Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

W gwoli ścisłości figurka waży ok 0,925 kg wg mojej kuchennej wagi. Wspomniane 1.5 kg to to nie jest ale i tak robi wrażenie kiedy weźmie się ją w rękę bo nie jest jakaś gigantyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:03, WolfClub napisał:

A wlasnie odpalilem sobie soundtrack jezu genialna muza!!


Co racja to fakt;) Również od razu odpaliłem płytę z muzyką i na prawdę aż chce się słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka super, poza dwoma szkopułami. Figurka Geralta trafiła do mnie cała poobijana, pojawiło się sporo odprysków. Druga rzecz (i na szczęście ostatnia) to to, że płytę z materiałami wideo można równie dobrze wyrzucić do śmieci. Nie ma na niej nic ekskluzywnego poza zdjęciami (!) ze studia CDPR. Na płycie są: Dev Diary (wszystko w sieci), dwa trailery (wszystko w sieci), reszta to zdjęcia i ilustracje (oprócz zdjęć CDPR wszystko w sieci). Naprawdę się zawiodłem jeśli chodzi o tę płytkę. Myślałem, że CDP da jakieś ekskluzywne materiały z tworzenia Wiedźmina 2, jakieś filmiki z sesji nagraniowych. No ale cóż, przeżyje się to. Najważniejsza jest gra.

// Edit:
Muzyka świetna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem na oko, bo nie mam kuchennej wagi w domu a na normalnej wadze wszystko poniżej 5k się nie pojawi na wyświetlaczu.
Jedyne co miałem do porównania to odkręcona jedna tarczka od sztangielki o wadze 3kg [najlżejsza jaką mam w domu] więc tak pi razy oko wydawał mi się jakąś połowę lżejszy ten łeb xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Esz, no to marnie. Właśnie liczyłem na to, że pierwsze, co zrobię, to pooglądam making of, bo po prostu lubię takie filmiki. Mogli się postarać bardziej, bo co to za ekskluzywność, gdy większość z tego jest w sieci.

Podobnie zresztą (chyba) jest z figurkami (tymi mniejszymi) do skłądania. Są bodajże do pobrania (leganie) na cubecraft.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakąś godzinę temu dostałem swoją EK. Paczka dotarła w stanie idealnym prócz malutkiego odprysku na popiersiu Geralta ;) Artbook jest fantastycznej jakości ale nie polecam go oglądać przed graniem bo posiada sporo spoilerów ze wszystkich trzech aktów. Karty Piatnika, moneta i kości również bardzo szczegółowe i wyglądają na drogi stuff :)
Pamflet Jaskra mnie rozśmieszył, dodatkowo w pamflecie znajdziemy monetę o wielkości 5 groszy ale znacznie lepiej wykonanej. Za muzykę zaraz się zabieram. Ogólne wrażenie na 5 z plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie.
Ktoś z Zielonej Góry? Z Lubuskiego ma już EK?
Mi wysłali 11.05 i dzisiaj...cisza. Powinna być. Zazwyczaj na drugi dzień była już w ZG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:45, Krystianek145 napisał:

Na stronie jest napisane ze paczka wczoraj wysłana a na UPS, że dzisiaj- jak zwykle dostane
ostatni ;/

Nie płacz, też jeszcze nie dostałem. Kurierzy mają paskudny zwyczaj przychodzenia jak nie ma nikogo w domu, a dzisiaj jest pół rodzinki to pewnie przyjdzie pod wieczór ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie, bo ostatni to będę ja:). Ciągle w statusie mam "pakowane i przygotowywane do wysyłki". Jestem ciekawy czy przed weekendem dostanę moją EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:48, Some_kind_of_Devil napisał:

> Na stronie jest napisane ze paczka wczoraj wysłana a na UPS, że dzisiaj- jak zwykle
dostane
> ostatni ;/
Nie płacz, też jeszcze nie dostałem. Kurierzy mają paskudny zwyczaj przychodzenia jak
nie ma nikogo w domu, a dzisiaj jest pół rodzinki to pewnie przyjdzie pod wieczór ;]


jak dzisiaj dostane to spoko , ale jak jutro dopiero albo w poniedziałek to się lekko zdenerwuje :D Tylko nie wiem po co gram.pl pisze, że wysłali wczoraj jak w moim przypadku wychodzi na to, że dopiero dzisiaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:49, Dandelion1 napisał:

Na pewno nie, bo ostatni to będę ja:). Ciągle w statusie mam "pakowane i przygotowywane
do wysyłki". Jestem ciekawy czy przed weekendem dostanę moją EK.


JAkieś pocieszenie :D chociaż kolekcjonerkę z 86 numerem powinni szybciej wysłać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwory nr 2 i 4 z płyty ze ścieżką dźwiękową gniotą jądra.
Resztę posłucham jak wrócę z pracy.
Byle do 16.V

P.S. Nie mogłem tego cholerstwa (kartonu) ręcznie rozpakować, tak mocno posklejane. Dobra robota gram.pl bo dzięki temu gra doszła w nienaruszonym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co jest najgorsze ze masz juz ta gre zainstalowana i nie mozesz pograc!!! :D
Nie ma co bedzie sobie trzeba instrukcje poczytac itp itd ;]
P.S. i nawachac ahh nowka sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:56, WolfClub napisał:

A wiesz co jest najgorsze ze masz juz ta gre zainstalowana i nie mozesz pograc!!! :D
Nie ma co bedzie sobie trzeba instrukcje poczytac itp itd ;]
P.S. i nawachac ahh nowka sztuka


Zawsze możesz się przytulić do popiersia Geralta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plusy mieszkania w stolicy xD [wypada na to, że np ja z moim numerkiem 7926 byłem jednym z pierwszych którzy grę dostali xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować