Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 19:29, Elven napisał:

i nie był przygotowany wystarczająco do transportu.

Zgadza się. Nie był. W przypadku mojej EK wytłoczka znajdująca się w pudełku nie wytrzymała ciężaru głowy Geralta (czyt. pękła) przez co figurka trochę się w pudełku przemieszczała powodując na szczęście drobne uszkodzenia okładki artbooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:38, Khasim napisał:

Aż założyłem konto na FB, żeby dostać to głupie DLC. Chociaż, jeśli będzie to ciuch miecznika
to będzie strzał w stopę, bo w kurtka niebieskich pasów z EK pewnie i tak lepsza... Ech.

To co przez facebooka dostaniemy, to będzie zestaw maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też porysowana ta głowa. Zadrapania z dwóch stron, farba odeszła. Mam nadzieję że to wymienią ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się w jaki sposób CDP ma zamiar spłacić wspomniany wcześniej kredyt zaufania. Bo patrząc po tym co się dzieje z EK to dosyć spory ten kredyt zaciągnęli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paskudne te sensacje figurkowe, oby zadośćuczynili srogo i obficie.

Swoją numerowaną pakę dostanę jutro, może odpryszczony łeb nie będzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak będzie wygladało odebranie dlc za wersję kolekcjonerską, tej kurtki? Nie widziałem żadnego kodu w opakowaniu.

No i do papercrafterów - też nie wiem co zrobić z tymi dwoma częściami owalnymi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:45, Ostrowiak napisał:

Paskudne te sensacje figurkowe, oby zadośćuczynili srogo i obficie.

Swoją numerowaną pakę dostanę jutro, może odpryszczony łeb nie będzie ;(


Z tego co zauważyłem chyba wczoraj zostały wysłane EK z przedziału 1001-9999 a dzisiaj 1-1000 i może jak dzisiaj szły przesyłki do UPS ktoś tam dał cynk by się z tym obchodzić delikatniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu ła,chyba dobrze zrobiłem nie zamawiając kolekcjonerki,przynajmniej oszczędziłem sobie czekania 3 tygodnie na wymiane głowy :P Oby edycji Premium nie spartaczyli :D

To jaka jest wreszcie różnica w okładkach w EK i w zwykłej? Akne mówiła,że wersja Premium w EK będzie miała jakąś specjalną okładkę,inną niż w normalnej edycji Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, zauważył ktoś, że zmienili cytat na okładce? Na mojej jest:
" "Jedno jest pewne, w Wiedźmina 2 trzeba zagrać nieodwołalnie, choćby się nawet nie grało w jego pierwszą część" | onet.pl "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:52, bobobo napisał:

To jaka jest wreszcie różnica w okładkach w EK i w zwykłej? Akne mówiła,że wersja Premium
w EK będzie miała jakąś specjalną okładkę,inną niż w normalnej edycji Premium.


Moja jest odblaskowa i się świeci, więc możliwe, że o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 19:52, bobobo napisał:

To jaka jest wreszcie różnica w okładkach w EK i w zwykłej? Akne mówiła,że wersja Premium
w EK będzie miała jakąś specjalną okładkę,inną niż w normalnej edycji Premium.


Okładka głównego pudełka ( grubego ) jest jakby błyszcząca,mieni się kolorkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował jeszcze dodać info o dlc, bo widać niektórzy nie potrafią znależć samemu odpowiedzi i setki razy pytają się o to samo.

Po tych wszystkich doniesieniach zaczynam się zastanawiać, w jakim stanie będzie głowa w mojej Ek, no i czy nie będzie żadnych problemów z płytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a z moja cudowna glowka nic nie jest, nawet ubytkow w farbie nie ma ;D
a chcialem sie dowiedziec, bo jak mozna zauwazyc mam EK, w jaki sposob bede mogl zdobyc te dlc w postaci kurtki vernona roche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co będzie, gdy przedwcześnie zostaną złamane zabezpieczenia Wieśka (podobno pewni "hakerzy" wypuścili już cracka, ale mają problem z jakimiś bibliotekami, problem ten ma być wkrótce rozwiązany)? Czy CDP umożliwi wcześniejsze zagranie normalnym nabywcą, czy może dalej trzeba będzie czekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czytajcie FAQ tam jest wszystko wyjaśnione, także odnośnie DLC, zamiast pytać się setki razy o to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować