Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 15:22, Wojman napisał:

Od razu ostrzegam, ze za linki do crackow, obrazow plyt itd. beda bezlitosnie wlepiane
BANy, wiec niech lepiej Was nie korci.

Jak wspomniałem szukam legalnej drogi, więc jeśli CDP nie udostępnia plików dla posiadaczy gry to już jakoś zaczekam aż przyjadę do Polski. Chyba że jednak udostępnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak, jak już informowaliśmy, do dnia premiery po wpisaniu klucza będzie działo się "nic".
W dniu premiery w tym momencie zacznie pobieranie się paczki aktywacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:06, Morfieusz napisał:



Wysłałem bardzo cieplutkiego maila w związku z pękniętym pudełkiem na ten adres :). Może jak będę miły to wymienią na całe?
Głowa ma malutkie odpryski ale jakoś mi to nie przeszkadza, nawet lepiej wygląda... tak staro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kurier przyczłapał z moim pudełkiem. Gra już na dysku czeka na godzinę 0, a monitora pilnuje zgnilec. Nie mam pojęcia kto wpadł na pomysł dodania papercraftów, ale dla mnie człowiek jest geniuszem. Już dawno nie miałem takiej radochy z gadżetów dodanych do jakiejkolwiek gry, wszystko inne poleciało na bok i pokornie czeka na swoją kolej bo ja się w składanie papierowych figurek bawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, wiec moja EK Wiedzmina 2 juz rozpakowana, wiec opowiem w punktach:

1. Pudelka z EK obu Wiedzminow swietnie wygladaja na polce. :)
2. Nie mialem zadnych problemow z instalacja
3. Z glowa tez wszystko w porzadku. :)
4. Muzyka wlasnie sie przekopiowuje do iTunes, a nastepnie na iPhone
5. Trzeba przyznac, ze faktycznie poszczegolne elementy sa wykonane z dobrych materialow
6. Jako losowa postac w papierowych figurkach mam Jaskra (na razie nie skladam, zajme sie tym pozniej)
007. Czekam niecierpliwie do 16 maja do godziny 00:01. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki czy w grze będzie możliwośc ręcznego ustawienia jakości grafiki?
Ponieważ na pudełku jest napisane że silnik REDengine sam dostosowuje jakosc grafiki dostosowaną do komputera a Performence Tester pokazuje mi PC_LOW :D
A sprzęt do low nie należy, rzekł bym że jest dużo ponad wymagania zalecane.
Procek-Xeon E3110 (serwerowa wersja E8400) 3 ghz@4.1 ghz.
Ram-A-Daty 1066 mhz 2x2 GB
Grafa- radeon Hd 6970 2 Gb
Więc...o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc moja kolekcjonerka też doszła. :) Nie obyło się bez... uszkodzeń. Jak widać na poniższych zdjęciach - poza samą głową Geralta która zostawiła część farby we wnętrzu kartonu zamiast na sobie i sami to oceńcie - jak wg was to wygląda? Też macie taki uszkodzony dół, postawę z tym napisem? Oprócz tego uszkodzony jest lekko artbook - taka mała dziurka na tylnej okładce, niby małe to a drażni i psuje efekt...

20110513153817

20110513153831

20110513153843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:37, xkarionx napisał:

mam pytanko czy kurierzy beda rozwozic paczki także jutro?


Zdaje sie, ze niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz w praniu. Ale muszę przyznać że używając takiej grafy to takich pamięci i procka zbytnio jej nie wykorzystujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:34, Wojman napisał:

1. Pudelka z EK obu Wiedzminow swietnie wygladaja na polce. :)

GAAH też tak chce ;( Swoją drogą dobrze, że wszystko w porządku chociaż u ciebie. Jak czytam o problemach to mnie strach bierze, a nadal smsa nie ma Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany napiszę, że nie mogę dziadostwa zainstalować, bo w 11 kresce na instalacji wyskakuje błędzior i po paru minutach instalator się wyłącza. Bravo CDprojekt, muszę to teraz wrzucać na HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 13.05.2011 o 15:07, DarthStan napisał:

Szkoda tylko że nie moge pograć w grę, a stoi na półce, bo ktoś wymyślił idiotyczny sposób
na walkę z piractwem.


Wytłumacz mi proszę jaka to była by różnica gdyby zabezpieczenia tego nie było? Stworzone zostało po to aby nikt nie pograł przed premierą, nie ważne czy pirat czy właściciel oryginała. Byłbyś szczęśliwy gdyby paczki porozsyłano 16go ale bez zabezpieczenia? Ja wolę mieć grę parę dni wcześniej i czekać na patch aktywujący.

Wulkanizator
O jaaaaa, ale uszkodzona ta twoja głowa... tragedia. Naprawdę bez przesady, na zdjęciu widać dwie malutkie plamki bo zejściu farby z tyłu głowy... A ten już leci z reklamacją, nie wiem jakiej ty się spodziewałeś jakości.
Jeszcze bardziej idiotyczne jest to narzekanie twoje i innych na "ufajdane głową pudełko". Na litość Boską, co to przeszkadza, że futerał zamknięty w pudełku jest nieco przybrudzony. Ile razy go będziesz oglądał w życiu? Strzelam że kilka i to przez parę sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manix-proszę Cię...nie bądź kolejną ofiarą marketingu...
Najlepiej skoczyć kupić z tuzin Core I7 jakich nie wykorzystasz tak na prawdę.
Niedawno porównywałem wydajnośc mojego sprzetu ze sprzętem kumpla jaki m Quada q9550 kręconego na 3.4 ghz i Hd 6970 i te bajki o wielkim dławieniu grafy przez procka to po prostu bajki.
Trochę się tym tematem interesowałem dlatego zostałem na swoim procku jaki notabene szczególnie przy taktownaiu 4.1 ghz nadal "daje radę" możliwe że niebawem go wymienię na Quada ale na pewno nie na marketingowy "cud" Core I7 (proce dobre ale ja jako gracz tego nie wykorzystam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do mnie EK dziś dotarło (przy okazji pozdrawiam gramowicza DarthStan, który dorwał numerek EK z którego zrezygnowałem ;-)). Stan kolekcjonerki – głowa ma jeden odprysk z tyłu (nic wielkiego), gra się nie instaluje ani nie kopiuje na HDD ( błąd CRC) i teraz wisienka na torcie – box/etui/wsuwka na płyty jest źle wydrukowana, poskładana i wytłoczona … Poleci mail do CDP z żądaniem wysłania nowej. Więcej na fotkach poniżej.

20110513155324

20110513155339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:52, tomson52 napisał:

Pudełko tez mozna ???


Jesli uwazasz, ze z pudelkiem od EK jest cos nie tak to nikt nie broni napisania reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować