Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2011 o 22:08, Kraju napisał:

Wydaje mi się że to będzie podobny medalion do tego z EK Wiedźmina pierwszego.

I oprócz medalionu ma być jeszcze coś niedostępnego nigdzie indziej, jak w empikowskiej edycji specjalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to chyba nie, raczej wszystkie inne elementy EK Wiedźmina 2, oprócz głowy, albo mi się coś już pomyliło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 22:13, Kraju napisał:

Z tego co pamiętam to chyba nie, raczej wszystkie inne elementy EK Wiedźmina 2, oprócz
głowy, albo mi się coś już pomyliło. :D

Jak ja mailowałem do MM, to odpisali, że jest to Edycja Premium + "unikalny Wiedźmiński Medalion". Chyba nie to co w EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem że zawiera elementy z EK, ale bez głowy i zamiast jej jest medalion. Musiałem coś źle przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bodaj ktoś tu gdzieś podawał linka do tego jak te elmpikowe dodatki wyglądają, ten medalion to napewno nie jest taki jak w 1 EK wiem bo sam takowy posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 22:19, Meketh napisał:

Bodaj ktoś tu gdzieś podawał linka do tego jak te elmpikowe dodatki wyglądają, ten medalion
to napewno nie jest taki jak w 1 EK wiem bo sam takowy posiadam.

Tak, ale rozmawiamy o edycji Media Marktu i Saturna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2011 o 22:14, Turandus napisał:

Jak ja mailowałem do MM, to odpisali, że jest to Edycja Premium + "unikalny Wiedźmiński
Medalion". Chyba nie to co w EK ;)


W sumie z chęcią zaopatrzyłbym się w taki medalion, ponieważ nie mam EK jedynki. Ciekawe, czy będzie jakaś okazja do zdobycia tego osobno, wyłączając aukcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 22:19, Meketh napisał:

Bodaj ktoś tu gdzieś podawał linka do tego jak te elmpikowe dodatki wyglądają, ten medalion
to napewno nie jest taki jak w 1 EK wiem bo sam takowy posiadam.

Ten empikowy brelok jest płaski i kwadratowy. Przynajmniej na płaski wygląda. Tutaj wizualizacja: http://www.empik.com/wiedzmin2 Dość słabo widać, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2011 o 22:20, paraGaladh napisał:

W sumie z chęcią zaopatrzyłbym się w taki medalion, ponieważ nie mam EK jedynki. Ciekawe,
czy będzie jakaś okazja do zdobycia tego osobno, wyłączając aukcje...


Oprucz aukcji to nie ma co liczyć, ale ja swojej ek nie sprzedaje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli przeszedłem jakieś 55% pierwszego Wiedźmina i dalej nie mam weny grać w niego, to warto zabierać się za dwójkę? Czy raczej nic nie zrozumiem z fabuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dwie godziny, jeszcze dwie godziny, sialla la! sialla la! . Tak w ogóle to mam pytanie. Ktoś na jednym z for napisał, że jak będzie grał to postanowi tak kierować Geraltem, jakby to był ten książkowy. Chodzi pewnie o to jakie decyzje podejmował by Geralt gdyby to wszystko działo się nadal w książce i było opisane przez Sapkowskiego. Ja osobiście przeszedłem W1 jako neutralny. Nie znałem w tedy Sagi, dopiero później zacząłem ją czytać. Niemniej teraz kończę ostatni tom. Chcą jednak iść podobnym myśleniem. Na co powinienem w takim razie zwracać uwagę? Jak i czym się kierować? Wiedźmini owszem, byli neutralni (stąd tak przeszedłem część pierwszą) niemniej w trakcie sagi ta neutralność Geralta trochę się zatarła. Niemniej kierował on się później swoimi pobudkami niźli miałby z kimś trzymać sztamę. Jak wykorzystać książkowe podejście Geralta do tego co będzie się miało w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 22:22, Piotr13PL napisał:

Czy jeżeli przeszedłem jakieś 55% pierwszego Wiedźmina i dalej nie mam weny grać w niego,
to warto zabierać się za dwójkę? Czy raczej nic nie zrozumiem z fabuły?

jak już było powiedziane kilka stron wcześniej TW2 jest w pełni samodzielną grą i do jej zrozumienia znajomość pierwszej części nie jest wymagana, acz przydatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno muszę REDom przyznać bez bicia, design ich postaci jest zaje****y,
Taki Letho wygląda prze kozacko, podobnie projekty ekwipunku Geralta, wszystko robione dosyć wiernie jeśli chodzi o realizm i pewne prawa fizyki [tj postać nie nosi jak np w DA2 miecza 3.5 metra i macha nim jak wykałaczką =)]
Po lekturze artbooka stwierdzam jasno - design wymiata na całej linii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 22:22, Meketh napisał:

Oprócz aukcji to nie ma co liczyć, ale ja swojej ek nie sprzedaje. :)


Może pracownicy MM mi odpalą za parę dyszek, jeśli faktycznie będzie tam takie wydanie. :P Nie, żeby EK dwójki mnie nie zadowalała, ale cholera, na takim elemencie zależałoby mi najbardziej. A nawiasem, ta ES z Empiku moim zdaniem nie jest najlepsza.
To 99,90 za premium to będzie faktycznie normalna cena czy też wcisną to za 119,90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej bardzo duzo rzeczy w całosci pewnie nie zrozumiesz. ja np. Przeszedłem wiedzmina 2 razy a teraz zeby lepiej zrozumiec dwójke czytam po koleji wszystkie czesc opowiadan i sagi o wiedzminie ( 7 ksiąg ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w skrócie mówiąc bądź neutralny, nie Twoje sprawy Cię nie dotyczą, przeznaczenie to brednie i pamiętaj że bądź co bądź jesteś człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować