Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Widzę że CDP nie wyciągnęło żadnych wniosków z poprzedniej wpadki z częścią pierwszą EK. Znowu ten sam tandetny plastik wewnątrz pudełka i znowu połamany :(. Nie wytrzymał ciężaru głowy i pękł. Na szczęście sama głowa ma jedynie mały odprysk na uchu.

Ale żeby nie było że tylko narzekam :).
Podoba mi się bardzo system rozsyłania przesyłek. Masz kilka dni na odebranie paczki. Nie na ostatnią chwilę i możesz spokojnie oczekiwać premiery podziwiając EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Edycja Kolekcjonerska nr 45 wzięta. Ja żadnych problemów ze środkiem nie mam, tylko głowa trochę jest odbarwiona, ale ogólnie to jest świetnie.

A co do figurek, to mam Jaskra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 14:16, Harrolfo napisał:

Ja miałem, a przesyłkę dostałem chyba około 10, czy 11.
To "przed końcem dnia" oznacza tyle, że dzisiaj dostaniesz.

Też tak mam, ale jeszcze nikogo nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 14:16, Harrolfo napisał:

Ja miałem, a przesyłkę dostałem chyba około 10, czy 11.
To "przed końcem dnia" oznacza tyle, że dzisiaj dostaniesz.

Też tak mam, ale jeszcze nikogo nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 14:58, Mychaa napisał:

Na szczęście sama głowa ma jedynie mały odprysk na uchu.

Pisz do DOKu. Miała być w stanie idealnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up Mam to samo, plastik popękał od ciężaru głowy :( ale ogólnie to wszystko jest ładnie nie licząc małego odprysku na głownie i to że jest upaćkana tą czarną wyściółką. Gra zainstalowana teraz tylko czekać do 16 :D.
Ja ledwo z banku z kasą na EK wyszedłem i sms doszedł że przesyłka do odbioru w punkcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Ek o nr 27 dotarło, wszystko jest i nawet głowa wydaje sie być w stanie idealnym. Szkoda tylko że nie moge pograć w grę, a stoi na półce, bo ktoś wymyślił idiotyczny sposób na walkę z piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:07, DarthStan napisał:

Dobra, Ek o nr 27 dotarło, wszystko jest i nawet głowa wydaje sie być w stanie idealnym.
Szkoda tylko że nie moge pograć w grę, a gra stoi na półce, bo ktoś wymyślił idiotyczny
sposób na walkę z piractwem.


Idiotyczny sposób na walkę z piractwem na razie skutkuje. Patch premierowy z 50mb brakujących danych jakimś cudem wyciekł, a gry i tak nikt jeszcze nie scrackował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:06, Morfieusz napisał:

Szkoda, że nie było newsa na gramie na ten temat i nie ma tego w przypiętym poście. Trudno, mail poszedł na adres doku. Może go przekierują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:09, Khasim napisał:

Idiotyczny sposób na walkę z piractwem na razie skutkuje. Patch premierowy z 50mb brakujących
danych jakimś cudem wyciekł, a gry i tak nikt jeszcze nie scrackował.


Ale to klient na tym cierpi, czyli ja. A Redzi niech wiedzą że przy następnej ich grze, mogą sobie wybić z głowy że kupię EK i że zamówię preordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam napisane że zostało doręczone EK miejsce pozostawienia biuro o o godzinie 14.05.Podpisano jakiś Nowak.A nic nie dostałem ;/ Możliwe że się pomylili w dostarczeniu ? Adres mam dobrze wpisany.Jest jakiś kontakt z UPS ? Mieszkam w Toruniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu moja EK przyszła, oczywiście głowa jest pobcierana i ma mały odprysk, niezbyt to rażące, ale itak idzie do reklamacji, teraz pozostaje jedynie zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
jestem posiadaczem Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźka, jednak przez to że przebywam w Irlandii prawdopodobnie nie będę mógł się nacieszyć grą która sobie leży w domu w Polsce.
Czy jest możliwość pobrania gdzieś plików gry, abym miał szansą zagrać sobie już 16 maja? W końcu grę z kluczem mam więc nie powinno być problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:15, Sztywny_pl napisał:

Witam,
jestem posiadaczem Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźka, jednak przez to że przebywam w Irlandii
prawdopodobnie nie będę mógł się nacieszyć grą która sobie leży w domu w Polsce.
Czy jest możliwość pobrania gdzieś plików gry, abym miał szansą zagrać sobie już 16 maja?
W końcu grę z kluczem mam więc nie powinno być problemu...

Na pirate bay jest jak chcesz to moge dzieś obrazy płyt upnąć na chomika
Nice odpakowalem zara moje uwagi dam tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:17, tomson52 napisał:

>

Tylko jeżeli jest to legalne...tylko wersja która ponoć wyciekła, jest, również ponoć, angielsko-rosyjska ;). Odezwij się do mnie na gg :)
A jeżeli tak nie można, to wciąż proszę o informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. "Zainstalowałem" swoją grę. Jak klikam na ikonkę "uruchom Wiedźmin 2", wyskakuje mi okienko na podanie klucza aktywacyjnego, ale nic nie można do niego wpisać. Też tak macie?
PS
jakby co, to wiem, że to może być blokada nałożona przez brak 50mb patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu ostrzegam, ze za linki do crackow, obrazow plyt itd. beda bezlitosnie wlepiane BANy, wiec niech lepiej Was nie korci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować