Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2011 o 18:38, bobobo napisał:

> Jutro odbieram, ale z Empiku, bo wysyłali w piątek.

Jaki bezsens,mi też wysłali w piątek,a nadal nei mam potwierdzenia.Ty dostałeś potwierdzenie?

Taaa jasne bo w poniedizałek dostaniesz to jak dostaniesz to kojoty latają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 18:38, xkarionx napisał:

Ja zamówiłem ja( edycje zwykła) na gram.pl myslicie że przyslą mi ją jutro?

Najprawdopodobniej jutro będzie wysyłka chyba, że wysyłali w piątek, sprawdź jaki masz status zamówienia, czy zostało wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empikach jutro już pewnie będzie na półkach tam zawsze dzień przed premierą można kupić większość gier
PS: Wrzuci ktoś ten pplik README]

Fa z Empiku preorder Premium dostanę jutro już maila dostałem z firmy kurierskiej i nawet osobnego maila od Empiku że jutro dostanę grę ale będę mógł uruchomić dopiero po północy

michapod@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 18:38, xkarionx napisał:

Ja zamówiłem ja( edycje zwykła) na gram.pl myslicie że przyslą mi ją jutro?


Raczej nie, skoro wysyłają ja dopiero jutro, a kurier odpiera paczki po 20. No chyba że masz odbiór w którymś z punktów odbioru w Warszawie :D

Jeśli serwery dzisiaj o północy nie wytrzymają, to nie chce myśleć co będzie jutro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że nie myślałem, że dzięki importowaniu save''ów będą takie "bonusy", ale miło ze strony RED-ów. Na pewno będzie łatwiejszy start. Chociaż też nie wiadomo czy to wszystko będziemy mieli od początku gry, czy dostaniemy dużo później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 18:19, sylwasss napisał:

> Czy ktoś z osób, które zakupiły EK na gram.pl z płatnością przy odbiorze ma dostęp
do
> kodów DLC związanych z tym zamówieniem (bo jak rozumiem to o te kody chodzi w opcji
"Kliknij
> aby pobrać kod(y) do tego produktu.". Mnie wyskakuje informacja, że "nie znaleziono
kodu"
> :// Przeczuwam fuck-up...

Ile razy można powtarzać ? Kody dostaniesz dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na konto gram.
Czyli gdzieś po 7 dniach.

Ja mam dostęp do tych kodów. Właśnie sobie pobrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 18:40, Isildur napisał:

> Ja zamówiłem ja( edycje zwykła) na gram.pl myslicie że przyslą mi ją jutro?

>
Najprawdopodobniej jutro będzie wysyłka chyba, że wysyłali w piątek, sprawdź jaki masz
status zamówienia, czy zostało wysłane.



U mnie pisze, że zostanie wysłane jutro.Chyba dojdzie na wtorek.Kiedyś zamówiłem Two Worlds 2 i doszło dzień po wysłaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszło dzięki
Teraz czekać tylko na paczuszkę tylko szkoda że sesja blisko i projekty trzeba by robić a tu nie będzie kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 18:31, Kraju napisał:

Coś czuje że wcale nie tak dużo. Powinno być coś około pół tysiąca. Serwery powinny to
wytrzymać. Gorzej będzie we wtorek.


Trudno się nie zgodzić. Kolekcjonerek nie ma znowu tak dużo, a plik 50MB to nie olbrzym, więc liczę, że jakoś dobiję się do potrzebnych danych. Jutro co prawda dzień pracujący, ale firmę otwieram o 10 00 i kawałek nocki spokojnie mogę zarwać. Teraz tylko muszę ostro zabrać się do "pracy", ponieważ Wiedźmina 1 jeszcze nie skończyłem i nie mam odpowiedniego sejwa, ale do północy powinienem zdążyć. A potem...drżyjcie zabójcy królów. Oczywiście o ile nie znajdę się po ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę już 12 w nocy!!! :))

A tak na marginesie, to mam trochę lipę - jak w tamtym roku grałem w Wiedźmina, to wiedziałem, że w dwójce będzie możliwość importu, tak więc zgrałem sobie te save na płytkę. Wczoraj zgrywam je na komputer, patrzę i co? Nie wykonałem questa dla kowala, tak więc w dwójce Sihillem się nie pobawię. Przynajmniej na razie, bo nie chce mi się jeszcze raz jedynki przechodzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 18:58, DoMiNo1992 napisał:

Ja chcę już 12 w nocy!!! :))

A tak na marginesie, to mam trochę lipę - jak w tamtym roku grałem w Wiedźmina, to wiedziałem,
że w dwójce będzie możliwość importu, tak więc zgrałem sobie te save na płytkę. Wczoraj
zgrywam je na komputer, patrzę i co? Nie wykonałem questa dla kowala, tak więc w dwójce
Sihillem się nie pobawię. Przynajmniej na razie, bo nie chce mi się jeszcze raz jedynki
przechodzić. :)

Jezu cierpliwosć sie cwiczy idź na ryby czy co jeszcze tylko 5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:01, CrazyGambler napisał:

Im bliżej północy tym bardziej się czas dłuży... :/

Ja mam co robic uczyć sie programowania i chemi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:03, tomson52 napisał:

> Im bliżej północy tym bardziej się czas dłuży... :/
Ja mam co robic uczyć sie programowania i chemi :/

To ja mam teraz wolne 2 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 18:38, bobobo napisał:

Jaki bezsens,mi też wysłali w piątek,a nadal nei mam potwierdzenia.Ty dostałeś potwierdzenie?


Wysłali. Aż się zdziwiłem, gdy zobaczyłem, że zamówienie jest zrealizowane. Zadzwoniłem do BOKu i babka powiedziała, że Empik stara się, by W2 dotarł do salonu/domu (kurierem) już w poniedziałek. Miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:05, sinir napisał:

Wysłali. Aż się zdziwiłem, gdy zobaczyłem, że zamówienie jest zrealizowane. Zadzwoniłem
do BOKu i babka powiedziała, że Empik stara się, by W2 dotarł do salonu/domu (kurierem)
już w poniedziałek. Miło.


No to widzę że gram.pl zadbało jedynie o klientów kolekcjonerek, a klienci edycji premium to dla nich plebs i wysyłają nam grę dopiero w poniedziałek z dostawą na wtorek. Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować