Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Teraz dopiero przeczytałem, że we wtorek udostępnią 1 z 4 darmowych dlc, SUPER
Ps. Dla tych którzy nie orienyują się w temacie DLC, jakie są i które gdzie można dostać napisałem tekst. za długi zeby wstawić tu, dałem go na mojego gramsajta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Leo Bonhart. Poległ podczas szturmu drużyny Wiedźmińskiej na kryjówkę Vilgefortza. Zabiła go Ciri. Rybie oczy, chudy, współpracował ze Skellenem. Z tego co pamiętam Szczury zarżnął a potem odpiłował im głowy piłami. Lubił muzykę ;)


Myślałem, że to spoiler dotyczący jakiegoś Źródła w W2. Przepraszam. Pisałem z pamięci co wiem o
Spoiler

Bonharcie

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 00:17, Khasim napisał:

Ten ostatni launch trailer pewnie będzie na GameSpocie. IGN, GameTrailers i GameSpot
to chyba największe Zachodnie serwisy internetowe o grach, nie mylę się?


Nie mylisz się, to jedne z tych najbardziej popularnych, choć jeszcze kilka jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 00:13, RamiroPL napisał:

Widzę, ze sage znasz, lecz nie kojarzysz czlowieka ktory

Spoiler

zabil czterech wiedzminow
(rzekomo, lecz jednego na pewno), wymordowal z wielka okrutnoscia bande Szczurow, przetrzymywal
i torturowal Ciri?

Proponuje w takim razie ponowne przeczytanie :)


Zdawało mi się,

Spoiler

że Ciri się z nim rozprawiła, ale przyznam pewien nie jestem dawno czytałem sagę, a ostatnio jak rereaduję doszedłem dopiero do 3. tomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie 164 w poście 3279 masz te wszystkie trailery, choć tam jeden z nich (chyba 3), nie jest z tego pakietu trailerów co go RED-zi w komunikacie zapowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 00:27, RamiroPL napisał:

Owszem. Ale on też jej swoje zrobił.

Tak tak, to wszystko pamiętam, chodzi mi tylko o to, że to w takim razie nie on może być w tym trailerze? Wybaczcie, nie doczytałem dokładnie o co wam w tej rozmowie chodziło. Strasznie szybko w ostatnich dniach tutaj pojawiają się posty i nim zdąrzę przeczytać to już jest mnóstwo wiadomości.

Bardzo fajnie wykonany jest Hope Trailer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie z nudów konfigurator od ustawień wieska, trochę boli brak polskiego readme do opisu ustawień, ale z angielskim da sie żyć, ot tylko kilka polskich nazw było nieco "zwodniczych" =)
Ale za konfigurator, przynajmniej na oko nalezą sie pochwały, ilość opcji powala, jest czym mieszać w razie gdyby gra powodowała na starszych pc [jak mój 3.5 letni złomik] jakieś problemy na najwyższych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wlaczyles konfigurator. Ja klikam w ikonke i mi karze wpisać keys który nie dzIsla bo nie na 16 jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lagi masz w grach multiplayerowych/MMO gdzie wykorzystuje się do grania internet. Co najwyżej możesz mieć ścięcia, spadki FPSów, zwiechy, nazwij to jak chcesz oby nie lagi i warpy bo to jednak dużo bardziej pasuje do gier multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcji multum, ja mam PC_low więc wszystko wyłączone i na minimum, ale fanem niebiańskiej grafiki nie jestem więc lata mi to koło... tak czy siak mam nadzieje, że nie będzie ścinać i zagram sobie komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa ok tester pokazał mi ze na moim lapku acer aspire 7552G pójdzie na medium, może dam radę wiecej wyciągnąć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 01:14, 1096 napisał:

Aaa ok tester pokazał mi ze na moim lapku acer aspire 7552G pójdzie na medium, może dam
radę wiecej wyciągnąć... ;)


Te testery nigdy nie ukazują jak dana konfiguracja sprzętowa wyciśnie z danej gry. Po prostu jeżeli dany komputer spełnia wymagania rekomendowane dla gry znaczy że taki tester pokaże mu że zagra na średnich, jeżeli spełnia minimalne podane przez twórców da grafikę na low. Chociaż rzeczywiście komp pociągnie grę spokojnie na medium. Ogólnie nie ma co się tym sugerować tylko samemu pobawić się ustawieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\Wiedźmin 2\bin\Configurator

Zaznaczyć ptaszkiem "Opcje Zaawansowane" i można sobie obczaić przed premiera narzędzie konfiguracyjne grafiki =)
Do wyboru do koloru, opcji od pyty, zaczynając na rozmiarach tekstur po konkretne opcje jak np ilość świateł czy okluzja otoczenia kończąc =) [opis opcji po angielsku w pliku readme]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rekomendowane [oprócz procka w teori, bo W2 ma wpisanego quada a ja mam E8400] i pokazał mi low =)
Kumpel przebija rekomendowane i też pokazał mu low [ma procka i5 i gtxa 460 xD]
Na lapku mojego brata który minimum nie spełnia pokazało medium.

Jednym słowem - albo te testery to komedia, albo maja wpisane do odczytu komponentów konkretne marki i modele podzespołów, jak w nie nie trafiasz dyskwalifikują cie w teście.

Nie sugerował bym się ta aplikacja ani trochę [a i samych opcji grafiki dali od wała, będzie czym mieszać w razie problemów]

Docelowo u siebie zarzuciłem schemat wysokie + rozdziałka 1280/720 i czekam do poniedziałku =) [konkretnie do niedzieli 00.01]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 01:28, Pietro87 napisał:

Docelowo u siebie zarzuciłem schemat wysokie + rozdziałka 1280/720 i czekam do poniedziałku
=) [konkretnie do niedzieli 00.01]

To nie jest niedziela, to już poniedziałek ;P

Mam nadzieję, że serwer wytrzyma ten natłok aktywacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować