Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2011 o 14:27, JackXPPL napisał:


Chyba w przerwach... Przed xFactor jest Uwaga a bezpośrednio po niej xFactor na żywo.
Więc pewnie dadzą w przerwach. Pierwszy raz będę tak czekać na reklamy. :)


Też z ciekawości zerknę - ciekawe, co przygotowali. Coś z "punchy" sentencjami, czy może raczej jakąś skompresowaną wersję najnowszych trailerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:34, Numenpl napisał:

Dobra a jaki obecnie by rozwiać wątpliwości.


Ja wątpliwości nie mam żadnych wiadomo, że Ci co nie użytkują takiego kompa będą mówić, że nie pójdzie albo nie wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2011 o 14:31, Chlorofil napisał:

Żebyś się chłopie nie zdziwił, momentami małe spowolnienia a tak to cacy chodził. Swoją
drogą co ma req checka ?


Wiele gier ma wpisany w launcher requirement-check, jeśli wykryją podzespół poniżej minimalnych wymagań nie wystartują [wydaje mi się, że C2 też ma bo na laptopie brata który już ma 2.5 roku nie ruszył]

Nie chce się wdawać w głębszą dyskusję, bo imho lubisz pociskać różne bajki co ci na jakim sprzęcie chodziło, za stary jestem na takie dziecinne rozmowy.
Dosyć powiedzieć, że pewnie ten C2 na tym 1rdzeniowym procku chodzi na ustawieniach max i w rozdzielczości HD zgadza się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:14, paraGaladh napisał:

Myślę, że udało im się to w satysfakcjonującej mierze. Choć jednak granie bez znajomości
książek to dość odmienne doświadczenie, dlatego od kilku ładnych lat polecam wszystkim
lekturę Sagi.


Hihi, jak tez kilka osób zaraziłam "miłością" do siedmioksiegu , z 3 razem ze mną sie gneły po pierwszą odsłone gry , a i teraz nie jest inaczej. Mam nadzije iż wyłapię smaczki i będę sie cieszyła iż twórcy gry umieja puścić oczko , czy ponaśmieać się npo z naszych wad, dawnego ustroju ect.
Pamietam do dzis jak mnie wmurowalo , jak grając ze sluchawkami na uszach usłyszałam jak mieszkaniec ( bodajże) Wyzimy lizie przez miasto i gwiżdze Marsz Imperium, albo na plakacie na mieście wiszą karykatury twórców gry. Chyba poza walką , ktora stawia przed nami nowe wyzwania ( juz nie ma być tak łatwo), ineteligentną fabułą liczę też na takie elementy jak podałam wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:39, Pietro87 napisał:

Wiele gier ma wpisany w launcher requirement-check, jeśli wykryją podzespół poniżej minimalnych
wymagań nie wystartują [wydaje mi się, że C2 też ma bo na laptopie brata który już ma
2.5 roku nie ruszył]

Nie chce się wdawać w głębszą dyskusję, bo imho lubisz pociskać różne bajki co ci na
jakim sprzęcie chodziło, za stary jestem na takie dziecinne rozmowy.
Dosyć powiedzieć, że pewnie ten C2 na tym 1rdzeniowym procku chodzi na ustawieniach max
i w rozdzielczości HD zgadza się ?


Powiem krótko nie zachowuj się jakbyś wszystkie rozumy zjadł. Z tego co pamiętam to req checki mają tylko gry od Ubi ale i tak pozwalają wystartować grze.

Crysis 2 chodzi u mnie jak tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=xH6bx1blxYI

Nie dziwota w końcu ten sam procek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2011 o 14:40, Lioness73 napisał:

Mam nadzije iż wyłapię smaczki
i będę sie cieszyła iż twórcy gry umieja puścić oczko , czy ponaśmieać się npo z naszych wad


Możemy być o to spokojni, zapewne już w samym Flotsam będzie multum takich smaczków. Najbardziej jestem ciekawy, jakie dysputy tym razem zaproponuje nam Zoltan, pielęgnujący krasnoludzkie tradycje w rodzaju urządzania burd karczemnych. :P W dubbingu obiło mi się o uszy coś o "zaściankowości hipokryzji i rozpuście", więc mam pewne oczekiwania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:26, karolekx23x napisał:

Ja nie lubię czytać książek, a tak w ogóle ciężko znaleźć czas na to.

To jak Ty chesz przeżyc życie?
Nie czytając trudno szkoły i studia skończyc, juz nie mowię iż to przyjemność w czystej postaci, nic , żaden film ( no może prawie żaden) Ci nie zastapi ksiażki. Ciekawe czy z lenistwa sięgasz po audiobooki, czy też nie.
Rozumiem iż nie kupujesz ksiażek bo są drogie , albo nie masz miejsca by je zbierać, ale na te problemy akurat są biblioteki, więc jak ktoś mi mowi iz nie czyta , bo ksiażki są za drogie, to nie diabli biorą.
W każdym razie , ja życia bez książek sobie nie wyobrażam, i zastanawiam sie czy przestawię się na e-booki, skoro tak dobrze czuję się z ksiażka papierową w dloniach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli od twojego ostatniego uprawiania bajkopisarstwa i fantastyki nic się nie zmieniło =)
Wiesiek tez ci zapewne na ultra ruszy spoko loko.
Niniejszym rozmowę skończyłem [ale dopisz sobie celem dowartościowania jakiś błyskotliwy komentarz, twoje pokolenie słynie z takich zachowań :)]


==================================================================

Back on topic - dziś ma być jakaś akcja marketingowa w tv ?
I co jest ze stroną oficjalną W2 ? Wam też nie odpala dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:48, Pietro87 napisał:

Back on topic - dziś ma być jakaś akcja marketingowa w tv ?
I co jest ze stroną oficjalną W2 ? Wam też nie odpala dziś ?


Tak, celują w X-Factor.
Działa, działa. A forum wróci pewnie w ciągu paru godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:48, Pietro87 napisał:

Czyli od twojego ostatniego uprawiania bajkopisarstwa i fantastyki nic się nie zmieniło
=)
Wiesiek tez ci zapewne na ultra ruszy spoko loko.
Niniejszym rozmowę skończyłem [ale dopisz sobie celem dowartościowania jakiś błyskotliwy
komentarz, twoje pokolenie słynie z takich zachowań :)]


Ty jakiś pojebany jesteś. Weź się człowieku lecz... współczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:48, Pietro87 napisał:

Czyli od twojego ostatniego uprawiania bajkopisarstwa i fantastyki nic się nie zmieniło
=)


U mnie Crysis na Athlonie 3000+, Radeonie 2600xt oraz 1gb ramu także chodził bez problemów na mid (z paroma mniejszymi opcjami na high), więc co w tym dziwnego? Anyway, masz około 50 lat, że uważasz się za osobę z poprzedniego pokolenia?

Wiedźmin u mnie już zainstalowany, jutro aktywuje na praktykach i gramy ; ) Zobaczymy czy nie spali mojego leciwego laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jego sprawa nie sądzisz? Jak mówi że cieżko mu na nie znaleźć czas to czy w tym jest coś trudnego do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:53, meJKu napisał:

U mnie Crysis na Athlonie 3000+, Radeonie 2600xt oraz 1gb ramu także chodził bez problemów
na mid (z paroma mniejszymi opcjami na high), więc co w tym dziwnego? Anyway, masz około
50 lat, że uważasz się za osobę z poprzedniego pokolenia?


Dzięki Ci losie, że znalazł się ktoś kto może potwierdzić moje słowa.

PS. Wiedźmina 2 będziesz też odpalał na athlonku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że nowe forum nie będzie gorsze od poprzedniego. Szczerze mówiąc, byłby to niezły wyczyn ze strony twórców.
Na starym przy każdym uruchomieniu kompa od nowa musiałem zmieniać język na polski, tagi spoilerów sypały się, kiedy się je cytowało, funkcja szukaj była do bani, a gdy kończyło się pisać/edytować posta to nie przekierowywało cię na ostatnią stronę tematu, tylko gdzieś w środek albo parę stron wstecz O.o
Jeśli forum będzie natomiast o tyle lepsze od starego, o ile nowa strona jest lepsza od starej, to będę bardzo wesołą pandą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż...Z Twojego gramsajta wynika, że masz...19 lat?
I sypiesz takimi tekstami na forum?
Wow. No, współczuję Ci. Pogratulować inteligencji.

Co do forum - mam nadzieję, że wrócą przynajmniej najważniejsze stare tematy i bank save'ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:58, Leos8 napisał:

Cóż...Z Twojego gramsajta wynika, że masz...19 lat?
I sypiesz takimi tekstami na forum?
Wow. No, współczuję Ci. Pogratulować inteligencji.


No cóż takie to nasze pokolenie nerwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować