Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 22:18, JackXPPL napisał:

Na stronie UPSa jakiś błąd czy faktycznie kurier do mnie zadzwoni i obudzi wszystkich
o 23? :P


W tej chwili cieszę się, że wybrałem dostawę do punktu.

Sferis w Zielonej.W środę wysłane, dzisiaj mieli, bez problemów.

Grać oczywiście i tak bedziemy dopiero 16 o 00:01, ale przynajmniej będę miał więcej czasu na ułożenie figurek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:21, sirufok napisał:

Raczej spodziewałbym się go jutro. Za pierwszym razem nie mogłeś odebrać, tym bardziej,
że było już po 18, więc oczekuj go jutro.


Za pierwszym razem nie mogłem go odebrac bo przyjechał koło 12. Ale zaktualizował status jako 18, dziwne. W każdym razie kiedyś miałem sytuację że tez UPS przywiózł mi przesyłkę przed 22... Więc u nich wszystko możliwe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z błędem na screenie. Instalacja przebiega sprawnie, pierwsza, potem druga płyta, pasek dolatuje do końca (dwa razy, pierwszy raz postęp instalacji plików gry, drugi raz postęp instalacji bibliotek) i nie ma żadnego komunikatu tylko instalator się wyłącza. Po próbie odpalenia wyskakuje w/w błąd. Przeczytałem w tym temacie, że powinno wyświetlić się okienko do wpisania klucza, ale ani na koniec instalacji, ani po próbie uruchomienia nie ma prośby o podanie klucza. Już raz grę odinstalowałem i zainstalowałem ponownie, nie pomogło. Działam na 64 bitowym Windows’ie 7 w wersji Home Premium. Przy próbie uruchomienia PerfomanceTestser w folderze Wiedźmin 2 wyskakuje ten sam błąd.

20110512222304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:21, Lone_Wolf napisał:

Grać oczywiście i tak bedziemy dopiero 16 o 00:01, ale przynajmniej będę miał więcej
czasu na ułożenie figurek ;)

na układanie pasjansa granie z kumplami w kości polerowanie pudełka. A na mysl mi przyszło te odpryski farby farbą modelarską mozna przemalować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

umnie problemem jest jeszcze rozdzielczość 2560x1440... ale spoko nigdy automatom nie ufam zawsze lepiej jest sobie samemu ustawienia dobrać ale niepokoi mnie to okno launchera - szybkie mrugniecie po wpisaniu cyferek obojetnie jakich i koniec. nawet komunikatu o błdzie nie ma albo ze wszystko jest ok i mam czekac do 16-05-2011 00:01
ktos tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś pisał, chyba jakiś konsul, że tak będzie do poniedziałku o 00:01, kiedy to będziesz mógł aktywować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:14, Wojman napisał:

A mozesz zamiescic zdjecie kolekcjonerek W1 i W2 jakby to okreslic... obok siebie, ale
nie tak jak na tym zdjeciu tylko odwrotnie tzn. tymi dluzszymi bokami obok siebie? Mam
nadzieje, ze rozumiesz mniej wiecej o co mi chodzi. :)


Jasne, proszę :)

20110512222556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:24, tomson52 napisał:

na układanie pasjansa granie z kumplami w kości polerowanie pudełka. A na mysl mi przyszło
te odpryski farby farbą modelarską mozna przemalować :D



O nie, nie,nie. Nie. Po prostu nie. CDProjekt zawalił sprawę ( niezależnie od tego kto pakował/malował itd ), CDProjekt wymieni na nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:27, Lone_Wolf napisał:

O nie, nie,nie. Nie. Po prostu nie. CDProjekt zawalił sprawę ( niezależnie od tego kto
pakował/malował itd ), CDProjekt wymieni na nową.

mały pendzelek odpowiedni kolor i małe ryski tak zamalujesz dużych nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:24, danthe napisał:

umnie problemem jest jeszcze rozdzielczość 2560x1440... ale spoko nigdy automatom nie
ufam zawsze lepiej jest sobie samemu ustawienia dobrać ale niepokoi mnie to okno launchera
- szybkie mrugniecie po wpisaniu cyferek obojetnie jakich i koniec. nawet komunikatu
o błdzie nie ma albo ze wszystko jest ok i mam czekac do 16-05-2011 00:01
ktos tez tak ma?



Jak grasz na takiej rozdziałce to może być gorzej. Niemniej nic nie jest pewne w tej chwili, nikt nie robił testów wydajności na wersji finalnej.
To będą najdłuższe 3 dni w moim życiu. Mógłbym w tym czasie zacząć robić prezentację na maturę z polskiego, ale zapomnę wszystko w chwili, w której odpalę Wieśmina :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:25, Harrolfo napisał:

Już ktoś pisał, chyba jakiś konsul, że tak będzie do poniedziałku o 00:01, kiedy to będziesz
mógł aktywować grę.


To, że potrzebny będzie patch do odpalenia gry to wiem już jak tylko taka informacja trafiła do sieci. Pozwolę sobie zacytować danthe’go z postu 2708:
„niepokoi mnie to okno launchera - szybkie mrugniecie po wpisaniu cyferek obojetnie jakich i koniec. nawet komunikatu o błdzie nie ma albo ze wszystko jest ok i mam czekac do 16-05-2011 00:01
ktos tez tak ma?”
Mnie gra nie prosi o klucz tylko wyrzuca mi błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:28, Khasim napisał:

Mógłbym w tym czasie zacząć robić prezentację
na maturę z polskiego, ale zapomnę wszystko w chwili, w której odpalę Wieśmina :>


Wow!
Widzisz, wszyscy mamy date lock do poniedziałku. Ja mam matura-poważna lock do środy, a potem jeszcze sprzęt lock, bliżej nieokreślony, ale przynajmniej kilka dni jeszcze.
Jak suponuję, improwizacja obca Ci nie jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, gra po prostu się wyłącza ale jest to spowodowane tym, że nie jest aktywowana.
REDzi po prostu zapomnieli dopisać komunikat do wyświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:32, Harrolfo napisał:

Wiem, gra po prostu się wyłącza ale jest to spowodowane tym, że nie jest aktywowana.
REDzi po prostu zapomnieli dopisać komunikat do wyświetlenia.


Ale gra się nie wyłącza tylko się psuje. Rozumiem, że u innych wygląda to tak: dwa razy na ikonkę > wyskauje okno > wpisuję klucz > luncher się wyłącza i cisza. U mnie po dwa razy na ikonkę jest błąd, który wkleiłem w poście wyżej. Trzeba kliknąc OK, żeby zniknął, sam się nie wyłącza. Ani razu nie miałem szansy wpisać kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:14, Wojman napisał:

A mozesz zamiescic zdjecie kolekcjonerek W1 i W2 jakby to okreslic... obok siebie, ale
nie tak jak na tym zdjeciu tylko odwrotnie tzn. tymi dluzszymi bokami obok siebie? Mam
nadzieje, ze rozumiesz mniej wiecej o co mi chodzi. :)


O to chodzi? ;>

20110512224238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, Edycje Kolekcjonerskie można aktywować od godziny 00:01 dnia 16 maja. Wszelkie próby przeprowadzenia tego procesu przed tą datą nie powiodą się, nie zostanie również wyświetlony jakiekolwiek komunikat, że gry nie da się aktywować(okno launchera zwyczajnie zniknie). Proszę również nie katować naszej pomocy technicznej przed 16 maja w tej sprawie, bo chłopaki się zamęczą i innej informacji jak ta udzielona powyżej Wam nie przekażą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy ta imitacja popiersia z marmuru wykonana jest z gipsu ? Pytam ponieważ mam kolegę, który zajmuje się malowaniem i potrzebuje wiedzieć na jakim materiale przyjdzie mu malować. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dobrze by było, gdybyś zgłosił problem w dziale pomocy technicznej, a nie w temacie ogólnym i podał tam dokładną specyfikację komputera (raport DxDiag).

Jeśli chodzi o sam komunikat, to najczęściej tego typu błędy pojawiają się w przypadku niezainstalowania lub uszkodzenia instalacji pakietu .NET Framework/Microsoft Visual C++. Instalator Visual C++ znajdziesz na DVD2. Instalację .NET Framework powinieneś móc naprawić z poziomu Panelu Sterowania -> Programy i Funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować