Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 17:32, zerohunter napisał:

Powiedzcie mi jak to jest z aktywacją, bo mam możliwość złożenia się na spółkę, i gdzieś
tam ktoś wyczytał że na 5 osób, co mi się wydaje mało prawdopodobne.

Gra może być aktywowana na 5 komputerach jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy już było:

Będzie to Zestaw Magika, który będzie można pobrać od 20 maja. Będzie dostępny dla każdego "lubiącego CDP" na FB!

Źródło: jeden z komentarzy CDProjekt na fejsbuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy wróciłem do domu byłem lekko w szoku gdy zobaczyłem dosyć duże pudło. Spodziewałem się, że skoro dzisiaj miało zostać wysłane, to dojdzie jutro. W takim razie paczki musiały się już wcześniej znaleźć u kurierów, chyba, że wysłali je o 0:00?

Co do samej EK, moja głowa Geralta, wygląda jakby była z gliny a nie marmuru. Najmniejszym problemem jest "futerko" z pudełka, dużo większymi jest po prostu zdarta zewnętrzna warstwa... Zresztą w tych zdartych miejscach ( mimo wszystko są to bardzo malutkie fragmenty oprócz szczytu głowy, tam zadrapania są już liczone w centymetrach) prześwituje tak jakby... biały marmur. Czy kolor Waszej głowy Geralta też przypomina glinę?
Głowa najmniej mnie interesowała, ale liczyłem chociaż, że mnie nie zawiedzie.

Co do pozostałych rzeczy - jest naprawdę świetnie. Myślałem, że artbook będzie dużo mniejszy, a tymczasem jest większy niż kartka A4. Moneta bardzo ładna. Kości świetnie wykonana i świetnie wyglądające. Figurek jeszcze nie otwierałem, tak samo jak talii, po prostu boję się, że zniszczę...

EDIT: To "futerko" nie ubrudziło tylko popiersia, ale także niektóre pozostałe elementy, po obmacaniu wszystkiego, miałem czarne cieniutkie pasy na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do mnie przyjechał mój egzemplarz EK o miłym, całkiem niskim numerze 1627.
To czarne, pokryte włoskami wnętrze było uszkodzone - głowa okazała się tak ciężka, że "zarwała" pudełko podczas transportu. Ciężka jak cholera, ale solidna, żadnych śladów, uszkodzeń, czy innych tam. Najs.
Ogólnie bardzo mi się podoba. Karty okej, kości świetne - od Q-Workshopu mam sakiewkę, skórzany kubek i kilka fajnych kompletów kości, więc kolejny komplet dobrej jakości nie jest tu zaskoczeniem. Reszta elementów również zdaje egzamin. Zaraz włączę sobie soundtrack :P Mój potwór do złożenia to Draug.
Artbook IMO zasługuje na osobny akapit - mam już parę artbooków z kilku edycji kolekcjonerskich i nie tylko, ale tamte to jakieś tanie książeczki w porównaniu z TYM artbookiem. Wielki wolumin A4, grubaśny, wszystko w szczegółach opisane i przedstawione. Jakość jest.

Definitywnie najlepsza kolekcjonerka w moich zasobach. Gratulacje i podziękowania nalezą się wydawcy i producentom z całą pewnością i takowe składam. Od samej północy w Poniedziałek nie będę mógł niestety grać, bo będę w nocy w pracy, ale zabieram się od razu po powrocie. Wtedy też zapoznam się bliżej z elementami zestawu, bo jeżeli czają się tam spoilery, to wolę się wstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:09, lis_23 napisał:

I to jest totalne chamstwo - kumpel ma nr EK 1144 i odebrał ją dziś o 12 a ja mam nr
545 i muszę czekać do jutra ...
a ponoć nabywcy pierwszego tysiąca mięli mieć EK wcześniej ...

Źle słyszałeś. Ktoś sobie wymyślił, że pierwszy tysiąc przyjdzie wcześniej i poszła plota w świat. Nieprawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 12.05.2011 o 17:47, le2enda napisał:

Co do samej EK, moja głowa Geralta, wygląda jakby była z gliny a nie marmuru. ;


Może dla tego, że to sztuczny marmur a nie prawdziwy. A to ogromna różnica, sztuczny marmur to właściwe taki ładniejszy beton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój numer to 1017. Cała zawartość bardzo ładna , tylko zastanawia mnie rzecz czy u was opakowanie z grą też jest takie wklęsle tzn. przednia "okładka" opakowania jest wklesla ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Wojownik nie chce cię martwic, ale z reguły błąd CRC oznacza uszkodzoną płytę z której nośnik nie może odczytać danych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można???

NIE ZAINSTALUJESZ GRY W EK DO PONIEDZIAŁKU O GODZINIE 0:01, WYMAGANA JEST AKTYWACJA INTERNETOWA I ŚCIĄGNIĘCIE PLIKU ZDEJMUJĄCEGO BLOKADĘ Z WIEDŹMINA, CO BĘDZIE MOŻLIWE W PONIEDZIAŁEK O 0:01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:08, Wojownik_z_GW napisał:

Ja natomiast mam także problem z instalacją, twierdzi ze chyba brak mi pliku. Wrzucam
Screen''a

http://imageshack.us/m/846/6827/unled1jqr.png

Czytając także inne posty mam rozumieć iż są tzw Feralne wersje?


Na to wychodzi. Ciekawe czy CDProjekt wiadomo o tym, ze niektore plyty (w tym moje, w ogole ich nie czyta) sa uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:09, Matik26 napisał:

Mój numer to 1017. Cała zawartość bardzo ładna , tylko zastanawia mnie rzecz czy u was
opakowanie z grą też jest takie wklęsle tzn. przednia "okładka" opakowania jest wklesla
???


Po co piszesz identycznego posta do tego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&pid=2483 ?
Jeszcze raz i wlepię ostrzeżenie. Jeśli ktoś będzie znał odpowiedź to odpowie Tobie na to pytanie nie musisz pisać tego kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:12, Harrolfo napisał:

Ile razy można???

NIE ZAINSTALUJESZ GRY W EK DO PONIEDZIAŁKU O GODZINIE 0:01, WYMAGANA JEST AKTYWACJA
INTERNETOWA I ŚCIĄGNIĘCIE PLIKU ZDEJMUJĄCEGO BLOKADĘ Z WIEDŹMINA, CO BĘDZIE MOŻLIWE W
PONIEDZIAŁEK O 0:01


A co ma aktywacja do CRC? Kolega nie może zainstalować, bo ma walniętą płytę, albo napęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie aktywujesz. Instalować można, czego dowiodło już paru gramowiczów. Wojownik_z_GW ma błąd odczytu płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, spróbuj jeszcze raz zainstalować, przeczyść napęd i płyte. Może to być wina twojego komputera/napędu. Spróbuj zgrać ten ''niedziałający'' plik na komputer, jeśli się z gra w całości to spróbuj zgrać całą płytę i zainstalować z dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować