Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Nie orientuje się ktoś czy na nocnej premierze Wiedźmina 2 będę mógł wykorzystać zniżkę 20zł za pre-order zakupiony w INNYM empiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:16, Templar napisał:

Nie orientuje się ktoś czy na nocnej premierze Wiedźmina 2 będę mógł wykorzystać zniżkę
20zł za pre-order zakupiony w INNYM empiku?


Tak, na karteczce wyraźnie jest napisane, że można ją wykorzystać w dowolnym Empiku. Ale pamiętaj, że karteczka na DLC ważna jest tylko z paragonem!

Ja kupiłem ten zestaw dla soundtracka i DLC, może uda mi się komuś sprzedać samą zniżkę za 10zł :P Zawsze będzie dychę do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro tak to mam pytanie - czy jest jakaś osoba, która wybiera się na premierę w Złotych Tarasach i chciałaby tę zniżkę 20zł w zamian za kupon na DLC, który będzie dodawany do zakupu podczas nocnej premiery? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 8 praca klasowa z biologii a ja zamierzam zarwać nockę w Wiedźminie. Cóż, pewne rzeczy wymagają poświęceń. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 20:21, Leos8 napisał:

Deus Ex kupujesz w dniu premiery, czy czekasz? ;) Ja poczekam, nie stać mnie po Wieśku
2.

Wersja ultimate z figurką już opłacona ;P Za długo na tą grę czekam, a Deus Ex to sprawa głęboko osobista w moim wypadku, co zresztą pewnie na GS''ie opisze, gdy ruszy na nowo ;P

@ Tenebrael
Zgadzam się z twoją oceną wagi tej chwili dla twórców Wiedźmina. I mam nadzieję, że za 2.5h wpadniemy tu tylko an chwilę, by rzucić krótkie - JEST BOSKO!!! i potem wrócimy do gry. Bo kto by marnował czas na przydługie relacje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:04, Lone_Wolf napisał:

Ja położyłem się spać o 15, wstałem przed chwilą. Przygotowanie do zarwania nocki uważam
za zakończone ;)

Też tak chciałem zrobić, zasnąłem, po 15 minutach przyszła 3 letnia siostrzenica i dostałem w ryj z pluszowej żyrafy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:22, JackXPPL napisał:

Jutro o 8 praca klasowa z biologii a ja zamierzam zarwać nockę w Wiedźminie. Cóż, pewne
rzeczy wymagają poświęceń. :P


Poćwiczysz ćwiartując różne potwory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mój post o mniej więcej 5 nad ranem możesz liczyć ;)

PS. Ja liczę na Twoją relację jak się gra w Human Revolution. Bo kupie dopiero miesiak po premierze prawdopodobnie ;) Zazdroszczę ultimate. Na GS''a wpadnę jak ruszy.

Ja niestety miałem do wyboru - Albo Wiesiek albo Deus ;) A mam nadzieję, że HR dorówna Deus Ex 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:24, karvaialka napisał:

Ciekae kiedy REDzi chcą ujawnić ostatnią postać w glerii? I kto to będzie? Dużo czasu
im nie zostało...


Jeśli sugerować się postawą tej nieodkrytej postaci to jest to...sam Geralt. W dodatku w artbooku nie ma o nikim więcej mowy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:29, Buachu napisał:

> Ciekae kiedy REDzi chcą ujawnić ostatnią postać w glerii? I kto to będzie? Dużo
czasu
> im nie zostało...

Jeśli sugerować się postawą tej nieodkrytej postaci to jest to...sam Geralt. W dodatku
w artbooku nie ma o nikim więcej mowy ;/

Nie, no co Ty, on jest w zakładce "Bohater", a kontury postaci były chyba jednakowe dla każdej nieodkrytej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:31, karvaialka napisał:

> > Ciekae kiedy REDzi chcą ujawnić ostatnią postać w glerii? I kto to będzie?
Dużo
> czasu
> > im nie zostało...
>
> Jeśli sugerować się postawą tej nieodkrytej postaci to jest to...sam Geralt. W dodatku

> w artbooku nie ma o nikim więcej mowy ;/
Nie, no co Ty, on jest w zakładce "Bohater", a kontury postaci były chyba jednakowe dla
każdej nieodkrytej.


Poza tym gdzie Geralt nawet nie pasuje do tych kontur... Z takim kukuryku na czubku łba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:34, Wojman napisał:

Zapoznaj sie z przypietym postem, bo za jego ignorowanie beda szly ostrzezenia.

A czego Twoim zdaniem nie wiem z tego posta? Bo nie rozumiem o co Ci chodzi tak szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:36, Pryka napisał:

A czego Twoim zdaniem nie wiem z tego posta? Bo nie rozumiem o co Ci chodzi tak szczerze.


Nie wiesz jak ciac cytaty, jak NIE tworzyc piramidek etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:36, Pryka napisał:

A czego Twoim zdaniem nie wiem z tego posta? Bo nie rozumiem o co Ci chodzi tak szczerze.


Chodzi o to że zrobiłeś tak zwane ''piramidki'' z cytatów, co podobno syfi forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:24, karvaialka napisał:

Ciekae kiedy REDzi chcą ujawnić ostatnią postać w glerii? I kto to będzie? Dużo czasu
im nie zostało...


Któraś z pań z

Spoiler

Loży

/Shilard/ewentualnie jakiś król

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować