Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 16:23, Kraju napisał:

CrazyGambler
Z gwiazdką? edit./ też mam jednego jokera i dwie z gwiazdką, ale na wszystkich trzech
jest Jaskier, więc tak jakby były trzy Jokery.


Bo te z gwiazdką to własnie są Jokery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem swoją talię i wyszło mi że mam 55 sztuk kart (liczyłem dwa razy dla pewności), a w sklepie gram.pl jest napisane: "Talia kart - karty do gry (standardowa talia 54 szt.) z motywami gry." Zatem mam jedną gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze swoją paczką,zaraz będę otwierał i sprawdzał czy wszystko jest ok
na razie w oczy rzucił mi się napis na poradniku - na czerwonym tle: " oficjalny poradnik po grze " ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by to kogoś interesowało, na moim gramsajcie opublikowałem właśnie recenzję całej EK. Opisałem i oceniłem wszystkie elementy oddzielnie, a także całą Edycję. Ci, którzy jeszcze nie mają EK (nie odebrali/nie dostali/nie zamówili) - mogą w niej znaleźć coś dla siebie. A ci, co mają...też zapraszam, komentarze i wymiana poglądów mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już ktoś zagra, niech napisze jak Wiedźmin zachowuje się na Viście i siódemce, bo jedynka się psuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, a wlasciwie prosbe
mam taki sprzet: procek quad 2.4 intela, 4gb ramu i karte graficzna nvidie 8600 256..
i tu jest moje pytanie, pojdzie mi wiesiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:34, lis_23 napisał:

napis na poradniku - na czerwonym tle: " oficjalny poradnik po grze " ... ;)


Napis rzeczywiście jest duży i czerwony ale tam nie ma nic o poradniku. Prawdziwe hasło brzmi: "Oficjalny przewodnik po grze". A więc teraz się wszystko zgadza. ;)

heyboy
Ja tam się nie znam. xD Dlatego sugerowałem się opisem EK ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:37, Orion napisał:

Jeśli już ktoś zagra, niech napisze jak Wiedźmin zachowuje się na Viście i siódemce,
bo jedynka się psuła.


Mnie jedynka chodzi sprawnie za wyjątkiem dodatkowych hstorii, które z jakiegoś powodu potraciły tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:21, GosuPl napisał:

No zaraz mnie szlag trafi, znajomy do mnie napisał "heheh Ty kupiłeś Ek i grac nie możesz
a już cracki są i zaras zassam będe smalił..."
K jego mać...gdzie tu uczciwość że piraci mają za DARmo i to szybciej to na co my czekamy
i płacimy :/

No to możesz mu napisać, że sobie nie pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja muszę czekać do poniedziałku bo kasę na EK będę miał dopiero wtedy, ale się pocieszam tym, że paczka jeszcze nie doszła do punktu odbioru bo inaczej by mnie szlak trafiał, ale jak tak czytam o problemach innych to mnie pewnie trafi w poniedziałek o ile dojdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na www.thewitcher.com dzieją się dziwne rzeczy
po włączeniu strony wyswietla mi się przekierowywanie na www.wp.pl
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapomniałem się pochwalić numerem EK. Mam 535 i jest bardzo szczęśliwy bo wszystkie elementy są w naprawdę dobrym stanie, począwszy od popiersia Geralta (nie licząc małego uszczerbku na nosie), aż po instalacje gry, która przebiegła bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw taka drobna notka do EK - plusy dla CDP za pojemne pudęłko, jak położyłem sobie na artbook oficjalny poradnik [który nabyłem rozszerzając zamówienie na EK] to wszystko się elegancko zamyka, więc można pakiet trzymać w komplecie =)

swoją droga zapomniałem wczoraj napisać - poradnik tez piękna robota, twarda oprawa, porządny papier [tak jak i artbook z resztą] widać, że to elegancka robota.
Niestety zawartości nie ocenię póki raz sam gry nie skończę [bo ten 1szy raz musi być po mojemu, co zepsuję czy czego nie znajdę trudno moja wina, ale we wszystkie gry tak zwykłem grac, 1sze podejście bez żadnych "wspomagaczy"] więc wstrzymałem się z czytaniem owego co by sobie nic z fabuły nie zaspoilerować =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,najpaskudniejszy odprysk mam na podbródku Geralta w dość widocznym miejscu - odprysków jest jeszcze parę w innych miejscach + jakaż czarna maź,farba w kilku miejscach,której nie da się zetrzeć
reszta w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować