Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 01:36, Wojman napisał:

Zrob zdjecia i wyslij do DOK.


Przepraszam że tak nagle się obudziłem i pytam ale co to DOK? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 03:50, repcak napisał:

Przepraszam że tak nagle się obudziłem i pytam ale co to DOK? ;p


DOK - Dział Obsługi Klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 4 rdzenie a każdy rdzeń ma 2 wątki, co znaczy że może zajmować się wydajnie 2 aplikacjami naraz.

A co do mojej instalacji, to przebiegła bez problemów. Na końcu wyskoczyło coś podobnego jak koledze i ustawiło mi grę na PC_High. Głowa Geralta o dziwo w stanie nienaruszonym. Tylko czekać do północy 16 maja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. zainstalowałem Ek Wiedźmina 2 i woła klucz produktu, wpisałem go i....i nic. Tak ma być czy coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 08:16, Kakax napisał:

Witam. zainstalowałem Ek Wiedźmina 2 i woła klucz produktu, wpisałem go i....i nic. Tak
ma być czy coś jest nie tak?


Ludzie czytajcie FAQ, gra się nie uruchomi, dopiero 16 maja o godzinie 00:01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być, jest to pewna forma DRM-u, która blokuje uruchomienie gry wcześniej niż 16 maja o 00:01 (Edycja Kolekcjonerska) lub we wtorek o 00:01 (pozostałe edycje).

Jako ciekawostka: od 5:03 mam status kolekcjonerki "W doręczeniu", a miasto, w którym była jest o godzinę oddalone ode mnie, ciekawe kiedy otrzymam grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście tylko zdziwiło mnie że po wpisaniu cdkeya nic się nie dzieje, żadnego komunikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 08:26, Harrolfo napisał:

Jako ciekawostka: od 5:03 mam status kolekcjonerki "W doręczeniu", a miasto, w którym była jest o godzinę oddalone ode mnie, ciekawe kiedy otrzymam grę :)

Miałem podobnie, grę dostałem między 18 a 19. Wszystko zależy od tego, jaką trasę obierze sobie kurier

EDIT:
@Kakax: Bo tak to jest zrobione, że nic się nie ma pojawić. Dopiero 16 maja gra się uruchomi, teraz możesz wklepywać do usranej śmierci i nic Ci to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 02:03, mrRoland napisał:

Hm. Jedak CDP RED poległ. Pewna grupa piracka wypuściła patcha umożliwiającego grę.
Może zadziała też z waszą kolekcjonerką?


Nie ma jeszcze działającego cracka, o czy możesz poczytać w na zatoce piratów. Wszystkie screeny z rzekomo scrackowanej gry to fake''i - są to screeny z wersji testowej zawierającej prolog i I akt, mają napis na górze ekranu o tym informujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż żal się robi jak patrze na te bandy złodziejskich śmierdzieli proszących o cracka do Wiedźmina 2.
Na szczęście z tego co wyczytałem nie udało im się gry odpalić bo prócz tego patcha day0 brakuje jeszcze jakiś plików. I dobrze. Mam nadzieję, że zabezpieczenie wytrzyma do 17.

P.S. Moja kolekcjonerka doszła nienaruszona na szczęście. Zamierzam z siostrą popykać dziś w kości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 09:44, Andrew_15 napisał:

Witam

Czy do was dzwonił kurier zanim dostarczył Wieśka ? Bo nie wiem czy mogę spokojnie z
telefonem wyjść z domu.


UPS zawsze dzwoni. Obudził mnie wczoraj o wpół do ósmej, czy będzie ktoś rano w domu , ale że w szczytnej sprawie - grę przyniósł - więc wybaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 09:47, SaltyDog napisał:

UPS zawsze dzwoni. Obudził mnie wczoraj o wpół do ósmej, czy będzie ktoś rano w domu
, ale że w szczytnej sprawie - grę przyniósł - więc wybaczyłem :)


To widać musisz trafiać na normalnych kurierów, do mnie odkąd UPS rozwozi przesyłki dla gram.pl żaden jeszcze nie zadzwonił, i dzisiaj też się nie spodziewam telefonu od kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo nareszcie przyszedł o 15.30 odpakowanie alebo sie do nedzy zwolnie z szkoły :D ale kurier cham dzwonił o 5 o której paczke przywieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mam kolekcjonerkę!
U mnie na szczęście głowa jest w porządku (poza czarnymi smugami od opakowania), zaraz zrobię fotki i wstawię do odpowiedniego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 09:58, Andrew_15 napisał:

Ok, dzięki za informację. W takim razie dla bezpieczeństwa zostanę w domu :-)


Czemu, podałeś numer stacjonarny, czy komórka się ładuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 08:19, Isildur napisał:

Ludzie czytajcie FAQ, gra się nie uruchomi, dopiero 16 maja o godzinie 00:01

Mogłoby wyświetlać jakiś komunikat. Ja w kodzie mam coś co może być O lub 0. Liczyłem, że mi chociaż ten kod zweryfikuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować