Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ja Actiona i tak miałem zamiar kupić, bo dobrego pełniaka dają, a rękawiczki i paczka ziółek to tak przy okazji. Dwie pieczenie na jednym ogniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jakie statystyki będą miały pancerze po imporcie bo stare save z hard wyleciały z dysku i na normal przelazłem grę po stronie neutralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 17:34, B3rCik napisał:

"Tak, ale dam głowę, że dla bardzo wielu osób skończy się co najmniej na dwukrotnym przejściu
gry. Ja już przebieram nogami, kiedy będę mógł znów usiąść do Wiedźmina. Monk, który
rozglądał się po świecie jeszcze szerzej ode mnie, grał parę godzin dłużej."


Przez tą wypowiedź czuję się oszukany przez CDP Red.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zdecydowałem, że najpierw zagram bez wgrywania save''ów z jedynki. Myślę, że to trochę narzuci mi styl gry, a tak to zacznę wszystko "na czysto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 19:36, Orion napisał:

A ja zdecydowałem, że najpierw zagram bez wgrywania save''ów z jedynki. Myślę, że to trochę narzuci mi styl gry, a tak to zacznę wszystko "na czysto".

Trochę dziwne podejście :) ja uważam, że importując save''a z dokonanymi przeze mnie wyborami właśnie kształtuję bardziej swój styl gry - spodziewam się odczuć skutki decyzji podjętych w pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 19:36, Orion napisał:

A ja zdecydowałem, że najpierw zagram bez wgrywania save''ów z jedynki. Myślę, że to
trochę narzuci mi styl gry, a tak to zacznę wszystko "na czysto".


Ja tak samo zrobię a potem z sevami i zobaczę różnice w graniu.
Po recenzji najbardziej mnie zastanawia czy na moim sprzęcie będzie płynnie sie grało i będzie mało błędów, nie będzie wyrzucania do pulpitu ajk w jedynce, oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu dzisiejszego CDA mam mieszane uczucia

Spoiler

1. Spodziewałem się 10, ale trudno.
2. minus to zakończenie hmmmm.... żeby nie było strasznie rozczarowujące.
3. tylko 24h na przejście głównego wątku fabularnego (pewnie 30h jak sie spieszyl nie bede)
4. Jakoś ta recenzja (mimo praktycznie samych superlatyw) sam nie wiem czemu spowodowała, że jakoś tak dziwnie wydaje mi się, że gra pod paroma względami może nas strasznie zawieść, ale nie wiem czemu tak myślę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2011 o 20:01, 1096 napisał:

4. Jakoś ta recenzja (mimo praktycznie samych superlatyw) sam nie wiem czemu spowodowała,
że jakoś tak dziwnie wydaje mi się, że gra pod paroma względami może nas strasznie zawieść,
ale nie wiem czemu tak myślę,

Może dlatego, że cda się zeszmaciło dawno temu i zawyża oceny szczególnie Polskim produkcją i mają kolesia który tylko dlatego, że lubi serie Gothic dał 3 części 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam takie mieszane uczucia, ale z gry nie zrezygnuje bo bym jeszcze gorzej żałował niż tego ze sam na własne oczy sprawdziłem
Ale po recenzji chce mi się jeszcze bardziej grać, bo nawet minus daje to ze chce się coś samemu sprawdzić.

Dla mnie oceny najważniejsze to z zagranicy, bo w Polsce ocen ai recka będzie zawsze zawyżona i mało prawdziwa, a kto by chciał krytykować grę ze swojego kraju która możne coś wspaniałego osiągnąć i pogrzebać jej szanse.

Spoiler

Jestem sam ciekawy co to jest za zakończenie które sie zbytnio nie podoba



Witcher1990
Raczej jak wyszedł Two Worlds II to CD-Action oceny nie zawyżył tylko zaniżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2011 o 20:11, karolekx23x napisał:

Spoiler

Jestem sam ciekawy co to jest za zakończenie które sie zbytnio nie podoba



Cliffhanger? Ostatnio bardzo popularne (AC, ME). Więc możemy na zakończenie zobaczyć np. Geralta prowadzonego na stryczek, ot tylko taki przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że ten finał nie bedzie rozczarowujący, a grę na FULLL przejdę 2 powiedzmy min. 60h

PS. Co do informacji o cracku to proszę oto komentarze na jednej z pirackich stron gdzie znajdziemy tego "cracka"
u mnie wykryło ze to wirus!!!
U mnie nie działa :-( win7 64 bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie do bonusowej ścieżki dźwiękowej, nazwy utworów są już podane, ale jak z kompozytorami, przy każdym Adam Skorupa i Krzysztof Wierzynkiewicz, czy jakoś inaczej? Bo przy jedynce część utworów stworzył Skorupa, a część Paweł Błaszczak, tylko 4 utwory były razem zrobione. Pytam się, bo lubię mieć swoją muzykę dobrze otagowaną, no i nie chcę na Last.FM scrobblować z błędami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w internecie też trafią się Polskie recenzje pełne jadu, tylko dlatego że ludzie wkurzeni całym tym hypem i chcą trochę dokopać twórcą albo pokazać wielką odmienność. Obawiam że recenzje będą bardzo skrajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:15, Evertsen_Dante napisał:


>

Spoiler

Jestem sam ciekawy co to jest za zakończenie które sie zbytnio nie podoba




Cliffhanger? Ostatnio bardzo popularne (AC, ME). Więc możemy na zakończenie zobaczyć
np. Geralta prowadzonego na stryczek, ot tylko taki przykład.


Raczej zakończenie takie którego byśmy się niespodziewani i dla niektórych nie zrozumiałe, tak z tego wywnioskowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytanko: czy kupując tą dodatkową muzykę a w tym także DLC z finisherami musimy później kupować tą Edycję Specjalną z Empiku czy tylko możemy ją kupić?? Bo nie chce mi się szukać kogoś tak, jak to zrobił Lfdracon, żeby ten ktoś kupił grę a dodatkowa muzyka, finishery i naklejka mi się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:32, Gandalf8 napisał:

Mam takie drobne pytanko: czy kupując tą dodatkową muzykę a w tym także DLC z finisherami
musimy później kupować tą Edycję Specjalną z Empiku czy tylko możemy ją kupić?? Bo nie
chce mi się szukać kogoś tak, jak to zrobił Lfdracon, żeby ten ktoś kupił grę
a dodatkowa muzyka, finishery i naklejka mi się przydadzą.


Nie nie ma przymusu kupowania ES z Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowilam wiedzmin za 99zl i teraz domowilam poradnik. Napisane, jest, ze wraz z gra kosztuja 10zl taniej, czyli 20zl. Jednak mi nabilo 30 + koszt odbioru. Co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:38, Pupu2 napisał:

Zamowilam wiedzmin za 99zl i teraz domowilam poradnik. Napisane, jest, ze wraz z gra
kosztuja 10zl taniej, czyli 20zl. Jednak mi nabilo 30 + koszt odbioru. Co z tym zrobic?


Skontaktuj się z działem obsługi klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na "Nocnych premierach w Empikach" (wybrane miasta) będą rozdawane DLC (miecznik) jakby ktoś mógł załapać się na kody to prosiłbym tą dobrą duszyczkę o pamięć :)

mail: marco181@wp.pl ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować