Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Haha. Rozwaliło mnie to z gameplay''u jak Zoltan mówi "Teraz już wiem dlaczego palą czarownice" ,a oczy Triss :D Zresztą bardzo ładnie zrobili Zoltana w 2-ójce, nie ma jakby wytrzeszcz oczu :o

Świetnie,że dodadzą muzyczkę do edycji standardowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Empiku w salonach cena W2 to będzie nadal 100 zł? Bo czasami mi się zdarzało,że cena sugerowana wydawcy to 120 zł,a oni wystawiali po 129 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Empiku można jeszcze znaleźć ten pre-orderowy pakiet za 20 złotych? I czy warto go nabywać jeśli zależy mi tylko na dodatkowej muzyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 22:35, bobobo napisał:

Czy w Empiku w salonach cena W2 to będzie nadal 100 zł? Bo czasami mi się zdarzało,że
cena sugerowana wydawcy to 120 zł,a oni wystawiali po 129 zł.


Najlepiej wyślij mejla/zadzwoń do empiku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mój wyraz twarzy kiedy na półkach w empiku zobaczyłem rząd pudełeczek z Wiedźminem Drugim... coś mniej więcej jak demlandowskie "Mamo, oja*ebe!!!".


... A potem przeczytałem napis "Pre Order" ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy poradnik ten "duży i wypasiony" będzie do kupienia w zwykłych kioskach,czy tylko w salonach jak empik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 22:35, Lfdracon napisał:

Czy w Empiku można jeszcze znaleźć ten pre-orderowy pakiet za 20 złotych? I czy warto
go nabywać jeśli zależy mi tylko na dodatkowej muzyce?


Ten pakiet mozna nabyc do 15 maja. A na plytce jest 8 fajnych utworow, wiec moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 00:05, bobobo napisał:

Czy poradnik ten "duży i wypasiony" będzie do kupienia w zwykłych kioskach,czy tylko
w salonach jak empik?


Tak, bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wiadomo jakie DLC będzie w CDA. "alchemy suit". Czekam na jakiś gameplay, "tajemnice edycji kolekcjonerskiej" czy coś, bo pewnie jeszcze przed premierą zostanie zamieszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDprojekt na facebooku
"W poniedziałek będziemy mieć dla Was 2 nowe materiały wideo z Wiedźmina 2 :)"
W takim razie ja czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 10:42, 1096 napisał:

No i wiadomo jakie DLC będzie w CDA. "alchemy suit". Czekam na jakiś gameplay, "tajemnice
edycji kolekcjonerskiej" czy coś, bo pewnie jeszcze przed premierą zostanie zamieszczony


Łee, to bida, liczyłem na coś lepszego.

Jedyny sensowny DLC z sześciu stworzonych do W2 to finishery, dostępne tylko w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 12:55, Ostrowiak napisał:

Nawet ten mało sensowny, bo to finishery odrzucone przez RED przy sprawdzaniu jakości.

Skąd masz informację, że odrzucili te finishery? Bo ja wiem tylko tyle, że podczas sesji Motion Capture po prostu zrobili dwa dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 12:55, Ostrowiak napisał:

Nawet ten mało sensowny, bo to finishery odrzucone przez RED przy sprawdzaniu jakości.

Też dorzucam się do pytania sinira, zastanawiam się nad kupnem tego empikowskiego zestawu.
Ps. Czy muzyka z tego zestawu to kilka utworów, które będą na płycie w edycji premium/kolekcjonerskiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 13:26, 1096 napisał:

Ps. Czy muzyka z tego zestawu to kilka utworów, które będą na płycie w edycji premium/kolekcjonerskiej???

Podobno mają być dostępne tylko na tej płycie, to przynajmniej wynika z tego co zapisano na odwrocie slima DVD z płytą z preorderem:
W pudełku znajdziesz też płytę ze specjalnie wyselekcjonowaną muzyką z gry, która nie będzie dostępna na oficjalnej ścieżce dźwiękowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOWE INFORMACJE O ALCHEMII I NIE TYLKO.
http://www.witchersite.pl/component/content/article/10-news-w2/389-tomek-gop-o-qdrzewkuq-alchemika.html
Na serwisie witchervault.ign.com pojawił się wywiad z T. Gopem, a pod tym linkiem znajdują sie wszystkie (przetłumaczone) najważniejsze informacje z wywiadu

Ps. A tu informacje o eliksirach
http://www.cdaction.pl/news-19100/wiedzmin-2-zabojcy-krolow--odliczanie-do-recenzji-dzis-eliksiry.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 13:48, 1096 napisał:

ciach

Ehh mało eliksirów, nie ma animacji nakładania oleju, nie ma łykania eliksirów podczas walki, przeciwnicy pod wpływem kota wyglądają do d.py i widać ich przez ściany. Na dodatek tona skutków ubocznych przez co jak dla mnie stosowanie części eliksirów traci sens. Jeżeli mam np. -50% życia i +50% dmg to jeżeli drugi eliksir mam na odwrót to na grzyba mi to? Ehhh, zrzędzenie fana jedynki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejne informacje (jeszcze nie skończyłem oglądać) prawie nic nowego.
Ale, T. Gop powiedział, ze 1 osoba ktora wysle redom sejvy z wszystkimi zakończeniami (16) wiedzmina 2. Otrzyma koszulkę (tą którą ma T. Gop w tym filmiku) "I have seen the end... 16 times).
http://lookr.tv/player.php?id=2448#comments część 1
http://lookr.tv/player.php?id=2449 część 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie instalacji do jakiegoś konsula czy twórcy. Mam w domu dwa komputery, stacjonarny oraz laptop. Na tym pierwszym W2 nawet mi się nie uruchomi, używam go tylko do internetu, więc planuję zainstalować go na laptopie. Jednak, napęd dvd mi nie działa w tym laptopie. Czy jeśli Wiedźmina 2 zainstaluję na stacjonarnym, a później przekopiuje pliki na laptopa to gra będzie robić jakieś problemy? Ogólnie mogę jeszcze zainstalować przy pomocy sieci oraz udostępniania folderów, jednak to chyba to samo co skopiowanie plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować