Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2011 o 23:16, edding napisał:

Witam,
przed tym wydarzeniem na które czekaliśmy od długiego czasu, mam jeszcze pytanko... Czy
do rejestracji gry (do grania , a nie na thewitcher.com) potrzebny jest e-mail i zakładanie
jakiegoś konta?

Taaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:13, kotfilon napisał:

Jeżeli masz windows 7 - wejdź w "Personalizuj">"Ekran" i tam ustaw na najmniejszą
czcionkę.


Dokładnie o to chodziło!! Dziękuję serdecznie, od razu kamień z serca spadł człowiekowi :-)

Życzę przyjemnych wrażeń z gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:31, RamiroPL napisał:

Level z W1 daje jakiś bonus w W2?


Nic na ten temat nie wiem. Wlaśnie skończyłem Jedynkę na 40 poziomie i nie mam zamiaru z tego powodu się martwić. Troszkę gorzej, że nie mam najlepszego miecza stalowego z gry, ale pierwszy raz grałem zaraz po premierze i nie pamiętałem,

Spoiler

że odpuszczenie walk bokserskich spowoduje brak możliwości wykonania jednego z questów potrzebnych do zdobycia Sihilla

. Co tam i tak zapewne w Wiedźminie 2 będą do zdobycia ciekawe i nie mniej skuteczne bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:11, Kraju napisał:

heyboy
Dopiero 23, a już ludzie odpadają. Dobrze było wstać dzisiaj o 12. :D

No, wróciłem z łazienki po przemyciu twarzy. Będę żył. Oby W2 okazał się co najmniej tak dobry jak na gameplayach. No i żebyśmy żadnych problemów z aktywacją i ewentualną rejestracją nie uświadczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam otwarte okno do wpisania kodu, kod wpisałem, teraz tylko czekam do 00:01 aby wcisnąć enter i jedziemy! :)

Jak już ktoś napisał powyżej - Powodzenia na szlaku wiedźmini! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 22:51, Robertcik1 napisał:

> btw.
> wie ktoś ile kartek drukowanych to jest 15min wypowiedzi? :D

Pozwolę sobie na offtop i powiem, że moja 14-minutowa prezentacja ma prawie 3 strony
TNR 12.

W grę zagram niestety najprawdopodobniej dopiero w weekend i będę niesamowicie do tyłu
za resztą graczy, ale cóż. Będzie mi pewnie ciężko powstrzymać się od czytania spoilerów...
-.-''''

moja 15 minutowa prezentacja za którą dostałem <szpan on> 20/20 to było 4,5 strony 10 czcionka no ale to zalezy jak kto mówi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze 38 minut, na jutro urlop w pracy wziety mozna bedzie grac calutką noc grac . Mam tylko nadzieje ze serwer wytrzyna to pobieranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Tymczasem w kwaterze głównej CDPR*

Tomek Gop: Och, tak. Widzę, że jakimś przedziwnym trafunkiem nawet waszmościów zmorzył sen? Ha! Nie szkodzi, wszak wykonaliśmy nadludzki wysiłek, by ze wszystkim zdążyć na czas! Praca przez dwadzieścia pięć godzin na dobę kolejny dzień z rzędu to przecież nie w kij dmuchał! A teraz wystarczy wcisnąć ten jeden przycisk, by uaktywnić rejestrację i przygotować serwery do inwazji! Pierwej jednak zdrzemnę się na jedyne pięć minut...

*Dziesięć godzin później. Studio*

Reporterka: Nadal czekamy na oficjalne potwierdzenie, ale wszystko wskazuje na to, że rozsierdzone bojówki graczy szturmują mury siedziby CDPR... Świadkowie w strzępkach relacji wspominają o tajemniczej kaście zwanej CDPRobójcami. Udało się nam uzyskać połączenie z naszym korespondentem...
Korespondent: To prawda, moja droga! Och, przepraszam... Motyla noga, prawie wpadłem na medytującego... Hej, ty, zielonowłosy! Twoje imię? Fabius? Cześć, Fabius. Co tu porabiacie?
Fabius: No jak to co, panoczku? Miały stać serwery od północy, no miały? Nie? To winnych trzeba snadnie ukarać! Nie interesują nas bogactwa, kobiety, darmowe dlc ani sława mścicieli...
Korespondent: Dlaczego więc tu jesteście?
Fabius: … To długa historia.


*Kwatera główna*

Tomek Gop: Dział implementacji, dajcie mi tu Alvina, migiem! Za nieodzowne uważam kopsnąć się w czasie... A miałem wreszcie się wyspać...

by Galadh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:16, Konzik napisał:

Nie dziękuję, żeby nie zapeszać. Również życzę powodzenia! :)


edit: ... i wytrwałości :)


To dopiero początek... a już widzę, że się przyda :)

PS. Pół godziny! ;] i 9h do kolosa z historii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:28, Harrolfo napisał:

Ta, 35 minut...


u mnie 30 minut ;)

Dnia 15.05.2011 o 23:28, Harrolfo napisał:

7 godzin do pociągu na uczelnię...


Są rzeczy ważne i ważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dylemat - przelecieć główny wątek Wieśka żeby mieć spokój przed ostatnią maturą w środę, czy grać powoli, rozkoszować się i założyć, że uda mi się oderwać wieczorem we wtorek, żeby zrobić prezentację na polski...
Meh. A gra miała być w marcu! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:30, Pietro87 napisał:

Heh pół godziny do Wieśka i jakieś 5.5 godziny do pracy xD

noo tylko ja mam 6,5h do szkoły i popie lekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować