Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 21:27, Hawkwood napisał:

Pewnie. I całować po stopach CDP. Jakiż to ogromny i zamaszysty ukłon, jerum, jerum...
4 dni gapię się na pudełko z grą, zapłaciłem prawie 250 zeta i tyle. Nie marudzę zbytnio,
ale nie będę bezkrytycznie podchodził do każdego marketingowego pomysłu CDP, zwłaszcza
jeżeli uważam go za nietrafiony.
P.S. Ideałem byłaby dostawa w przeddzień premiery. Herezja...


Ale przeciez niemozliwe bylo dostarczenie gry dzien przed premierą, ludzie dostają dzis albo jutro - a to juz kwestia losowa, a nie zalezne od gram.pl.
Nie wiem, poprostu nie rozumiem cie kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, co to za ziomek, ten taki z mięcha? Ja dostałem Jaskiera jako 3ci papercraft :)

Edit: Przy okazji - ja chyba jestem w gronie szczęśliwców, bo dostałem EK bez żadnych uchybień, tylko miejsce w którym stała głowa jest lekko przyprószone - sama głowa piękna, bez zadrapań, tak jak i reszta... Nie będę musiał zapychać linii telefonicznych DOK-u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem farciarzem, mam wszystkie elementy, jeden/dwa malusienkie prawie niewidoczne odpryski na głowie geralta
Zaraz zainstaluję grę i zastanawiam sie czy mozna tez zainstalowc DLC czy tez 16 maja dopiero
Ps. Muzyka wgniata w fotel, bede słuchałdo 16 maja a potem w grze caly czas^^

EDIT. A ja dostałem triss^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jest polska natura jak dostaniesz cos wczesniej przed premiera jest zle jestes wyrozniony jest zle mozesz grac dzien wczesniej jest zle dostaniesz gre 1,2,3 bla bla bla dni pozniej tez jest zle lepiej juz zaczac uczuc mrowki tanczyc a slonie latac bo nie dogodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:27, Hawkwood napisał:


P.S. Ideałem byłaby dostawa w przeddzień premiery. Herezja...


Z taką ilością zamówionych EK na pewno by się nie wyrobili na poniedziałek,musieliby być może pracować nad tym w sobotę i w niedzielę a i z wcześniejszego grania byłyby nici,bo gra doszłaby 17-stego lub później a tak odpalimy ją już po północy z niedzieli na poniedziałek.

Jeżeli coś tu jest nietrafione to data premiery która wypada we wtorek - powinna być w piątek 13-tego ( ale data ;) ) lub 20 maja - wtedy można by było dostać grę w dniu premiery lub dzień przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:36, paraGaladh napisał:

Ktoś w ogóle przyglądał się notatkom w Artbooku? Zaciekawiło mnie to, co było napisane
w kwestii III aktu. Ho ho, to będzie dopiero.


JAk Cię zaciekawiło, to zajrzyj do...poradnika. może i nie taki fajny, kolorowy, ale jest w zestawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przejzalem pobieznie zeby spoilerów nie czytać (dokladnie przeczytam po przejsciu gry) to tak jakbym mial teraz poradnik przeczytać, swoją drogą to ciekawe uczucie, że zastanawiam się co to za minus w CDA "zakończenie", a moge zaraz to wiedziec, ale bylbym kretynem jakbym sprawdzil ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam już od paru godzin EK Wiedźmina 2. Złożyłem już sobie figurki Geralta i Jaskra. Nie wydaje się Wam, że coś im się pomyliło? Np. włosy Geralta mają inny nr niż otwory, w które trzeba je wcisnąć :)

EK piękna! Czekam na poniedziałek na 0:01:)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:35, 1096 napisał:

Zaraz zainstaluję grę i zastanawiam sie czy mozna tez zainstalowc DLC czy tez 16 maja
dopiero


Wydaje mi sie, ze DLC bedzie mozna zainstalowac 16 maja, bo do pobrania DLC jest potrzebna rejestracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:35, 1096 napisał:

Zaraz zainstaluję grę i zastanawiam sie czy mozna tez zainstalowc DLC czy tez 16 maja
dopiero


Nie będziesz mógł, gdyż z gramu ściągasz tylko plik z kodami na DLC. A te będą dostępne w czasie premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:38, 1096 napisał:

ja przejzalem pobieznie zeby spoilerów nie czytać (dokladnie przeczytam po przejsciu
gry) to tak jakbym mial teraz poradnik przeczytać, swoją drogą to ciekawe uczucie, że
zastanawiam się co to za minus w CDA "zakończenie", a moge zaraz to wiedziec, ale bylbym
kretynem jakbym sprawdzil ;-)



Spoiler

Zabójcę Króli ( Letho, ten wielki koleś z trailera) można zabić albo nie. Za wszystko odpowiada Nilfgaard, a magiczki dąły się zrobić w wała- Ginie i Foltest, a miał tylko Demawend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę z innej beczki..czy wiadomo czemu nie ma jeszcze dzisiejszego artykułu z tygodnia o wiedżminie na głównej stronie gram.pl? ( •Dzień czwarty: Temeria w obliczu zawieruchy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 21:38, Lone_Wolf napisał:

JAk Cię zaciekawiło, to zajrzyj do...poradnika. może i nie taki fajny, kolorowy, ale
jest w zestawie ;)


No właśnie wolałbym uniknąć większych spoilerów - ogólniki z Artbooku zaspokoiły na razie mój głód fabularny. :)

@1096: Też nie mam zamiaru, choć jest w zasięgu ręki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:45, Nirvash031 napisał:

Gran na pc wkoncu zainstalowana ale jest ale,a dokładniej brak w zainstalowanej wersji
mfc100u.dll xD


W temacie pomocy technicznej kolega Cart napisał że ten plik jest na 2 DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:47, Meketh napisał:

W temacie pomocy technicznej kolega Cart pisze że ten plik jest na 2 DVD.


czyli czeba ko skopiować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu gry i próbie uruchomienia pojawia się komunikat: „Niewystarczające uprawnienia do przeprowadzenia aktywacji. uruchom aplikację jako administrator.”
Troszkę niepokoi mnie ten komunikat... ale może tak ma być do poniedziałku!
Instalowałem oczywiście na swoim koncie admina przy wybraniu opcji instalacji niestandardowej na innym dysku niż C:/ Troszkę się martwię bo niektóre gry mają z tym problem, a ja na partycji systemowej nie mam już miejsca na gry:(
Czy ktoś ma podobny komunikat?

20110512215032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:50, tomson52 napisał:

> W temacie pomocy technicznej kolega Cart pisze że ten plik jest na 2 DVD.

czyli czeba ko skopiować??


Mnie nie pytaj ja jeszcze swojej EK nie mam, ale zapewne tak trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować