Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2011 o 11:12, Sob-styl napisał:

Wśród natłoku wszystkich wiadomości o Wieśku, tych o EK, gameplayach etc., umknęło mi
jedno - będzie demo? ;>


Nie nie będzie [chociaż jest demo prasowe z bety i wystarczyło by je udostępnić społeczności] - z prostego powodu, jak wyszło wczoraj gra jest cienko zoptymalizowana [słaby frame rate, no i memmory leak, do tego brak wsparcia monitorów 16:10] i do premiery w tej materii niewiele się zapewne zmieni, a demo mogło by zaowocować podobnym shitstormem jaki był przy DA2, co się równa masowe wciskanie guzika "Anuluj" na pre orderach =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 23:34, RamiroPL napisał:

Nie rozumiem was. Wymagania są podane, więc po co pytacie "Czy pójdzie na moim sprzęcie?".


Niektórzy myślą ze są zawyżone, moim zdaniem tez tak sądze bo zawsze zawyżają a po premierze sie okaże że na niższych pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tak na prawdę nie może odpowiedzieć na pytanie czy gra pójdzie czy nie na danym sprzęcie, dopóki więcej ludzi nie sprawdzi jak działa to na ich konfiguracji.
Poza tym spore znaczenie ma rozdzielczość na jakiej będziemy grali. Nie wiemy do jakiej rozdzielczości odwołują się podane minimalne wymagania.
Na tym samym sprzęcie przy rozdzielczości 1920x1080 gra może nie pójść, ale już przy 1280x1024 gra może śmigać na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład mam podłączone 2 monitory: 18'' LCD IBM z natywną rozdziałką 1280x1024 i 22'' Philips LCD Full HD. Jednak to na tej 18-tce gram itp, a na philipsie oglądam filmy i gram na PS3. Jakoś tak mam, że mając pada w ręku i siedząc na kanapie (tak, mam kanapę w pokoju ^^) lepszy jest panoramiczny, większy ekran, a przy komputerze ekran 5:4 jakoś lepiej się sprawuje. Tak więc o Wieśka 2 jestem spokojny, odpalę na full ustawieniach na tej 18-tce ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie wiemy do jakiej

Dnia 27.04.2011 o 18:44, Jeggred napisał:

rozdzielczości odwołują się podane minimalne wymagania.


Otóż wiemy. Full HD. Tak napisano w temacie z pytaniami na oficjalnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 20:22, Buachu napisał:

Czy procek Intel C2D E8400 3 Ghz wydoli mi na full na monitorze 19'' ?

Monitora na 19 stóp jeszcze nie widziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to pewnie nie ten temat ale mam pewną sprawę... zdecydowałem się zamówić coś po raz pierwszy ze sklepu gram.pl, a mianowicie Wiedźmina 2. Kliknąłem na końcu złóż zamówienie, wyskoczył jakiś błąd, a w zakładce moje zamówienia mam takie coś:

zamówienie nr TK03861147: złożone Śr, 27.04.2011, niepotwierdzone (Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia, prześlemy Tobie na 7 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji)

Co to ma znaczyć ? To znaczy, że nie będą miał w 100% zaklepanego Wiedźmina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 20:22, Buachu napisał:

Czy procek Intel C2D E8400 3 Ghz wydoli mi na full na monitorze 19'' ?


A co oprócz tego procka jeszcze masz ?
Bo sam procek, solo - nie nie wydoli, a jasnowidzem nikt tu nie jest.

Na swoim E8400 [oc 4.0] i GTXie 260 przy 4gb ram i Win XP SP3, po wstępnej ocenie Lucasa [czyli na jego quadzie i gfie 9800 gdzie miał na max w hd 18-22 fpsy] oceniam, że powinienem zagrać na max, w 30-60 fps w hd [czyli pełna płynna animacja przez całą grę]
Ale to są tylko takie spostrzeżenia na sucho, porównując tylko sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 20:31, Chlorofil napisał:

Wiem, że to pewnie nie ten temat ale mam pewną sprawę... zdecydowałem się zamówić coś
po raz pierwszy ze sklepu gram.pl, a mianowicie Wiedźmina 2. Kliknąłem na końcu złóż
zamówienie, wyskoczył jakiś błąd, a w zakładce moje zamówienia mam takie coś:

zamówienie nr TK03861147: złożone Śr, 27.04.2011, niepotwierdzone (Informację z prośbą
o potwierdzenie zamówienia, prześlemy Tobie na 7 dni przed najbliższym możliwym terminem
jego realizacji)

Co to ma znaczyć ? To znaczy, że nie będą miał w 100% zaklepanego Wiedźmina ?

Nie, to znaczy, że 7 dni przed wysyłką otrzymasz maila o potwierdzenie zamówienia i wykonanie przelewu (jeśli wybrałeś taką opcję). Jeśli nie potwierdzisz, to zamówienie zostanie anulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 20:31, Chlorofil napisał:

Wiem, że to pewnie nie ten temat ale mam pewną sprawę... zdecydowałem się zamówić coś
po raz pierwszy ze sklepu gram.pl, a mianowicie Wiedźmina 2. Kliknąłem na końcu złóż
zamówienie, wyskoczył jakiś błąd, a w zakładce moje zamówienia mam takie coś:

zamówienie nr TK03861147: złożone Śr, 27.04.2011, niepotwierdzone (Informację z prośbą
o potwierdzenie zamówienia, prześlemy Tobie na 7 dni przed najbliższym możliwym terminem
jego realizacji)

Co to ma znaczyć ? To znaczy, że nie będą miał w 100% zaklepanego Wiedźmina ?


Będziesz:) Po prostu to jest pre-order - zamówienie przedpremierowe. W ostatnim dniu kwietnia bądź na początku maja dostaniesz jeszcze maila ze sklepu gram.pl, aby ostatecznie potwierdzić zamówienie. Jeśli wybrałeś zapłatę przelewem, to będziesz musiał także zapłacić przed wysyłką pieniądze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 20:52, Czempion9 napisał:

Tak.Dostał 92/100.Ale lepiej przeczytaj post Mike''a stąd - http://tw2.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28250.5130

Ciekawa sprawa, przydałyby się jakieś skany. Oglądałam dzisiaj czat z Tomkiem Gopem i padło pytanie właśnie o tę reckę, Gop wydawał się szczerze zaskoczony. Poza tym, jak wspomniał laki, zdaje się, że CDA ma mieć pierwszą światową recenzję. Może PC Gamer chciał zrobić sobie reklamę :P

Edit: "Assassins of Kings? If the kings are BioWare and Bethesda, that sounds about right." - z prevki Eurogamera, he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest właściwa recenzja, a recka wersji pre-release, nie ostatecznej.
Cytat z posta z linka:
PC Format UK, has reviewed an early (pre-release) build of The Witcher 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować