Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Wejdź w swoje zamówienie na sklep.gram.pl, pod "zamówione produkty" będziesz miał napis "kliknij aby pobrać kod(y) do tego produktu". Klikasz i masz. Z tym, że zamówienie musi być sfinalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trza bedzie czekać. Hmm Podsumowując moją EK

Glowa zniszczona na podstawie, Brak naklejek i Drauga oraz brak możliowości instalacji na PC a tylko na lapku. Cóż, mogło byc gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Na to, że CDP umożliwi wcześniejsze granie nie licz ze względu na osoby, które nie zamówiły EK, czyli gra im zostanie wysłana w poniedziałek. Utworzenie sytuacji gdzie posiadacze EK grali by kilka dni wcześniej od posiadaczy normalnej wersji niezbyt dobrze by świadczyło o CDP. A co do spiracenia gry to jest to teraz ( po prawdopodobnym zdobyciu patcha, który miał być wypuszczony 16.04) bardzo możliwe, ale mniemy nadzieję, że im się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khasim, tylko mam taki problem , ze pobralem stamtad owy plik ,ale gdy otwieram ten plik wyskakuje mi , ze "nie znaleziono kodu".
zamowienie jest sfinalizowane poniewaz glowka mojego geralta stoi juz na biurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było tylko takie gdybanie. Z jednej strony byłoby to nie fair w stosunku do nabywców edycji premium, którzy zagraliby kilka dni później. Z drugiej natomiast to nabywcy ed kol mieli grać jako pierwsi a te zabezpieczenia miały to zapewnić. Ciekawe jak silna byłaby pokusa jeżeli ten crack\patch by wyszedł :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:04, mateusz111 napisał:

Khasim, tylko mam taki problem , ze pobralem stamtad owy plik ,ale gdy otwieram ten plik
wyskakuje mi , ze "nie znaleziono kodu".
zamowienie jest sfinalizowane poniewaz glowka mojego geralta stoi juz na biurku


Sfinalizowanie znaczy ze oni dostaną kase i zatwierdza wydanie kodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:04, mateusz111 napisał:

Khasim, tylko mam taki problem , ze pobralem stamtad owy plik ,ale gdy otwieram ten plik
wyskakuje mi , ze "nie znaleziono kodu".
zamowienie jest sfinalizowane poniewaz glowka mojego geralta stoi juz na biurku


Było już o tym mówione, tak mają te osoby, które mają grą za pobraniem, kody w tym pliku pojawią się jak pieniądze za grę zostaną zaksięgowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Z tego co czytałem to ten rzekomy patch zawiera plik exe, parę dodatkowych plików i jakąś bibliotekę, całość 55mb, ktoś mówił jeszcze, że podpisane jest cyfrowo jako CDP, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Jednak ten patch bardzo możliwe, że jest autentyczny co budzi niepokój, ale z tego co widziałem nie ma dowodów by komuś już działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:17, Nirvash031 napisał:

Draug fajny... Ja mam Tylko Zgnielca i geralta, ale nie sklejam nie mam cierpliwosci
do tego


Draug właśnie niedokończony, nie wiem co zrobić z tymi częściami (i nogi możliwe, że są odwrotnie) - nie widziałem jak on powinien wyglądać, więc strzelałem.

No i ofc nie trzeba nic sklejać - wystarczy wsuwać wystające części papieru w odpowiednie szczeliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co doczytałem (nawet nie wiem dlaczego się tak tym interesuje :P) panowie stwierdzili że mają mały problem z biblioteką dll (coś w tym stylu) a naprawienie tego ma być kwestią niedługiego czasu. Cóż pozostaje nadzieja że kompy odmówią im posłuszeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować