Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2011 o 21:30, Kraju napisał:

Według mnie powinny być dwa, po jednym na EK, a nie jeden do zamówienia. Pisz do pomocy
sklepu gram.pl w celu wyjaśnienia, że masz tylko jeden zestaw kluczy a powinny Ci przysługiwać
dwa.


ok dzięki za odpowiedź napiszę do nich, zobaczymy co odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dodali taką opcje do gry. Będzie mogła służyć za benchmark dla high-endowych PC jeżeli naprawdę tak będzie "żreć" zasoby komputera. Swoją drogą ilość opcji w konfiguratorze jest naprawdę zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 21:48, Dembs napisał:

ciach

Pewnie babol, poza tym nie przejmowałbym się zbytnio, bo gra maksymalnie i tak wymaga 4GB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 21:40, Khasim napisał:

Co do Ubersamplingu. Kolejny wyciąg z readme :)


Dzięki Ci stary, powiem szczerze, że nie poczytałem w ogóle readme. Zazwyczaj nie ma tam nic ciekawego. No najlepszego na świecie procka i karty nie posiadam więc raczej sobie odpuszczę tę opcję ;) W sumie jakoś mi na AA przy rozdziałce FullHD nie zależy. Grunt, żeby to płynnie śmigało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy was te dobija case na dwie płyty DVD z grą?

Tak cholernie ciężko wchodzi na ten grzybek ta płyta która jest głębiej... jej... ciągle się boję, że coś mi się z nią stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem na wyjmowanie dobry sposób, a jak wkładam to się jakoś specjalnie nie boję bo wiem że to się musi wyrobić i będzie wszystko ok. Po za tym po co wyjmować płyty, skoro gra już zainstalowana, a działa bez płyty. Gorzej z płytą dodatkową lub ścieżką ćwiekową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 22:06, Kraju napisał:

Ja znalazłem na wyjmowanie dobry sposób, a jak wkładam to się jakoś specjalnie nie boję
bo wiem że to się musi wyrobić i będzie wszystko ok. Po za tym po co wyjmować płyty,
skoro gra już zainstalowana, a działa bez płyty. Gorzej z płytą dodatkową lub ścieżką
ćwiekową.

Na wyjmowanie i ja mam :D wciskam grzybka :D i lekko wchodzi :)

Niby wiem, że tylko raz płyta potrzebna, ale tak jakoś się martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adres e-mail został podany trochę przed końcem dnia. Póki co mamy sobotę, godzinę 22 - odpowiedzi należy oczekiwać raczej w standardowych godzinach pracy (czyt. od poniedziałku) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 22:12, Solostran napisał:

Adres e-mail został podany trochę przed końcem dnia. Póki co mamy sobotę, godzinę 22
- odpowiedzi należy oczekiwać raczej w standardowych godzinach pracy (czyt. od poniedziałku)
;)


Adres został podany już wczoraj po południu. Skopiowane z cdprojekt.pl

"Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – wyjaśnienia odnośnie Edycji Kolekcjonerskiej.
piątek, 13 maja 2011, 14:50, autor: CD Projekt"

Pytam się z ciekawości, wiem, że o tej godzinie nikt nie odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby ktokolwiek jutro pracował w CDP, a od dwóch dni mają zapewne taki nawał maili że sami nie wiedzą na który odpisać. Zapewne do Twojego się jeszcze nie dogrzebali, ale że już niedługo poniedziałek, to powinni znaleźć czas na odpisanie na większość maili. Zatem proponuję uzbroić się w cierpliwość, bo możesz poczekać trochę na odpowiedź. Jednakowoż nie polecam wysyłania kolejnych maili, w celu przyśpieszenia rozwiązania Twojego problemu przez CDP. Im więcej dostają maili, tym wolniej odpisują na te właściwe, dlatego nie ma sensu zawalać ich niepotrzebnym spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 22:29, Pryka napisał:

Wam też, dość wolno instalował się Wiesiek z tych dwóch DVD?


+/- jakieś 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie wiem, bo na czas instalacji odszedłem od lapka i napawałem się elementami EK, ale chyba coś około 15 minut u mnie trwała instalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować