Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

mam podobnego kompa (Intel Core2Duo 1,86, 9600GT, 3gb ramu) ale w rozdzielczości 1680x1050 i mam nadzieje że na średnich sobie pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 15:32, Pietro87 napisał:

Sam się zastanawiam - u mnie wartość wynosi 2.


Nie masz czasem procka od intela typu i5/i7? Zauważyłem, że jakaś wartość występuje właśnie na tych prockach. Może chodzi o dwa dodatkowe wirtualne rdzenie przez obsługę HT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja wiedźmina1, z którego pochodzi sejw nie będzie miała znacznienia? Nie mam ochoty ściągać tych 1.5gb żeby przejść kilka minut lodowych pustkowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewny, że w środę będzie totalna cisza w internecie. Ta burza dyskusyjna która panuje jest przez napięcie i oczekiwanie. W dodatku hype wywoływany przez reklamy i wszystkie materiały jak filmiki, trailery niedługo sięgnie zenitu. A ludzie nie mogą zrobić nic, tylko czekać.
Jak już każdy pogra to się ludzie uspokoją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinna, chociaż kto ich tam wie, możliwe że będzie działać save z wersji 1.5, ale zazwyczaj tak nie ma, więc nie powinno być wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Wiedźmina 2 wersje standardową i zaznaczyłem obiór osobisty. W opisie zamówienia jest napisane, że towar zostanie wysłany jutro. To znaczy, że już jutro będę mógł grę odebrać w salonie czy raczej jutro wyślą z centrali i odbiorę we wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że licznik na nowej oficjalnej stronie odlicza do wtorku do godziny 9.00 (na gramie do wtorku po północy) Jeśli odliczają do tego samego wydarzenia to któryś się myli. Czyżby nocni nabywcy premium oraz nabywcy preorderów nie byli w stanie pograć sobie w nocy po północy? Może to i dobrze. Wysypianie się jest ważne dla zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@garram licznik leci do 9, bo to północ czasu, o ile się nie mylę, zachodnioamerykańskiego czemu na polskiej stronie nie mogli dać innego licznika - nie wiem.
BTW, przy wchodzeniu na oficjalną stronę wyskakuje mi teraz błąd 502 bad gateway. Czyżby forum było blisko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi o to, że sklepy o tej godzinie otwierają ;D
Może też to być związane z tym, że nabywcy wersji premium raczej jej w poniedziałek nie dostaną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 15:52, Khasim napisał:

@garram licznik leci do 9, bo to północ czasu, o ile się nie mylę, zachodnioamerykańskiego
czemu na polskiej stronie nie mogli dać innego licznika - nie wiem.
BTW, przy wchodzeniu na oficjalną stronę wyskakuje mi teraz błąd 502 bad gateway. Czyżby
forum było blisko? :)


Niekoniecznie, mi ten błąd wyskakiwał losowo przez ostatniej kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mój E8400 nie wyhodował jak nie patrzyłem dodatkowych dwóch "jajec" to nie xD

Nie ale poważnie, mój cfg ciągle taki jak na GSie :
E8400 [OC 4.0], GTX 260 65nm Evga Superclocked, Asus P5K-E, 4 GB RAM [2x2GB] Kingston DDR2 800 CL5.
Oceniacza oczywiście sklasyfikowała mnie na Low =) [a docelowo będę startował z ustawień high tylko z cieniami i ilością świateł rzucających cienie na średnich + rozdziałka 720p bo moja natywna 1440/900 nie jest supportowana a na 720stce mam szanse jak RobeN pisał na prawidłowe rozciągnięcie ekranu bez letterboxa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dział community właśnie ruszył... poniekąd. Dużo stuffu tam nie ma, ani forum ani devbloga nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 15:57, Khasim napisał:

Dział community właśnie ruszył... poniekąd. Dużo stuffu tam nie ma, ani forum ani devbloga
nie widać.

Z pierwszej informacji z działu community wynika, że forum rusza dopiero jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 16:00, kurdt_master napisał:

przecież forum miało dzisiaj ruszyć:(


EDIT: Doczytałem. A więc faktycznie dopiero jutro. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Nie mam w takim razie pojęcia, o co chodzi z tym parametrem "mobile". Myślałem, że to przez HT, ale z tego co pamiętam to Twój procek nie obsługuje tej technologi (mogę się mylić bo siedzę głównie na AMDkach).
Ja tam śmignę sobie na ultra bez ubersamplingu tzn sprawdzę czy działa w miarę płynnie :) w innym wypadku wystarczą mi wysokie ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 16:10 jeszcze nie będzie takiej tragedii. Przy 1440x900 ucieknie Ci z góry i z dołu po 45 pikseli (1440x810).
Mi przy 1024x768 (w 16:9 1024x576) będę miał pasy po prawie 100 pikseli. Uwierz mi, że lepiej Ci będzie grać w natywnej rozdzielczości z małymi paskami niż w 16:9 ze skalowaniem. Na LCD to zawsze wygląda paskudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ulta a wysokie różnią się tylko buforem na tekstury, uber samplingiem, dodatkowa fizyką [realistyczne włosy i ubrania, na jednym gpu raczej tego nie pociągnę, w mafi 2 dawało rade co prawda nawet z physxem tylko na tym 260 ale fps był na poziomie 25-60 z czego 60 głównie w zamkniętych pomieszczeniach a 25-30 podczas zadym i wybuchów, więc szału nie było przy zbyt dużej ilości gadżetów =)] i zasięgiem doczytywania szczegółów, więc jak wywalasz uber sampling to raczej żadnej większej różnicy między takim ultra a wysokimi nie zobaczysz.

Btw nauczony doświadczeniem z GTA4 polecam uważać na przydział bufora dla tekstur, np u mnie na 260tce i u brata na jego 295tce GTA4 bez odpowiedniej komendy memrestrict dla danego zestawu tekstur wywalało po godzinnym graniu BSOD, lepiej tu nie wariować, bo ta opcja jest prawdopodobnie analogicznym ogranicznikiem jak komenda w GTA4 [chyba że masz karte z 1.5-2gb ram tudzież jakieś CF/SLI to wtedy szalej i z ubber samplingiem - będzie miał kto zarzucić ultra screeny do pochwalenia się =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować