Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

No muszę powiedzieć, że stan EK idealny:) Obawiałem się trochę o głowę Geralta ale jest w porządku. Bardzo podoba mi się artbook i karty. Teraz tylko czekać do poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:18, bobobo napisał:

Taa,a chciałbym jeszcze zobaczyć forum.

Było powiedziane, że forum wraca dopiero w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:18, bobobo napisał:

Taa,a chciałbym jeszcze zobaczyć forum.

Trzeba je przenieść, będzie najpóźniej do niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:27, tomson52 napisał:

Mozecie mi powiedziec czy jak wybiore w grze alchemie to moge inne umiejtnosci uczyć??

Możesz, nie ma ściśle określonej ścieżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:27, tomson52 napisał:

Mozecie mi powiedziec czy jak wybiore w grze alchemie to moge inne umiejtnosci uczyć??

Tego jeszcze nikt nie wie, ale raczej będzie swoboda w wyborach umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:28, gitarka napisał:

> Mozecie mi powiedziec czy jak wybiore w grze alchemie to moge inne umiejtnosci uczyć??

Tego jeszcze nikt nie wie, ale raczej będzie swoboda w wyborach umiejętności.

Jak to nikt nie wie? To już od dawna wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na której stronie będzie trzeba później zarejestrować grę i pobrać te DLC? - bo jest ich parę:
http://pl.thewitcher.com/the-witcher/2/
http://www.witchersite.pl/
byłem kiedyś zarejestrowany na polskiej stronie wiedźmina ( jeszcze pierwszego 0 ale to było dawno i nie pamiętam loginu i hasła - jeśli to tam to będę musiał zakładać nowe konto?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niech te wirusy piratom jakieś ważne pliki naruszą :)
Marne szanse żeby wyczarowali plik 50 mb żeby mogli odpalić grę wcześniej. I bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się przestraszyłem problemami z płytami, więc czym prędzej sprawdziłem swoje, ale na szczęście gra się bezproblemowo zainstalowała. Im dłużej patrze na kolekcjonerkę tym coraz bardziej jestem zadowolony. Bo pierwsze otwarcie zdecydowanie nie należało do udanych. W zasadzie byłem rozczarowany, przede wszystkim tą nieszczęsną głową. A w zasadzie tylko tą głową bo z całą resztą wszystko jest ok. Brakuje mi jedynie jakiegoś takiego "gadżetu użytkowego" tzn. czegoś co ma więcej funkcji niż stanie na półce. Mam na myśli np. jakiś kubek, ew. brelok.

Ale nie ma co narzekać bo wydanie jest bardzo bogate i daję głowę, (popiersie?) że wszystkie niesmaki i problemy pójdą w niepamięć po odpaleniu samej gry. Bo w zasadzie w natłoku tych wszystkich bajerów, można zapomnieć, że to ona jest najważniejsza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem składać Drauga i muszę powiedzieć, że to wszystko jest takie porąbane jak stado kombinerek. Prawie nic do siebie nie pasuje, ewentualnie nie ma pary, na wielu elementach nie ma numerków. Ktoś w ogóle złożył tę figurkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że składanie tych figurek do czarna magia. Może ktoś kto ma już EK i jeszcze ich nie złożył, a ma trochę czasu to zrobi jakiś poradnik ze zdjęciami :P, przypnie się pod główny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisie, na tej pierwszej rejestracja. Ta druga to fanowska strona. DLC przedpremierowe to jest do pobrania w szczegółach zamówienia (z tym, że kasa musi do nich dotrzeć, jak to był odbiór osobisty, albo od razu można, jak to było opłacone z góry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:34, Damianuss1 napisał:

Widzę, że składanie tych figurek do czarna magia. Może ktoś kto ma już EK i jeszcze ich
nie złożył, a ma trochę czasu to zrobi jakiś poradnik ze zdjęciami :P, przypnie się pod
główny post.


Ja w sumie się za to jeszcze nie zabierałem i prawdę mówiąc chyba nie zamierzam, znając siebie to zaraz coś popsuje ;)
Poza tym jestem zajęty oglądaniem materiałów filmowych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:34, Damianuss1 napisał:

Widzę, że składanie tych figurek do czarna magia. Może ktoś kto ma już EK i jeszcze ich
nie złożył, a ma trochę czasu to zrobi jakiś poradnik ze zdjęciami :P, przypnie się pod
główny post.


Musisz zaginać i te czarne elementy wkładać w te otwory. Masz wszystko ponumerowane, np 4 wkładasz do 4, itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować