Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

A ja się aktualnie męczę z papercraftem Drauga. Skomplikowanie to cholerstwo wygląda, a ja z modelami mam mniej więcej takie doświadczenie, jak z projektowaniem rakiet dla NASA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, czy to "planowane doręczenie przed końcem dnia" na pewno oznacza koniec dnia, czy jest możliwość, że dostanę Wieśka za godzinę, dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 11:03, MrKoxiu napisał:

A wiecie, czy to "planowane doręczenie przed końcem dnia" na pewno oznacza koniec dnia,
czy jest możliwość, że dostanę Wieśka za godzinę, dwie?

Wszystko zależy jak w Twoim regionie rozwozi UPS. Na bank dostaniesz przed godziną 18, a o której, trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK! EK przyszła.

Właśnie instaluję... i dupa blada. Czyta 1 płytę, napęd przestaje pracować tak w 1/5 postępu, instalator NIE zwiesza się. Po prostu pracuje, ale niczego nie rozpakowuje, stojąc na którymś z plików .dzip. I tyle. Po 15 minutach wyłączyłem dziada przez Menedżera Zadań, bo nie reagował na przycisk "Anuluj". Żadnego komunikatu o błędzie. NIC. Nie wiem, co to jest, ale pachnie bugiem instalatora lub błędnie nagranym nośnikiem... :|

EDIT:

Ponowne włożenie płyty do napędu - nie czyta. Pomruga światełkiem, i tyle. Płyty nie da się otworzyć z Eksploratora, zawiesza cały interfejs. Ciekawe. Inne płyty działają normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 11:28, Laid_back napisał:

Dzisiaj jest 12 maja, a jak powszechnie wiadomo grę będzie można uruchomić 16 (dotyczy
EK)


Mistrzu, uruchomienie to chyba NIE to samo co INSTALACJA, czyli odczyt z nośnika i rozpakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że w FAQ RobeNa jest napisane iż ostatnim punktem jest pobranie 50 MB? Tak czy siak, nie zainstalowałbyś.

Owszem, to może być wada płytki, ale możliwe, że też jakieś zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 11:29, EverettMcGill napisał:

Mistrzu, uruchomienie to chyba NIE to samo co INSTALACJA, czyli odczyt z nośnika i rozpakowanie?


Ale się domyślasz, że do instalacji mogą być potrzebne pliki, które zostaną udostępnione w poniedziałek, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 11:33, Laid_back napisał:

> Mistrzu, uruchomienie to chyba NIE to samo co INSTALACJA, czyli odczyt z nośnika
i rozpakowanie?

Ale się domyślasz, że do instalacji mogą być potrzebne pliki, które zostaną udostępnione
w poniedziałek, prawda?


Jest to możliwe. Szkoda tylko, że w GUI instalatora nikt nie przewidział stosownego komunikatu o błędzie, nieodpowiedniej dacie rzeczywistej, łączności z serwerem itepe.

Poza tym - CZYTAJ JAK WYŻEJ. Napęd odczytuje sektory startowe, potem przestaje kręcić płytką i cisza. Próba otwarcia z Eksploratora powoduje zawieszenie interfejsu w Windzie. To też taki "ficzer" przedpremierowy? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 11:33, Laid_back napisał:

Ale się domyślasz, że do instalacji mogą być potrzebne pliki, które zostaną udostępnione
w poniedziałek, prawda?


Tak, ale skoro twórcy zastosowali takie zabezpieczenie, to uważam, że w razie braku tych plików (a nawet lepiej - przed próbą instalacji) instalator powinien wyświetlić odpowiedni komunikat o: 1. braku tych plików, 2. dlaczego ich nie ma, 3. kiedy będą, 4. button z możliwością anulowania.

[kolejne niedopatrzenie odfajkowane na liście]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://img828.imageshack.us/g/img0178iv.jpg/

Zdjęcia niestety są takiej a nie innej jakości, na końcówce ostrość mi się lekko rozregulowała =.= [ale mam w domu fatalne oświetlenie, walczę już drugi rok z gminą o pozwolenie na wycięcie 5ciu drzew pod oknem - samosiejek, bo ekopoje... ekhem się uparli, że nie nie dadzą wyciąć, absurd 21 wieku, mieszkam w mieście, wszędzie dookoła osiedla wycięte wszelkie drzewa przy blokach, u mnie takie hohoły i brak zgody na usunięcie a w domu ciemnica =.=]

Aparat tez jakimś cudem techniki nie jest [a jeszcze baterie miałem na zerze, przed ostatnim zdjęciem juz padła =)]

Ale coś tam zobaczycie mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko odnośnie EK, strony w Artbooku do góry nogami to celowy zabieg? Czy tylko ja mam taki "trefny" egzemplarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 11:39, Laid_back napisał:

Po prostu proponuję się wstrzymać parę dni, zamiast się denerwować :)


O ile mi wiadomo, niereagujący nośnik, którego odczyt (BEZ AUTOSTARTU) zawiesza Eksploratora, nie jest elementem DRM. Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 11:40, Stahu napisał:

Takie pytanko odnośnie EK, strony w Artbooku do góry nogami to celowy zabieg? Czy tylko
ja mam taki "trefny" egzemplarz?


??!! [wpis na listę] :P (sorry, nie mogłem się powstrzymać :P)

A tak serio, to jak inni mają? BO mi ma dojść dzisiaj, no i sami wiecie...miło by się było rozeznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie instalacjia przebiegła bez problemu , ale po wpisaniu klucza rejestraci nic się nie dzieje myśli myśli i nic . Wiecie może czemu tak jest . no bez jaj że gre uruchomie dopiero 16. 05 2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie nie licz, nie zbawi mnie te 4 dni [a nie chce czyścić rejestru z ewentualnego syfu przy ręcznym anulowaniu instalacji] =)

P.S.
Co do artbooka, przekartkowałem swój jeszcze raz, u mnie wszystkie strony są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować