raczej w to nie wierzę, ale kto wie?

Co do DLC do CDA, sądzę, że będzie to jakiś przedmiot - może chociażby księga z recenzją Wiedźmina w grze, ukazującą się też w CDA, oczywiście 10/10, bo przez Tomka Gopa pisaną.

Spoiler

Nieodzownie - ironia off

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli obrys postaci oddaje rzeczywistość to zdecydowanie jest to męska postać.

PS:

Spoiler

Kingslayer to Djikstra, ale to juz chyba wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 13:34, RamiroPL napisał:

Jeżeli obrys postaci oddaje rzeczywistość to zdecydowanie jest to męska postać.


To że to jest męska postać, nie jest wcale takie oczywiste, biodra szerokie, opcjonalnie jest to suknia/szata. Na obrysie w okolicy szyji widać albo wysoki kołnierz albo fragment wstążki(jak kto widzi..).

Mi to wygląda na jakiegoś innego wiedźmina(czyżby Eskel?), wali pewnością siebie na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 14:17, donard napisał:

> PS:

Spoiler

Kingslayer to Djikstra, ale to juz chyba wiadomo.


FUUUUUUUUUUU mogłeś napisać że to mega spoiler z główną zagadką fabularną!


Która się zapewne wyjaśnia w prologu lub w 1ym aktcie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani to główna zagadka fabularna, ani też potwierdzona informacja. Na forum cdaction widziałem chociażby jak ludzie się domysłami przerzucali ( http://www.cdaction.pl/news-18335/wiedzmin-2-zabojcy-krolow---wiemy-kim-jest-lysy-gosc-z-trailera-to-stary-znajomy-geralta.html ) i tyle informacji sprzecznych ze sobą przytaczali, że lepiej poczekać te 3 tygodnie, niż na siłę próbować się dowiedzieć.

Spoiler

Na zdrowy rozum - jak i po co szef szpiegów (osobistość znana i powiedzmy, że w pewnych kręgach - szanowana) miałby nagle stać się nagle uber-zabójcą z wiedźmińskimi (mhm) oczyskami? Jedyne co się zgadza, to profil masowy. Dijkstra jako królobójca? Dobre sobie, odszczekam, jeśli się za miesiąc o tym dowiemy, ale szczerze wątpię ^^



Jak dla mnie ten obrys ciut przypomina Azara Javeda - ciekawe, jak wyjaśnią jego zmartwychwstanie w dwójce, a może - zmyślne bestie - pokonaliśmy tylko jego brata bliźniaka, lub co też możliwe - iluzję!
Tak, ten domysł jest w stylu powyższych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 15:13, Liqid napisał:

Spoiler

Na zdrowy rozum - jak i po co szef szpiegów (osobistość znana i powiedzmy, że w pewnych
kręgach - szanowana) miałby nagle stać się nagle uber-zabójcą z wiedźmińskimi (mhm) oczyskami?
Jedyne co się zgadza, to profil masowy. Dijkstra jako królobójca? Dobre sobie, odszczekam,
jeśli się za miesiąc o tym dowiemy, ale szczerze wątpię ^^



W ramach zemsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 16:32, Leos8 napisał:

Zemsty? Za co?


Może jakiś sposób na dotarcie do Filippy :] Cholera wie, wszystko można wymyślić. Ale i tak pewnie to jest jakaś ich wymyślona postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 17:50, Wielki_Bubba napisał:

Może jakiś sposób na dotarcie do Filippy :] Cholera wie, wszystko można wymyślić. Ale
i tak pewnie to jest jakaś ich wymyślona postać.

Bardzo podoba mi się ten pomysł, ogólnie jak każdy z seksownymi czarodziejkami :P

Spoiler

Takie wykorzystanie postaci szefa wywiadu Redanii słabo mi jednak leży. To był szpieg, ktoś kto wspaniale prowadzi intrygi i potrafi zabijać swych wrogów bez brudzenia sobie rąk - tak przynajmniej mi się wrył w pamięć. Z drugiej strony może coś się zmieniło po próbie zamachu, ale to raczej na kogo innego kierowałby się gniew Dijkstry.
Poza tym zaś opis tej postaci słabo pasuje do tego co widać na stronie: Mierzył blisko siedem stóp, a ważył prawdopodobnie niewiele mniej niż dwa centary. Kiedy krzyżował przedramiona - a krzyżował z upodobaniem - wyglądało to tak, jak gdyby dwa kaszaloty uwaliły się na wielorybie. Jeżeli szło o rysy twarzy, kolor włosów i karnację, przypominał świeżo wyszorowanego wieprza. Jaskier znał bardzo mało osób, których aparycja byłaby równie myląca co aparycja Dijkstry. Bo ów wieprzowaty olbrzym, sprawiający wrażenie wiecznie sennego, rozlazłego matoła, dysponował niebywale żywym umysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2011 o 13:26, Liqid napisał:

Co do DLC do CDA, sądzę, że będzie to jakiś przedmiot - może chociażby księga z recenzją
Wiedźmina w grze, ukazującą się też w CDA, oczywiście 10/10, bo przez Tomka Gopa pisaną.

Spoiler

Nieodzownie - ironia off

.


CDA trzeba kupic z takim bonusem, co by nie było to na pewno sie przyda w grze. Ale śadzac to bedzie coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 09:18, Leos8 napisał:

PS. Nie myślałeś nigdy o pracy jako scenarzysta dla jakiegoś studia? Albo o współpracy
z takowym? Zawsze można przecież napisać do Redów "Panowie, mam taki pomysł"
Bez sarkazmu, mówię serio ;)

Pah, bardzo bym chciał - ale czasu, referencji i śmiałości brak. Aczkolwiek jest to rzeczywiście coś czym mógłbym się zajmować zawodowo - taka życiowa pasja MG i snucia opowieści globalnie dostępnych. Do tego dochodzi jeszcze problem z rozmachem - mam cechę, że pomysły fabularne jakie mam są bardzo skomplikowane i programiści oraz graficy zaraz zażądaliby wywalenia mnie na zbity pysk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować