Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Czy ktoś kto ma w 100% kompletną kolekcjonerkę może napisać wszystkie znajdujące się w niej elementy (nawet najmniejsze pierdoły)? Chce sprawdzić czy na pewno wszystko mam w pudełku... A nawet wystarczy, że podacie mi których rzeczy najczęściej brakuje.

I jeszcze mam takie pytanie na domysł :P Myślicie, że jeśli moja figurka ma tylko odpryski na łuku brwiowym i na nosie, ale jest jeszcze dość mocno brudna od tego czarnego syfu, to czy wymienią mi głowę?
Jestem z tych dla których nawet najmniejszy odprysk jest niedopuszczalny, więc mam nadzieje, że skoro wyłożyłem na EK ponad 200 zł, to potraktują mnie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


/ciach/

Ciesz się, że masz dwa :D Ja tylko Drauga dostałem, ale za to figurka w całkiem dobrym stanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:15, rakhir napisał:

> I bonus - moja propozycja podania rączek:
>
> http://img813.imageshack.us/img813/820/maly.jpg

Ja je złożyłem zupełnie inaczej :P

ktoś ma jakiś pomysł na Drauga?


Ja mam tułów w odwrotną stronę, ale nie wiem, jak ma być poprawnie, w ogóle ten montaż to zgadywanka momentami. A gdzie swojemu wsadziłeś taką małą czarną część z białymi kreskami, jakby okiem? Nie doszedłem gdzie by to miało pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:22, Psycho_RIP napisał:

Czy ktoś kto ma w 100% kompletną kolekcjonerkę może napisać wszystkie znajdujące się
w niej elementy (nawet najmniejsze pierdoły)? Chce sprawdzić czy na pewno wszystko mam
w pudełku... A nawet wystarczy, że podacie mi których rzeczy najczęściej brakuje.

I jeszcze mam takie pytanie na domysł :P Myślicie, że jeśli moja figurka ma tylko odpryski
na łuku brwiowym i na nosie, ale jest jeszcze dość mocno brudna od tego czarnego syfu,
to czy wymienią mi głowę?
Jestem z tych dla których nawet najmniejszy odprysk jest niedopuszczalny, więc mam nadzieje,
że skoro wyłożyłem na EK ponad 200 zł, to potraktują mnie poważnie.


Muszą wymienić, łaski nie robią. Zapłaciliśmy za pełnoprawny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 20:22, Psycho_RIP napisał:

I jeszcze mam takie pytanie na domysł :P Myślicie, że jeśli moja figurka ma tylko odpryski
na łuku brwiowym i na nosie, ale jest jeszcze dość mocno brudna od tego czarnego syfu,
to czy wymienią mi głowę?
Jestem z tych dla których nawet najmniejszy odprysk jest niedopuszczalny, więc mam nadzieje,
że skoro wyłożyłem na EK ponad 200 zł, to potraktują mnie poważnie.


Nawet jeden odprysk już klasyfikuje do wymiany masz dostać idealny produkt itd. a nie z odpryskami :). Jeśli Cię nie zadawali produkt a jest uszkodzony ma zostać wymieniony bo nie za to płaciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:24, SaltyDog napisał:


Ja mam tułów w odwrotną stronę, ale nie wiem, jak ma być poprawnie, w ogóle ten montaż
to zgadywanka momentami. A gdzie swojemu wsadziłeś taką małą czarną część z białymi kreskami,
jakby okiem? Nie doszedłem gdzie by to miało pasować.


W sumie tułów może być w każdą stronę, nie różni się zbytnio przód i tył.

ten czarny element to jakiś kruk - posadziłem go na szczycie tego drąga przy głowie, ale na pewno nie tam ma to iść :)

*Nirvash031->
Mógłbyś dać linka? nie używam fejsa, nie jestem pewien, gdzie mam tego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem, ze jakis reportaz o wiesku byl na dzienniku w TVP chyba. Ma ktos moze jakims linkiem zarzucic?

ps. przepraszam za brak polskich znakow, klawiature mam popsuta i nie dziala mi alt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK jest całkiem niezła. Co prawda chyba nie dorównuje ME, gdzie dostałem niepowtarzalnego pendrive''a, świetną koszulkę, klimatyczną podkładkę pod mysz i inne takie, ale i tak nie jest źle. Głowa sprawia niesamowite wrażenie, artbook jest najlepszy w historii gier wydanych w Polsce, karty i kości mogą się przydać na każdej imprezie, oren to miły dodatek. Kaszaniaste są papierowe figurki, z którymi po złożeniu nie wiadomo co zrobić;-) Idiotyzmem jest jednak fakt tak wczesnego dostarczenia gry - i tak muszę czekać do 16 maja. Co mam zatem zrobić z przesyłką? Zainstalować i gapić się na ikonę na pulpicie? Dziwne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku CDP ktoś wrzucił zdjęcie Drauga z tymi walcami założonymi na buty. Ja zrobiłem tak samo i jakoś wygląda. Kruka dałem na szczyt tego drąga przy łbie.
BTW, masz odwrotnie złożonego :D Łeb ma być skierowany w drugą stronę, na górnej krawędzi korpusu jest pionowe nacięcie, w które możesz włożyć dolną część czachy, żeby wyglądała porządnie.
@Ramiro była krótka wzmianka we wczorajszym teleexpressie, z zapowiedzią nowego trailera (premierowego) jutro z muzyką Chopina i fragmentami tegoż trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak mnie jednak wk... to że muszę czekać do 16 żeby zagrać zastanawiam się tylko poco tak wcześnie wszyscy dostaliśmy EK żeby co popatrzeć sobie jak ładnie figurka stoi na biurku a ikonka z grą się świeci na pulpicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu powiem tak, CDProjekt chciał pokazać że nas lubi ale nie chciał dać grać bo "zepsujemy frajdę tym co nie mają jeszcze gry" A co z tymi co kupią za miesiąc np? Czy tak nie zepsujemy im gry bo na YT będą gameplaye?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pudełko wewnętrzne czyli tam gdzie są miejsc na gadżety też będę mógł dostać nowy ?
Bo zmyć tego się nie da a to wina tej uszkodzonej główki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcuuuu!!! Jeśli wierzyć kochanemu gram.pl, to wreszcie wysłana została do mnie ed. kolekcjonerska numer 741 została do mnie wysłana!!! Już nie mogę się doczekać jutrzejszego kuriera! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:43, Radovan napisał:

Czy pierwszy tysiąc EK poza tym, że ma niższy numerek i dostaje się go dzien później,
ma jakieś profity?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, to znaczy wreszcie mogę śledzić drogę przesyłki na stronie UPS-u :)
Zapraszam przy okazjo do mnie na gramsajt na mały konkurs z tym związany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować